dnes je 27.10.2020 a svátek má Šarlota/Zoe

Hotel podle Karla Lagerfelda

Přidat na Seznam.cz
Hotel s celkem 270 pokoji, na jehož designu se hodlá módní ikona podílet, by měl svým stylem připomínat 19. století, ale zároveň by měl být moderně a komfortně zařízen.
 
V módním průmyslu je Karl Lagerfeld už legendou, rozhodl se tedy, že zkusí štěstí i v jiných oblastech designu. Nyní se například pustil do projektu výstavby nového hotelu v čínském Macau.
 
Hotel s celkem 270 pokoji, na jehož designu se hodlá módní ikona podílet by měl svým stylem připomínat 19. století, ale zároveň být moderně a komfortně zařízen.
 
"Přistupuji k projektu, jako by se jednalo o moje vlastní domy a byty, mám jich ale víc, než potřebuji a nové si už pořizovat nechci," řekl WWD. "Proto se můžu, jak bych to řekl? Zbavit frustrace designovaním hotelů." 
Dvacetiposchoďová budova bude součástí komplexu Lisboa Palace, kde v budoucnu najdeme také hotel přímo od Versaceho.
Nejedná se ale o první hotel v designu podle Karla Lagerfelda. Podle proslulého návrháře už byl postaven např. luxusní hotel v Paříži nebo hotel jako z doby Napoleona Bonaparta v Singapuru. 
 
 
 

Zdroj: infinitelegroom.com, luxurydoor.com

Přidat na Seznam.cz
BYDLENÍ A ZAHRADA KARL LAGERFELD BYTOVÝ DESIGN DESIGN HOTEL MÓDNÍ IKONA

Související články

Jak nosit doplňky, aby perfektně sedly k vaší postavě i oblečení?

Doplňky dokážou víc, než si myslíme, umí rozšířit váš šatník a doladit kombinace, které by vás dříve možná ani nenapadly. Doplňky také dokážou transformovat celý váš outfit a okamžitě ho povýšit na jinou úroveň.

Celý článek

Pavel Berky spojil své vášně a vytvořil kolekci kuchyňských zástěr, utěrek a kvalitních prkének

Móda a vaření jsou paralelně velkými koníčky návrháře Pavla Berky, o čemž nás přesvědčuje nejenom povedenými kolekcemi s nadčasovou módou, ale také svou účastí v MasterChef, kde si vaření naprosto užívá. Nyní si pro své fanoušky připravil kolekci kuchyňských doplňků.

Celý článek

Podzimní lenošení ve stylu hygge!

Teplá deka, horký čaj ve stylovém hrníčku, poutavá kniha a pocit pohody a štěstí mohou naplno provázet vaše podzimní dny. Zkuste si tohle roční období udělat klidné, krásné a pohodové, jednoduše ve stylu hygge.

Celý článek

Fashion must have: říjen ve znamení osobitého designu

Říjnové plískanice svádí k tomu, abychom alespoň část měsíce strávili v pohodlí domova s knížkou v ruce. Pořiďte si k tomu stylovou knihovnu, fajn křeslo nebo pohodlné pončo a oddejte se chvílím jen pro sebe.

Celý článek

Hana Podolská: Královna české módy

Tato žena se zapsala do dějin jako královna české módy v meziválečném období a druhé světové války. Její život byl bohužel jedna velká zkouška. Chcete vědět více? Vše se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Čeští i slovenští designéři znovu šijí šaty na malé panenky v rámci charitativního projektu Helping Dolls

Charitativní projekt Pink Carpet: Helping Dolls přichází s pátým ročníkem. Na podzim se tak můžeme těšit na šaty českých i zahraničních návrhářů vyrobených na malé panenky.

Celý článek

Zahradní architektka Dana Makrlíková: Zahradu zahradou dělá láska majitelů k ní

Začínala jako redaktorka a moderátorka zpráv na ČT1, na Nově i v hlavních zprávách TV Prima. I když již nemoderuje, dodnes pomáhá s pořadem Polopatě. To hlavní, co ji baví a živí, jsou však zahrady a jejich design. Jaké to je být zahradním architektem a co vše to obnáší?

Celý článek

Kožedělník Jan Planička: Jakékoliv činnosti musíte věnovat deset tisíc hodin, abyste v ní byli skutečně dobří

Umíte si představit, že zabalíte práci v kanceláři a začnete se věnovat klasickému řemeslu? A co víc, že budete muset k práci používat vlastní ruce? Honza Planička do toho šel a nyní je z něj kožedělník se slibnou kariérou, prací, která ho baví a spokojenou duší.  

Celý článek