dnes je 17.12.2018 a svátek má Daniel

Inspirace pánskou street stylovou módou z Pitti Uomo

Se začínajícím létem se postupně začínají prosvětlovat také ulice. Street stylová móda ve Florencii během Pitti Uomo byla hotovou pastvou pro oči.

Stejně jako velké světové fashion weeky, tak i Pitti Uomo je jednou z nejočekávanějších akcí ve světě módy, kam se sjíždějí nadšenci ze všech zemí. Vedle zvědavosti, co přinesou kolekce na nadcházející sezónu, jde také o samotné oblečení a kreace návštěvníků - ty byly letos opět velmi pestré a inspirativní. Pánský street style v Itálii je znám svou elegancí, výraznými barvami a perfektně propracovanými kousky; toho jsme se dočkali i tentokrát. S přicházejícími horkými dny se odlehčily outfity a prosvětlila barevná paleta, zemité tóny a zářivé odstíny byly vidět na každém rohu.

Street style během Pitti Uomo je jasným důkazem toho, že obleky a blazery nejsou žádná nuda - naopak jsou kouskem, se kterým můžete velmi snadno udělat neskutečný dojem. Baví nás netradiční střihy i různé barevné provedení a vzory. Muži je letos doplňovali klobouky různých velikostí, vestami ale také hedvábnými kapesníčky a barevnými kravatami. 

hypebeast.com, vogue.com, wmagazine.com

PÁNSKÁ MÓDA ZE SPOLEČNOSTI STREET STYLE PITTI UOMO 2019

Související články

Fotograf Petr Kozlík vypráví o tom, proč se zamiloval do focení a nestal se lékařem

Co si představíte pod pojmem nekonvenční fotografie? My rozhodně fotky Petra Kozlíka. Ať už se jedná o komerční pojetí, nebo ne. Petr do fotek vnáší pořádný kus sebe samého.

Celý článek

Užijte si Vánoční trhy s Barborou Mottlovou v Drážďanech

Dokonce i v předvánočním shonu, který je plný stresu a deadlinů, máme čas a chuť vyrazit si na výlet za hranice a navštívit vánoční trhy. Ať už do Vídně nebo třeba do stále oblíbenějších Drážďan. V čem jsou ale ty přespolní atraktivnější?

Celý článek

Fashion Awards 2018: přehlídka nejhezčích šatů

Kdo a v jaké kategorii zvítězil na udílení cen The Fashion Awards 2018 už jsme vám psali, takže dnes je na řadě to nejlepší a tím jsou šaty. 

Celý článek

Kate Middleton dokazuje, že je stylovou ikonou i při cestování

 Tři dokonalé outfity během dvou dnů vynesly Kate na módní špičku popularity. Její styl prošel razantní změnou. Vévodkyni to neskutečně sluší. 

Celý článek

Fashion Awards 2018: kdo letos zvítězil?

Velkolepé udílení cen Fashion Awards 2018 plné zvučných jmen, ale i spousty začínajících a talentovaných návrhářů. Kdo překvapil, kdo vyhrál, komu patřil největší potlesk a komu to u přebírání ocenění nejvíc slušelo?

Celý článek

Mercedes-Benz Prague Fashion Week v březnu 2019 oslní nejenom novými prostory

Jarní týden módy vlije novou energii do žil všem milovníkům osobitého krejčovského umění již za tři měsíce. A čeká nás toho mnohem více než jen módní přehlídky...

Celý článek

Petra Němcová je součástí nové kampaně Max Factor

Naše krásná česká supermodelka se stala tváří nové řasenky od známé značky v Americe. Ale nejen to. Patří i mezi inspirativní ženy!

 

Celý článek

Omluva Victoria's Secret nestačila, lidé po celém světě protestují proti jednostranné módě

"Móda nás zklamala!" křičely protestující ženy před hlavní centrálou značky Victoria's Secret v Londýně. Slavná transyoutuberka Nikita Dragun se zase rozhodla značce dokázat, že módní politika, kterou vyznává je moc konzervativní a zastaralá, a tak sama natočila Fantasy Fashion Show ve spodním prádle.

Celý článek