dnes je 07.12.2022 a svátek má Benjamín/Ambrož

Hugo Boss mění své logo a představuje nové kampaně

Přidat na Seznam.cz
Nové logo představuje značka po padesáti letech své existence. Hugo Boss spouští dvě souběžné kampaně na podporu svých značek BOSS a HUGO. Dvojitý výstřel, který může umístit entitu k mladšímu cíli.

zdroj: galleries.launchmetrics.com

Obě nová loga tvoří výrazně odvážnější typ písma, který vyjadřuje současný moderní styl a předává působivý vizuální zážitek. Před několika dny představila společnost BOSS své nové logo, které je prvním redesignem za posledních 50 let. HUGO také obnovilo svůj emblém z 90. let. V obou případech je název značky i nadále zobrazen všemi písmeny, ale s modernějším fontem, který má sloužit jako strategie k získání skupiny.

zdroj: galleries.launchmetrics.com

 

"Rebranding a kampaně s celebritami posouvají značky BOSS a HUGO do nové éry. Naším cílem je zaujmout mladé, nové skupiny a následně z nich udělat fanoušky našich značek. Tyto dvě kampaně jsou proto důležitým krokem k posílení významu značky a dosažení našeho cíle stát se v nadcházejících letech jednou ze 100 nejlepších značek na světě," říká Daniel Grieder, generální ředitel společnosti Hugo Boss AG, uvádí zdroj reuters.com

 

zdroj: galleries.launchmetrics.com

Nové kampaně BOSS a HUGO

Za tímto účelem obě značky představily dvojitou kampaň, v níž vystupuje několik celebrit včetně modelky Hailey Bieber (BOSS) a tanečnice Maddie Ziegler (HUGO). Propagace prostřednictvím všech kanálů je založena na sérii videí na TikToku, oblíbené síti této žádané nové generace: BOSS se spojil s influencerem Khaby Lame, který se pro podporu značky prošel po molu loni v září. Naopak HUGO spoléhá na výzvu, kterou připravil rapper Big Matthew ve spolupráci s tvůrcem obsahu Vikem Whitem, a na podporu dalších 60 osobností na TikToku.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

Příspěvek sdílený BOSS (@boss)

 

zdroj: galleries.launchmetrics.com

Před několika dny společnost Hugo Boss oznámila, že ve čtvrtém čtvrtletí roku 2021 zaznamenala růst tržeb o 51 % oproti předchozímu roku a o 12 % oproti roku 2019.

zdroj: galleries.launchmetrics.com

zdroj: galleries.launchmetrics.com

Přidat na Seznam.cz
HUGO BOSS NOVÁ KAMPAŇ HUGO BOSS NOVÉ LOGO LUXUSNÍ ZNAČKA

Související články

Jarní kousky, které by neměly chybět stylovým gentlemanům

Vyšlápněte si za jarními zážitky a obklopte se novinkami pro všechny stylové gentlemany. Připravili jsme pro vás výběr z trendy obuvi, bund, zavazadel, ale i ponožek.

Celý článek

Toni Garrn tváří nové kampaně značky BOSS

Značka BOSS odhalila nové optické i sluneční brýle pro moderní ženu. Tváří kampaně se stala německá modelka a herečka, která je aktuálně těhotná.

Celý článek

Hongkong trpí uzavřením obchodů luxusních značek

Hongkong trpí prudkým poklesem ekonomiky. Svůj podíl nese i uzavření obchodů luxusních značek, které často využívají Hongkong jako vstupenku na asijské trhy. Situace začíná být pro spoustu obchodů kritická.

Celý článek

Značka Hugo Boss vytvořila novou kolekci ve spolupráci s basketbalovou ligou NBA

Značka Hugo Boss vytvořila unikátní kolekci ve formátu jaro/léto 2021 a podzim/zima 2021. Na této kolekci spolupracuje s představiteli nejvyšší basketbalové ligy NBA.

Celý článek

Vlákna z ananasů Pinatex začíná používat i Hugo Boss v nové kolekci veganské obuvi

Pinatex je jedinečná přírodní textilie, která by v budoucnosti mohla nahradit kožené textilie, které jsou velmi škodlivé pro životní prostředí. Tuto technologii začala používat i značka Hugo Boss.

Celý článek

Voňavé novinky pro podzim 2018 - tyhle parfémy vyzkoušejte!

Přivoňte si k těmhle třem novinkám. Tak totiž voní letošní podzim. 

Celý článek

Boss v jarní kolekci 2019 boří stereotypy - muže obléká do růžové

Módní dům Boss v rámci své Jarní kolekce 2019 představuje romantickou a spíše ženskou barevnou paletu. Přesto se nebojí obléct do ní i muže. 

Celý článek

Nová kolekce Hugo Boss vzdává počest králi popu

Hlavním mottem kolekce Hugo Boss je král popu Michael Jackson - jeho styl, jeho barvy i on jako osobnost.

Celý článek