dnes je 25.01.2022 a svátek má Miloš

H&M SPOLUPRACUJE S MÓDNÍ IKONOU IRIS APFEL K OSLAVĚ 100 LET ŽIVOTA PLNÉHO STYLU A INSPIRACE

Přidat na Seznam.cz
Inspirativní žena Iris Apfel je na žebříčku popularity již celá desetiletí. Nyní se přidala ke značce H&M, aby vytvořily jedinečnou kolekci.

Iris Apfel / foto: Ruven Afandor pro H&M

Značka H&M pro příležitost Iris stých narozenin zorganizovala velkolepou oslavu, která se konala na New York Fashion Weeku 2021. Kolekce Iris Apfel x H&M vzdává poctu jejímu jedinečnému stylu a bude k dispozici ve vybraných obchodech H&M a online začátkem roku 2022.

Iris je podnikatelka, dekoratérka interiérů, módní návrhářka a ikona stylu, známá svým výjimečným stylem, divokou individualitou a odvážnými módními kreacemi. Iris zastává názor, že styl a inspirace mohou pocházet odkudkoli a od kohokoli, bez ohledu na cenu.

 

Iris Apfel / foto: Ruven Afandor pro H&M

Značku H&M ke spolupráci inspiroval Iris výstřední styl a silný vliv na módní komunitu. Po dobu 100 let Iris inspirovala lidi k vytváření, oslavování a přijímání jejich vlastního osobního stylu a i nadále je průkopníkem v módním průmyslu. Její barevné kombinace a odvážné doplňky jsou fascinující po celá desetiletí – ztělesňuje to, co znamená být skutečnou ikonou odvážného vkusu.

Kolekce Iris Apfel x H&M, inspirovaná poutavým stylem Iris a jejím jedinečným vkusem, nabídne širokou škálu produktů. Najdete zde nejenom oblečení ale také originální doplňky. Všechny kousky budou odrážet odvážný smysl Iris pro styl a nezávislost.

 

 

Mezi klíčové kousky kolekce patří barevné sety, květinové obleky, víceřadé volánové šaty a zářivě potištěné šaty velmi zajímavých střihů. Ty můžete doladit řadou originálních a stylových šperků a doplňků. Kolekce má všechny prvky typického looku Iris – opulentnost a vrstvení kousků či originální potisky ze světa rostlin, zvířat a pokladů z jiného světa.

Všechny materiály použité v této kolekci jsou recyklovány nebo získávány udržitelnějším způsobem a každý kousek oblečení či doplněk byly vyrobeny s ohledem na cirkularitu.

“Myslím, že značka H&M je báječná a je naprostým průkopníkem ve svém oboru - což miluji! Já taky dělám high fashion za dostupné ceny, což H&M zvládá naprosto famózně!” Iris Apfel.

Iris Apfel / foto: Ruven Afandor pro H&M

“Iris ztělesňuje osobitý a jedinečný styl - styl, který je jak nádherně okázalý a eklektický a zároveň zcela nestárnoucí. Ukazuje, o čem móda vskutku je – je to způsob, jak vyjádřit sebe samého, kdo jste nebo chcete být a zároveň se při tom bavit. Iris je ve všem, co dělá, neskutečně inspirující!” Ann-Sofie Johansson, Kreativní poradkyně H&M.

Iris Apfel / foto: Ruven Afandor pro H&M

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA H&M IRIS APFEL NEW YORK FASHION WEEK

Související články

Ta pravá investice ve vašem šatníku

Investice do klasických kousků, které vydrží ve vašem šatníku po dlouhá léta se vždy vyplatí. Díky kvalitě a nadčasovosti vám budou sloužit téměř do roztrhání. O které luxusní kousky se jedná?

Celý článek

Velký návrat UGG boots a rovnou i s novou tváří kampaně

Rok 2022 bude ve znamení velkých návratů. Tím prvním jsou boty značky UGG. Tentokrát ovšem v "mini" verzi a s novou tváří kampaně. Tou nemůže být nikdo jiný než ikonická Cher.

Celý článek

5 módních trendů, které v roce 2021 hýbaly světem! 

Rok 2021 je za námi a nezbývá nic jiného než se ohlédnout za tím, co nám nabídl. Ať už to byly věci dobré nebo špatné, musíme uznat, že na módní trendy byl opravdu bohatý.

Celý článek

Hailey Bieber oblékla kašmírovou kolekci spodního prádla Victoria's Secret

Uvolněné pohledy supermodelky a andílka Victoria's Secret v nejnovější kampani Cashmere Collection 2021 odráží maximální pohodlí.

Celý článek

Nakupujte módu a design na Glami a zároveň přispějte na dobrou věc

Uvažujete, jak spojit nákup vánočních dárků, módy i přispění na dobrou věc? V GLAMI magazínu najdete hned několik tipů, které udělají radost vám i těm, kterým někdo nebo něco schází.

Celý článek

Oslavte Vánoce udržitelně a pohodlně

Lokální, udržitelná a především etická značka Circlle do své klíčové kolekce Power vítá novou barvu s názvem Shadow, která vás přesvědčí, že sportovní oblečení nemusíte nosit pouze do gymu.

Celý článek

Česko si zamilovalo tepláky od holek z advokacie, seznamte se se značkou Jamie Collection!

Jana Potůčková a Michala Smelíková spolu pracují v advokátní kanceláři a jsou zvyklé na vysoké nasazení. Během loňského lockdownu najednou zjistily, že mají trochu více volného času, a tak nelenily a založily vlastní značku volnočasového oblečení Jamie Collection.

Celý článek

Dědictví i inovaci přináší v nové zimní kolekci sportovní značka BOGNER

Klesající teploty a příval prvního sněhu připomínají kouzlo hor a lákají na první letošní lyžování. Připravte se na něj ve stylu BOGNER.

Celý článek