dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

I stylový diář může být módním doplňkem

Přidat na Seznam.cz
Nový školní rok s sebou studentům přináší samé změny. Aby se v novém denním řádu dokázali zorientovat, potřebují chytrý osobní diář, který si dokáže zapamatovat vše, co si nezvládla zapamatovat děravá hlava. Ty, co již školním lavicím odrostli, čeká výběr diáře sice až za 4 měsíce s příchodem nového roku, ale už teď se můžeme informovat, co je v této oblasti na trhu.

Pro malé školáky a teenagery jsou v nabídce diáře malého formátu s týdenním kalendářem, telefonním záznamníkem a pomůckami do školy (vyjmenovaná slova, periodická tabulka prvků, taháky). Cena se pohybuje okolo dvaceti až padesáti korun.

Starším studentům takový notýsek určitě stačit nebude a raději sáhnou po některém z propracovanějších diářů. Pokud si ke každému dni potřebujete udělat více poznámek, zvolte diář denní, ve kterém je každému pracovnímu dnu vyhrazena jedna stránka a každé hodině jeden řádek. Můžete si pak denní program rozpracovat dopodrobna. Vyrábí se přibližně ve formátu A6 až A5 v pevných papírových, textilních, koženkových nebo kožených deskách. Cena se pohybuje podle značky od 150 do 300 korun.

Trvalejší investicí je kroužkový diář s náhradní náplní, který můžete používat i několik let. Vyhovovat vám bude zejména pokud jste konzervativnější typ a rádi zůstáváte u osvědčených věcí. U tohoto typu je cena poněkud větší, opět podle značky, od 200 korun až po značkové diáře za 3000 korun. Takový diář může být i skvělým vánočním dárkem pro partnera.

Širokou nabídku naleznete v papírnictví, kancelářských potřebách, školní diáře také ve hračkářství. Kolekce vlastních diářů pro nový rok produkují i výrobci konfekčního oblečení. Doporučuji si pohlídat nabídku oblíbené značky. Naprosto dokonalé diáře pro náročné naleznete například v dílně Louise Vuittona. Luxusní kožený diář s originálním potiskem tohoto módního domu zaujme nejen vaše kolegy, ale i klienty při obchodních jednáních.

A pokud si žádný nevyberete nebo je vám zapisování poznámek tužkou na papír málo, pořiďte si diář elektronický. Ale o tom až někdy jindy..

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY ŠPERKY ZNAČKY STYL MODNI DIÁŘ

Související články

Ta pravá investice ve vašem šatníku

Investice do klasických kousků, které vydrží ve vašem šatníku po dlouhá léta se vždy vyplatí. Díky kvalitě a nadčasovosti vám budou sloužit téměř do roztrhání. O které luxusní kousky se jedná?

Celý článek

Mají novoroční předsevzetí smysl, nebo nás čeká neúspěch

Rok se s rokem sešel a opět tu máme první lednové dny, kdy většina lidí plánuje a sní o novém roce. Buď patříte do skupiny plánovačů nebo skeptiků. Mají novoroční předsevzetí vůbec smysl?

Celý článek

Každý během života mění své názory, ale i módní trendy, proč tomu tak je?

Móda i názory se během života mění. Člověk se vyvíjí, a tak i jeho vkus a priority s ním. Móda se střídá v našem životě možná více než si uvědomujeme. Začíná to v dětství a končí stářím.

Celý článek

Svetry, které budete chtít nosit pořád

S letními kousky se pomalu ale jistě loučíme. Tedy některé nám poslouží i během podzimních měsíců, třeba právě v kombinaci se svetrem. A že není svetr jako svetr, se můžete přesvědčit v dnešním článku. Vybrali jsme totiž pro vás několik z nich, které budou letošní zimu hrát prim.

Celý článek

Co o vás prozradí šperky?

Výběr šperků a vaše preference nevypovídají jen o vašem osobním stylu, ale mohou ukázat mnohé o vaší osobnosti. Šperky přitahují pozornost a krásně doplňují celkový vzhled, ale co dalšího na vás prozradí?

Celý článek

Reebok a Victoria Beckham již potřetí

Rok se s rokem sešel a my vám opět oznamujeme, že vznikla další, již třetí kolekce sportovní značky Reebok ve spolupráci s Victorií Beckham. A opět je z čeho vybírat.

Celý článek

SEDMDESÁTÁ LÉTA V PODÁNÍ CELINE

Hedi Slimane, kreativní ředitel módního domu Celine, představil v pátek večer na pařížském týdnu módy novou kolekci na sezonu podzim–zima 2020/2021.

Celý článek

4 úžasné módní knihy, které musíte mít

Zajímáte se o módu a chcete vědět více? Díky těmto úžasným knihám načerpáte nové informace a řádnou dávku inspirace. Nabízíme vám neotřelé knihy, které opravdu stojí za to.

Celý článek