dnes je 19.04.2018 a svátek má Rostislav

Inspirativní instagramové profily

Hledáte novou inspiraci? Vybrali jsme pro vás několik instagramových profilů, které se vyplatí sledovat.

Dnes už ho používá většina z nás a je jednou z nejpopulárnějších sociálních sítí. Instagram. Může být zdrojem prokrastinace a velkým žroutem času. Zároveň nám ale může přinést velkou dávku inspirace, motivovat nás a vlastně nám i pomůže pročistit si hlavu. Koho sledovat? Kde se inspirovat? Představujeme vám naše nejoblíbenější ženské instagramové profily z posledních pár týdnů.  

LINDAJUHOLA

Linda Juhola je finská bloggerka žijící ve Stockholmu. Baví nás její pestrý, cestovatelský instagram, kde k sobě všechny fotky nádherně ladí. Linda je krásná štíhlá holka, avšak je důkazem toho, že nemusíte mít metr sedmdesát pět a postavu modelky, abyste se mohla fotit v plavkách a oblékat stylově podle posledních trendů

SJULOVES

Zuzana Jánošová je fotografka pocházející ze Slovenska, která žije v Kodani. Baví nás její hravé pojetí instagramových postů. Fotky dělí do bloků, které jsou vždy věnované jedné hlavní barvě. Daná barva je na fotce vždy zakomponována, ať už v detailu nebo na velkých plochách.

_FOODSTORIES_

Our Food Stories je instagramový účet Nory Eisermann a Laury Muthesius, gastro stylistky a fotografky žijící v Berlíně. Jejich fotky v sobě skrývají neskutečnou komorní a přátelskou atmosféru. Líbí se nám jejich propojení gastronomie a přírody. 

instagram.com

RADY REDAKCE INSTAGRAM PROFIL SJULOVES LINDAJUHOLA OUR FOOD STORIES

Související články

Módní peklo - největší módní prohřešky žen

Chtě nechtě máme každá na účtě alespoň jeden. Podívejte se na největší prohřešky, kterých se dopouštíme.

Celý článek

Proč vaše vlasy nevypadají tak dobře, jak by mohly?

Možná zkoušíte už roky první poslední, aby vaše vypadaly čerstvé, zdravé a bohaté, a stále nic... Jenže možná děláte chyby v základní péči.

Celý článek

Designérský výběr - Březen 2018

Další měsíc plný módy a designu je za námi a my vám tak přinášíme další designérský výběr. Které produkty nás tento měsíc bavily nejvíce?

Celý článek

Jak se nosí košilové šaty?

Máte doma košilové šaty a přemýšlíte, jak je nosit? Máme pro vás několik tipů, ve kterých se určitě budete cítit skvěle!

Celý článek

Redakce Móda.cz #březen

Fashion Week, Vogue, kampaně, jaro - tak zhruba působí náš březen v heslech. Pojďte se podívat, jak jsme ho pro vás nafotili.

Celý článek

Inspirativní instagramové profily vol. III

Všechny mají velmi minimalistický styl a fotky lahodící nejednomu oku. Toto je náš březnový výběr inspirativních instagramových profilů.

Celý článek

Jak skladovat kosmetiku

Máte hromadu kosmetiky a už ani nevíte kam ji dát? Podívejte se na pár tipů, jak kosmetiku skladovat!

Celý článek

Březnové MUST HAVES zastínila šedá

Mrazivá rána postupně přinesla březen. Možná více než o jednotlivých produktech a oblečení budou MUST HAVES o barvě, která je spojuje. O šedé. 

Celý článek