dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

ICONIC by Tatiana je parfém plný opojné vůně, díky kterému budete ještě více nespoutaná a osobitá

Přidat na Seznam.cz
Tatiana Kuchařová do své ICONIC rodiny přivítala nového člena. Je jím její první parfém, na kterém spolupracovala s Tomáše Arsovem.

foto: se svolením Tatiana Kuchařová

O vlastním parfému Tatiana uvažovala již delší čas. Vůně i aromaterapie jsou jejím velkým koníčkem, proto se rozhodla spojit s Tomášem Arsovem, který do vůní a celkově svého podnikání vkládá, tak jako Tatiana, velký kus svého srdce. Po více než půlroční spolupráci, kterou si Tatiana pochvaluje, vznikla velmi příjemná květinovo-ovocná vůně, která vyjadřuje sebevědomí, nespoutanost a osobitost.

„Vůně mám obecně moc ráda, vnímám je všude kolem sebe. Dokážou vyvolat vzpomínky na krásné chvíle a souvisí s novou energií,“ říká Tatiana Kuchařová.

Základní ingrediencí parfému ICONIC by Tatiana tvoří šeřík, ke kterému umělecké duo přimíchalo broskvový květ, libanonský cedr, zelený čaj, bergamot a pivoňky. Vznikl tak opojný koktejl svěží vůně, kterou si zamiluje každá žena.

Vůně, do které Tomáš společně s Tatianou otiskli její identitu včetně té nespoutané divoženky, kterou v sobě Tatiana (stejně jako každá žena) nosí, odráží parfém, který je vytvořený speciálně pro ženy a dívky, aby je posílil v jakékoliv životní etapě a situaci.

foto: se svolením Tatiana Kuchařová

Kombinací jednotlivých ingrediencí s daným pižmem vzniká proměnlivá vůně, která dá na každé osobě vyniknout jiné složce parfému samotného, čímž je parfém unikátní. Tatiana Kuchařová společně s Tomášem Arsovem připravují ve stejné parfemaci i tělové mléko a sprchový gel. O novém parfému zatím jen s úsměvem prozradili, že již teď má Tatiana jasnou představu nového vizuálu, ale více si zatím nechávají pro sebe.

Kromě nového parfému má za sebou Tatiana již třetí autorskou kolekci oblečení, řadu vlasové péče i make-up line. „Práce mě baví, je mým koníčkem a ráda přijímám tyto výzvy a příležitosti a proměňuji je v něco produktivního a hezkého,“ prozradila Tatiana na tiskové konferenci při příležitosti oficiálního uvítání nového člena ICONIC rodiny.

foto: Móda.cz

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY ZE SPOLEČNOSTI TATIANA KUCHAŘOVÁ TATIANA GREGOR BRZOBOHATÁ ICONIC BY TATIANA

Související články

Balenciaga vydala druhé prohlášení ve snaze vysvětlit jejich kontroverzní prázdninovou kampaň

Děti držící kabelky ala plyšové medvídky vyvolaly velký rozruch a sociálními sítěmi se šíří hashtag #cancelBalenciaga. Módní dům se snaží zachránit, co jen jde.

Celý článek

Naomi Biden, vnučka prezidenta Joe Bidena, se vdávala v šatech od Ralpha Laurena s dlouhým závojem

Nejstarší vnučka prezidenta Bidena se v sobotu vdala za Petera Neala. Svatba proběhla na jižním trávníku Bílého domu a čítala přibližně 250 hostů. Nevěsta oblékla svatební šaty klasické americké značky, která je jí blízká.

Celý článek

Luxusní péče ve čtyřech krocích s Nobilis Tilia

Česká značka přírodní aromaterapeutické kosmetiky Nobilis Tilia doporučuje každodenní péči o pleť ve 4 krocích - čištění, tonizace, hydratace a výživa.

Celý článek
Můj deník vděčnosti

KŘEST KNIHY ŽIVOTNÍ KOUČKY ERIKY BACH - MŮJ DENÍK VDĚČNOSTI

Jak se v životě cítit lépe? Základem je přenastavit svou mysl a zaměřovat pozornost na to dobré. A právě s tímto vám může skvěle pomoci nástroj Můj deník vděčnosti, který jeho autorce Erice Bach pokřtila ředitelka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová, funkční lékař Jan Vojáček a moderátorka Gabriela Partyšová.

Celý článek

Kurz šití a upcyklace? Zkuste je u návrhářského dua SegraSegra

Chybějící knoflík, malá dírka nebo rozbitý zip? Naučte se je opravit a prodlužte tak vašemu šatníku životnost. Pokud nevíte jak na to, dozvíte se to na kurzech šití pro začátečníky, které od listopadu startují v letenské prodejně SegraSegra.

Celý článek

Český brand niche parfémů KINTSUGI oslavuje 1. rok

Při této příležitosti představuje nový parfém Hanzo inspirovaný dobře prožitým životem a lesy.

Celý článek

Ve vánoční kampani Dior si vedle modelky Anya Taylor-Joy zahrála sova a vlk

Anya Taylor-Joy je jednou z předních ambasadorek značky Dior, je také známou herečkou a modelkou. Vánoční kampaň je plná třpytu, přátelství i špetky něčeho navíc.

Celý článek

Adidas ukončil spolupráci s Kanye Westem

Výroky umělce o nadřazenosti bílé rasy a antisemitské výlevy vedly německou oděvní a obuvnickou společnost k ukončení téměř deset let trvající miliardové smlouvy.

Celý článek