dnes je 04.12.2022 a svátek má Barbora

H&M se pustilo do něžných krajek

Přidat na Seznam.cz
I řetězec H&M se snaží ukázat svou otevřenou mysl vůči bralette podprsenkám a držet tak krok s posledními módními trendy v oblasti spodního prádla.

Šlo zejména o neposkvrněnou bílou ve spojení s krajkou. Vypuštěné byly také veškeré výplně a s nimi i sliby o několikanásobném zvětšení. Okamžik, který s sebou přinesl čas na přirozenost, znamená dobu, jež si vážíme. H&M nepřichází s ničím novým. Naopak se drží hlavního trendu, který si na výsluní libuje už několikátým měsícem - podprsenky bez výztuží a bez kostic. Tedy prostor pro maximální přirozenost. Ovšem na druhou stranu také střih a tvar podprsenky, který nic nezakryje, netvaruje ani nezvětšuje. Pro někoho možná absolutně mimo uvážení, pro jiné ženy zase moment, kdy si nemusejí na nic hrát a mohou obléknout sexy krajkované podprsenky, ve kterých se cítí skvěle a pohodlně. A to je zřejmě ta hlavní výhra.

To je důvod, proč bralette ženy milují.

A muži konec konců také. fashiongonerogue.com
 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÉ OBLEČENÍ H&M SPODNÍ PRÁDLO PODPRSENKY BRALETTE JARO 2016 KRAJKY

Související články

Život na vysoké noze

Párty náladu přináší konec roku v podobě vánočních večírků a oslav. S novou kolekcí značky Jenny Fairy si je užijete na vysoké noze. Buďte královnou všech večírků!

Celý článek

Návrhář Jan Černý představuje svoji desátou kolekci pod názvem „A boy who plays with fire“

Nejnovější ready-to-wear show představená v pražské Staroměstské tržnici ukazuje Janovu vizi menswearu a unisexwearu na rok 2023. Oslavuje deset sezón, v průběhu kterých návrhář představuje svoji tvorbu pravidelně veřejnosti.

Celý článek

Nová kolekce značky LEEDA vznikala ve spolupráci s herečkou Barborou Bočkovou

Svítí na cestu, i když zrovna nejsou vidět. Možná se jen odráží v hladině jezera nebo zapomenutém střepu na ulici. Někde tam jsou, pro vás. Řeč je o šatech z nové kolekce značky LEEDA.

Celý článek
Jitka Klett Couture

JITKA KLETT NABÍZÍ JEDINEČNÝ ZÁŽITEK PRO VŠECHNY MILOVNÍKY MÓDY

Velice oblíbená návrhářka z domácí scény Jitka Klett při příležitosti stěhování jejího módního salonu nabízí jedinečnou možnost nevšedního zážitku pro všechny milovníky módy a její tvorby.

Celý článek

Podzim se značkou Badura. Klasický nebo plný módních trendů?

Ať už se vaše aktuální sezóna ponese v klasickém duchu plném elegance a kvality nebo si dovolíte zaexperimentovat a pustíte do svého šatníku a botníku trochu módních trendů, modely značky Badura mají od každého něco. Tak vybírejte a kombinujte!

Celý článek

Kristen, Vittoria a Paloma ve fantasy kampani značky H&M

Kristen, Vittoria a Paloma se chopily ztvárnění módní fantazie inspirované virtuální realitou. H&M Innovation Story je kampaň, která symbolizuje tři odlišné dimenze módy.

Celý článek
MODIVO Black Friday

MODIVO POVYŠUJE BLACK FRIDAY NA VYŠŠÍ LEVEL A ZAJÍMAVÝMI NABÍDKAMI SE CHLUBÍ CELÝ MĚSÍC

Black Friday je považován za největší “svátek slev", který letos připadá na 25. listopad. Přestože slevové šílenství po celém světě začíná přímo ve zmiňovaný den, v MODIVO mění Black Friday na Black Month. Využijte exkluzivní příležitost a doplňte svůj šatník o nejnovější trendy. 
 

Celý článek

Corpus Lingerie spouští novou kolekci spodního prádla Candy Pink na podporu růžového října

Brněnská značka Corpus Lingerie s myšlenkou na podporu prevence rakoviny vytvořila kolekci Candy Pink, která svou jasně růžovou barvou odkazuje na projekt #prsakoule, který probíhá v rámci růžového října.

Celý článek