dnes je 19.10.2018 a svátek má Michaela

Inspirativní instagramové profily

Hledáte novou inspiraci? Vybrali jsme pro vás několik instagramových profilů, které se vyplatí sledovat.

Dnes už ho používá většina z nás a je jednou z nejpopulárnějších sociálních sítí. Instagram. Může být zdrojem prokrastinace a velkým žroutem času. Zároveň nám ale může přinést velkou dávku inspirace, motivovat nás a vlastně nám i pomůže pročistit si hlavu. Koho sledovat? Kde se inspirovat? Představujeme vám naše nejoblíbenější ženské instagramové profily z posledních pár týdnů.  

LINDAJUHOLA

Linda Juhola je finská bloggerka žijící ve Stockholmu. Baví nás její pestrý, cestovatelský instagram, kde k sobě všechny fotky nádherně ladí. Linda je krásná štíhlá holka, avšak je důkazem toho, že nemusíte mít metr sedmdesát pět a postavu modelky, abyste se mohla fotit v plavkách a oblékat stylově podle posledních trendů

SJULOVES

Zuzana Jánošová je fotografka pocházející ze Slovenska, která žije v Kodani. Baví nás její hravé pojetí instagramových postů. Fotky dělí do bloků, které jsou vždy věnované jedné hlavní barvě. Daná barva je na fotce vždy zakomponována, ať už v detailu nebo na velkých plochách.

_FOODSTORIES_

Our Food Stories je instagramový účet Nory Eisermann a Laury Muthesius, gastro stylistky a fotografky žijící v Berlíně. Jejich fotky v sobě skrývají neskutečnou komorní a přátelskou atmosféru. Líbí se nám jejich propojení gastronomie a přírody. 

instagram.com

RADY REDAKCE INSTAGRAM PROFIL SJULOVES LINDAJUHOLA OUR FOOD STORIES

Související články

Reserved představuje svou podzimní kolekci "I can Boogie"

Nová kolekce podzim/zima 2018  “I can boogie” od Reserved vás dozajista roztančí. Can you boogie?

Celý článek

Nalaďte se v září na vlnu hygge a nechte ji být vaším Must Have

Září... Ale moment, zkuste hluboký nádech a výdech. Klidně ještě párkrát. Zklidněte svůj srdeční tep. Září bude klidné. Když budete chtít. Září bude hygge.

Celý článek

Nejzajímavější letní trendy na Instagramu

Co přineslo léto v módě mezi influencery na Instagramu?

 

Celý článek

3 módní influencerky, které už oslavily padesáté narozeniny

Inspirovat mohou ženy v jakémkoli věku. Ba naopak věk, vyzrálost a životní nadhled mohou být tím klíčovým hlediskem, pro který právě tyto ženy sleduje celý online svět.

Celý článek

Instagramová hvězda Hodan Yousuf podrobila módní průmysl kritice kvůli hidjabu

Některé země jej omezily, některé zakázaly jeho nošení ve veřejných prostorech. Řeč je o hijabu, který je součástí oděvu ženy dle islámu.

Celý článek

Jak nosit bílé jeany v létě

Bílá – univerzální barva, která se hodí ke všemu. Takto přemýšlí nejspíše většina žen i mužů, kteří na ni nedají dopustit.

Celý článek
letní vlasy

Sluníčko, chlór a sůl - nepřítel vlasů v létě

I vaše vlasy potřebují v létě ochranu. Jak si je ochránit před chlórem, solí a sluníčkem? 

 

Celý článek

Zkusili jsme trichologii a rašelinovou proceduru - fungují?

Přijali jsme pozvání do nejznámějšího trichologického centra v Česku a prošli si vyšetřením i celou pečující procedurou. Co jsme se dozvěděli a poznali jsme vůbec výsledek?

Celý článek