dnes je 19.10.2019 a svátek má Michaela

Inspirace: Vlasové trendy mezi českými modelkami

Přidat na Seznam.cz
Léto za sebou pomalu zavírá vrátka a my tak můžeme zhodnotit, jak si s vlasovými trendy poradily nejenom české modelky. Vzaly to jedním slovem prakticky.

Možná je to právě léto, které si žádá změnu účesu, to si však nemyslí většina českých krásek z řad modelingu. A my s nimi plně souhlasíme.

Nepraktické ofiny, střihy náročné na údržbu, foukání a lakování přeci jen v létě nechceme řešit. Ideální je středně dlouhá hříva, se kterou si poradí vítr i slunce podle svého. Ležérní drdůlky nebo doplňky v podobě slušivých kloboučků jsou tím pravým ořechovým. A to ví i mnoho modelek. Mrkli jsme na jejich Instagram a udělali malý průřez toho, jak své vlasy (ne)řešily tyto ženy:

instagram.com

Přidat na Seznam.cz
ČESKÉ MODELKY MODELKY VLASOVÉ TRENDY VLASY V LÉTĚ

Související články

Finalisté soutěže PURE MODEL 2019 zabojují o kontrakt za více jak jeden a půl milionu korun

Česká Miss roku 2016, Andrea Bezděková je ambasadorkou modelingové soutěže a provází tak v rámci castingů všechny účastníky, kteří se mohou stát budoucími TOP modelkami a modely.

Celý článek

Kdy je vhodný věk začít s modelingem?

Modeling je splněný sen pro mnoho mladých dívek. Po dlouhou dobu však vyvstává otázka, kdy s ním začít, aby to nebylo příliš brzy. Jaký je názor Ameriky a Evropy?

Celý článek

Rozhovor s úspěšným kadeřníkem Michalem Zapomělem

Jeden z nejlepších českých kadeřníků odpovídá na otázky o své kariéře, přístupu ke klientům a v neposlední řadě radí našim čtenářům, jak k vlasům přistupovat a starat se o ně.

Celý článek

Nejpopulárnější modelky uplynulých celosvětových týdnů módy

Které krásné mladé tváře byly nejčastěji k vidění skrze všechny významné přehlídky módních týdnů? Od Milána po New York: tyhle unikátní a půvabné ženy jsou každá jiná a návrháři je milují. 

Celý článek

České modelky dneška, které jsou úspěšné v zahraničí

Jsou mladé, krásné a dokázaly uspět ve světě modelingu v zahraničí. U nás nejsou příliš známé. O kterých modelkách mluvíme? 

Celý článek

Obočí v roce 2019: Přirozenost na prvním místě

Návrat k huňatému, přirozenému a objemnému obočí je patrný z líčení na všech přehlídkách. Jak docílit právě tohoto vzhledu?

Celý článek

Nové úspěšné tváře světového modelingu

Kdo bude hvězdou přehlídek příští rok? Je jich hned 12, které již pomalu září!

Celý článek

Modelingová škola ROSE POSE objevuje nové malé modelky

Modelingová agentura Verona otevírá další ročník Modelingové školy ROSE POSE. Jde o netradiční projekt pro děti od 6 do 15 let, kde se učí správnému držení těla, nacvičují zajímavé choreografie, absolvují profesionální focení a setkávají se s osobnostmi z módní branže. 

Celý článek