dnes je 21.01.2018 a svátek má Běla

Inspirativní instagramové profily

Hledáte novou inspiraci? Vybrali jsme pro vás několik instagramových profilů, které se vyplatí sledovat.

Dnes už ho používá většina z nás a je jednou z nejpopulárnějších sociálních sítí. Instagram. Může být zdrojem prokrastinace a velkým žroutem času. Zároveň nám ale může přinést velkou dávku inspirace, motivovat nás a vlastně nám i pomůže pročistit si hlavu. Koho sledovat? Kde se inspirovat? Představujeme vám naše nejoblíbenější ženské instagramové profily z posledních pár týdnů.  

LINDAJUHOLA

Linda Juhola je finská bloggerka žijící ve Stockholmu. Baví nás její pestrý, cestovatelský instagram, kde k sobě všechny fotky nádherně ladí. Linda je krásná štíhlá holka, avšak je důkazem toho, že nemusíte mít metr sedmdesát pět a postavu modelky, abyste se mohla fotit v plavkách a oblékat stylově podle posledních trendů

SJULOVES

Zuzana Jánošová je fotografka pocházející ze Slovenska, která žije v Kodani. Baví nás její hravé pojetí instagramových postů. Fotky dělí do bloků, které jsou vždy věnované jedné hlavní barvě. Daná barva je na fotce vždy zakomponována, ať už v detailu nebo na velkých plochách.

_FOODSTORIES_

Our Food Stories je instagramový účet Nory Eisermann a Laury Muthesius, gastro stylistky a fotografky žijící v Berlíně. Jejich fotky v sobě skrývají neskutečnou komorní a přátelskou atmosféru. Líbí se nám jejich propojení gastronomie a přírody. 

instagram.com

RADY REDAKCE INSTAGRAM PROFIL SJULOVES LINDAJUHOLA OUR FOOD STORIES

Související články

Leden 2018 | Kalendář akcí

Nový měsíc s sebou přináší i nové akce a události. Kam v lednu vyrazit, co sledovat a které módní události nepropásnout?

Celý článek

8 módních influencerů, kteří by vám v roce 2018 neměli uniknout

Influenceři, nebo také určitým způsobem internetové „hvězdy“, ovlivňují názory, postoje i módní vkus tisíců, ne-li dokonce milionů lidí na světě. Kteří budou v roce 2018 mezi nejoblíbenějšími?

Celý článek

Tipy na novoroční diáře aneb začněme rok organizovaně

Nový rok je tu a volá také po novém diáři. Ještě jste si žádný nepořídili? Máme pro vás několik zajímavých tipů.

Celý článek

Které modelky a módní značky vládly Instagramu v roce 2017?

Minulou středu vydala společnost Instagram zprávu a zhodnocení roku 2017, kde uvedla nejoblíbenější trendy a účty tohoto roku.

Celý článek

TOP 5 MODELEK NA INSTAGRAMU PODLE NAŠÍ REDAKCE

To, že se stal Instagram velmi mocným nástrojem a důležitým faktorem ve světě modelingu, to už všichni jistě víme. Pojďme si prohlédnout prvních pět nejsledovanějších modelek této sociální sítě.

Celý článek

Zajímáte se o bytový design? Inspirujte se na Instagramu!

Prošli jsme Instagram a přinášíme vám pohled na 5 nejzajímavějších účtů s interiérovou nebo architektonickou tématikou. 

Celý článek

Známé české modelky, které udávají styl na Instagramu

Daniela Peštová, Simona Krainová, Tereza Maxová, Helena Houdová... ženy, které pořád frčí. Udávají styl v módě, práci i životě a sdílí to na Instagramu. 

Celý článek

Instagramový účet @barbiestyle propojuje Barbie s realitou

Pamatujete na dobu, kdy si malé holčičky hrály s barbínami? Teď se zdá, že si s nimi nejvíce vyhraje Mattel samotný. Už jste slyšeli o Instagramu @barbiestyle?

Celý článek