dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Hugo Boss podzim 2014 od Jason Wu

Přidat na Seznam.cz
Léto ještě není ani v plném proudu a už je tu další podzimní kampaň... O tom nás přesvědčla i nová kampaň od fotografů Inez van Lamsweerde a Vinoodha Matadina, poprvé pod supervizí nového kreativního ředitele Jasona Wu.

Pokud je něco v módě srovnatelné s vnitřním vybavením luxusního automobilu, pak je to pečlivé a kvalitní zpracování materiálů a designu značky Hugo Boss. Nová kolekce je inspirována německou architekturou a historií značky. Jeho oblečení vyniká nejen prvotřídní kvalitou a luxusním provedením, ale jde i nad rámec pocitů. Kolekce oblečení se opět vyznačuje sportovním stylem, avšak velkou měrou ovlivněný městskou elegancí. Modely působí lehce a nositel se v nich bude cítit uvolněně.

Od založení základní značky BOSS v 70. letech je společnost symbolem nejkvalitnějších kolekcí, které okouzlují perfektním střihem a skvěle padnoucím tvarem. 

Německý styl, který se v New Yorku ukazuje poprvé, s geometrickými tvary a ¾ délkou šatů s poutavými, vyšitými motivy. Uniformovanost inspirovaná vojenskou linií, doplněná o lakovanou kůži. Jednotlivé kostýmky a šaty jsou v materiálu i v paletě barev velmi umírněné. Důraz je kladen i na zvýrazněná ramena a odhalená záda, která působí velmi žensky. Vše se přitom odehrává v klasických odstínech šedé, karamelové a černé.

 

 

Jason Wu odvedl při svém debutu u Hugo Boss velmi dobrou práci, kterou v samotném závěru přehlídky ocenili hurónským potleskem všichni zúčastnění, včetně nových tváří vůní Hugo Boss, Reese Witherspoon, Gerard Butler, Diane Kruger a Gwyneth Paltrow.

Spolupráce dvorního designéra první dámy USA, Michelle Obama s Hugo Boss je pro něj samotného velkou výzvou i pro nadcházející sezony. Budeme se tedy těšit i na další kolekce s typickým rukopisem Jasona Wu, kterým je přesnost ale i přísnost, přesto ženskost a jemnost. 

 

Zdroj: fashionshow.hugoboss.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY MÓDNÍ NÁVRHÁŘI HUGO BOSS KOLEKCE ZIMA 2014/2015

Související články

Hugo Boss mění své logo a představuje nové kampaně

Nové logo představuje značka po padesáti letech své existence. Hugo Boss spouští dvě souběžné kampaně na podporu svých značek BOSS a HUGO. Dvojitý výstřel, který může umístit entitu k mladšímu cíli.

Celý článek

Milánský týden módy v podání Max Mara, Jil Sander a Emporio Armani

Milán je meccou italské módy a také další metropolí, do které se přesouváme z Londýna na pokračování fashion weeku. Na jaké přehlídky se nejvíce čekalo, a co bylo naopak překvapením?

Celý článek

Mladí návrháři z UTB a TUL přemýšlí nad identitou člověka i historií

Přehlídkový den 6. září na MBPFW přinesl tvorbu dalších módních návrhářů a zástupců předních textilních škol u nás. Jejich alternativní pohled i kreativita uchvátila nejen obecenstvo ale i samotné mistry návrhářského řemesla.

Celý článek

Značka Hugo Boss vytvořila novou kolekci ve spolupráci s basketbalovou ligou NBA

Značka Hugo Boss vytvořila unikátní kolekci ve formátu jaro/léto 2021 a podzim/zima 2021. Na této kolekci spolupracuje s představiteli nejvyšší basketbalové ligy NBA.

Celý článek

Chanel představil jarní kampaň v hlavní roli s Charlotte Casiraghi, dcerou monacké princezny

Kreativní ředitelka Virginie Viard představila novou múzu a ambasadorku módního domu Chanel. Je jí dcera monacké princezny Caroline a vnučka již zesnulé Grace Kelly - Charlotte Casiraghi. 

Celý článek

Hermès představil novou verzi nadčasových hodinek Nantucket

Francouzský módní dům Hermès vytvořil zcela novou verzi hodinek, která v sobě snoubí dva ikonické modely. Jedním z nich jsou obdélníkové hodinky a druhým řetězový řemínek. 

Celý článek

Módní návrhář Miroslav Bárta: Doba covidová mi dala možnost poznat své hranice, své plány a cíle

I přes složitou situaci využívá český návrhář Miroslav Bárta aktuální chvíle k nové tvorbě. Jedním z hlavních projektů je spolupráce s Unicef a kostýmy pro baletní umělce. Hlavně se však nevzdává, bojuje za svůj obor a těší se, až budeme všichni plně zpět na scéně.

Celý článek

MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT SI VYBRALA JAKO TVÁŘ KAMPANĚ KAROLÍNU BOSÁKOVOU

Ne náhodou si známá módní návrhářka Jitka Klett vybrala pro představení své nové kolekce významný den 17. listopadu. V kolekci tak mimo jiné najdete propojení symbolů české i slovenské vlajky, stejně jako to, co nás spojuje v těchto časech.

Celý článek