dnes je 20.07.2018 a svátek má Ilja

Inspirativní instagramové profily

Hledáte novou inspiraci? Vybrali jsme pro vás několik instagramových profilů, které se vyplatí sledovat.

Dnes už ho používá většina z nás a je jednou z nejpopulárnějších sociálních sítí. Instagram. Může být zdrojem prokrastinace a velkým žroutem času. Zároveň nám ale může přinést velkou dávku inspirace, motivovat nás a vlastně nám i pomůže pročistit si hlavu. Koho sledovat? Kde se inspirovat? Představujeme vám naše nejoblíbenější ženské instagramové profily z posledních pár týdnů.  

LINDAJUHOLA

Linda Juhola je finská bloggerka žijící ve Stockholmu. Baví nás její pestrý, cestovatelský instagram, kde k sobě všechny fotky nádherně ladí. Linda je krásná štíhlá holka, avšak je důkazem toho, že nemusíte mít metr sedmdesát pět a postavu modelky, abyste se mohla fotit v plavkách a oblékat stylově podle posledních trendů

SJULOVES

Zuzana Jánošová je fotografka pocházející ze Slovenska, která žije v Kodani. Baví nás její hravé pojetí instagramových postů. Fotky dělí do bloků, které jsou vždy věnované jedné hlavní barvě. Daná barva je na fotce vždy zakomponována, ať už v detailu nebo na velkých plochách.

_FOODSTORIES_

Our Food Stories je instagramový účet Nory Eisermann a Laury Muthesius, gastro stylistky a fotografky žijící v Berlíně. Jejich fotky v sobě skrývají neskutečnou komorní a přátelskou atmosféru. Líbí se nám jejich propojení gastronomie a přírody. 

instagram.com

RADY REDAKCE INSTAGRAM PROFIL SJULOVES LINDAJUHOLA OUR FOOD STORIES

Související články

Zkusili jsme trichologii a rašelinovou proceduru - fungují?

Přijali jsme pozvání do nejznámějšího trichologického centra v Česku a prošli si vyšetřením i celou pečující procedurou. Co jsme se dozvěděli a poznali jsme vůbec výsledek?

Celý článek

Hailey Baldwin a Justin Bieber se zasnoubili

Čeká nás tedy pořádná svatba. Zpěvák a idol dívek Justin Bieber si vezme topmodelku Hailey Baldwin. Zasnoubení oznámili na Instagramu.

Celý článek

Červenec 2018 | Kalendář akcí

První prázdninový měsíc je před námi. Zůstáváte v Čechách a na dovolenou se chystáte až později? Máme pro vás pár tipů, kam vyrazit.

Celý článek

Inspirativní instagramové profily vol. VI

Červnové inspirativní instagramové profily volají po létu, pozitivní energii a exotických destinacích. Tři ženy, které vás zaručeně inspirují.

Celý článek

Trendy účesy tohoto roku podle Instagramu, které musíte znát

Sedm účesů z Instagramu, které jsou hitem letošní sezóny. Přivítejte variace ofiny i návrat 60. let.

Celý článek
udržitelná móda

Jak z fast-fashion udělat módu udržitelnou

Udržitelná móda nutně neznamená, že musí být výhradně od návrhářů, co šijí za etických podmínek a která nepodléhá tzv. fast fashion. Tyto dva pojmy lze perfektně kombinovat. 

Celý článek

Červen 2018 | Kalendář akcí

Kam vyrazit v nadcházejících týdnech? Jaké budou nejlákavější akce? Vše se dozvíte v našem červnovém kalendáři akcí.

Celý článek

Designérský výběr - Květen 2018

Květen byl neskutečně akčním měsícem, to se podepsalo i na našem designérském výběru. Kdo nás tento měsíc zaujal nejvíce?

Celý článek