dnes je 18.05.2022 a svátek má Nataša

H&M přináší novou kolekci pro mladou generaci ve spolupráci s No Fear

Přidat na Seznam.cz
Nová kolekce No Fear x H&M si hraje s kombinací oversized a přiléhavých střihů a basic kousků doplněných o nápadná grafická loga a ilustrace. Co je ovšem hlavní myšlenkou vzniku této spolupráce?

foto: se svolením H&M

H&M představila novou kolekci ve spolupráci s ikonickou americkou skate a streetwear značkou No Fear, která se stala v 90. letech symbolem odvahy a předefinovala strach na pozitivní stav, který může být naopak úžasným zdroje síly.

Společnost No Fear byla založena v roce 1989 a svého nejvyššího vrcholu popularity dosáhla v 90. letech. Poté byla znovu uvedena na trh na začátku dvacátých let, kdy přinesla novou ženskou perspektivu, především díky seskupení The Skate Kitchen - newyorské čistě ženské skate skupiny. A přesně její členky vystupují i v kampani nové kolekce No Fear x H&M.

foto: se svolením H&M

Kolekce nabízí celkem 23 kousků, jako jsou oversized trička, crop topy, košile, mikiny, úplety, bundy nebo tepláky. Všechny tyto kousky jsou zdobené grafickými logy nebo ilustracemi. Kolekce je také doplněna taškami, kulichy, šátky, páskem a teniskami. Typickou barvou pro tuto kolekci je zářivá zelená, černá a bílá, zatímco kousky vytvořené společně s The Skate Kitchen jsou v barevné kombinaci béžové, khaki hnědé, zelené a černé.

foto: se svolením H&M

Skupinu The Skate Kitchen v kampani zastupují Rachelle Vinberg, Ajani Russell, Ardelia „Dede“ Lovelace, Moonbear, Brenn Lorenzo a Jules Lorenzo. Společně mluví o inkluzi mladých dívek a bojují za lepší a rovnoprávnější svět. Nebojí se tváří v tvář postavit výzvám a jsou ochotní zkoušet nové věci. Hlavní myšlenkou celé kolekce a také motto No Fear, které se odráží v kolekci, je, se strachu postavit. 

„Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s No Fear a The Skate Kitchen na této kolekci, která má dodat dívkám sílu a sebejistotu. Siluety oversized střihů se střídají s přiléhavými kousky, a to vše s uvolněnou unisex atmosférou, přičemž klíčová jsou grafická loga a jemné variabilní prvky. Doufáme, že mladí lidé po celém světě si vezmou poselství této kolekce k srdci – pište svá vlastní pravidla a nenechejte, aby vám strach stál v cestě k vašim snům,“ říká Emily Björkeheim, Head of Design H&M Divided.

Kousky z nové kolekce No Fear x H&M můžete koupit v prodejnách a na e-shopu značky H&M. 

foto: se svolením H&M

foto: se svolením H&M

Přidat na Seznam.cz
H&M H&M NO FEAR SPOLUPRÁCE KOLEKCE INSPIRACE MÓDA

Související články

Tenisová kolekce Michael Kors x Ellesse nemá chybu

Tentokrát se módní velikán rozhodl spojit se sportovní značkou a vytvořit kolekci plnou aktivního oblečení, doplňků, plavek a dalšího. Mrkněte, jak to vypadá, když se spojí vintage a sport.

Celý článek

Černé legíny nejen do posilovny

Černé legíny jsou již delší dobu módním světem vyzdvihovány. Pokud jde o jejich nošení, jako součást skutečného outfitu (ne, nemluvíme zde o cvičení jógy), buď je milujete, nebo ne. 

Celý článek

Fixační sprej: vychytávka, která udrží váš make-up na správném místě

Fixační sprej je tou největší zbraní v taštičce na make-up každého vizážisty. Zaručený způsob, jak zajistit, aby se váš zářivý make-up v létě do oběda neroztekl, ale naopak zůstal na svém místě

Celý článek

Česká značka LADA představuje módní refresh, který padne vám i této planetě

Módní značka LADA není žádným začátečníkem na trhu. Právě naopak. Pomalé módě se věnuje již pěknou řádku let a nyní se zaměřila i na funkční modely, které jsou antibakteriální.

Celý článek

Monique Lhuillier povýšila svatební šaty na nadpozemské

Svatební kolekce inspirovaná romantickou Sicílií je plná objemu, textury i barevných detailů. Užijte si La Dolce Vita, neboli sladký život společně s pohledem na tyto krásné svatební kousky.

Celý článek

Louis Vuitton přivolává jaro prostřednictvím energické městské kolekce

Kolekce Spring in the City je prosycená energií kalifornského jara. Přináší dokonalé sezónní modely, které se hodí do města i na výlet na pobřeží. 

Celý článek

Vítejte v Hotelu Hennes! Gigi Hadid jako majitelka hotelu ve filmu od režiséra Bardia Zeinaliho

Únik od reality všedních dní pro všechny - i tak by se dal popsat originální a zábavný Hotel Hennes v novém kampaňovém filmu značky H&M

Celý článek

BUSHMAN slaví 25 let: Pojďte ven s Lukášem Langmajerem!

Jarní měsíce strávené poznáváním nevšedních krás české krajiny? Jakožto milovníci přírody si neumíme představit nic lepšího. Průvodcem jedenácti výletů vám bude Lukáš Langmajer.

Celý článek