dnes je 24.06.2018 a svátek má Jan

Inspirativní instagramové profily vol. II

Připravili jsme pro vás další dávku instagramové inspirace. Které pánské lifestylové profily byste určitě měli sledovat?

V lednu jsme vám představili jedny z našich oblíbených ženských instagramových profilů. Dnes se naopak podíváme na pánské profily, které nás v posledním měsíci bavily nejvíce. Vybrali jsme tři evropské blogery, u kterých se nám velmi líbí propojení módy a cestování. Pokud jste fanoušky jednoduchých pánských outfitů a exotických destinací, jste tu správně!

ERIK.FORSGREN

Erik Forsgren je švédský model a bloger. Jeho instagramový profil je jak z jiné galaxie a zdá se, že je celý život zabalený v kufru a na cestách. Skvěle propojuje naprosto kontrastní destinace, které spolu tvoří skvělý kontrast. Líbí se nám i celkové pojetí jeho instagramu, které už na první pohled naprosto lahodí oku. Vše je tónováno do čisté bílé, černé, často však také azurové. Výrazných tónů se tu nedočkáte, spíše ty tlumené, zato perfektně sladěné.

ALIGORDON89

Ali Gordon je 28letý britský lifestylový a fitness bloger. Na jeho instagramovém profilu najdete vedle ležérních a sportovních outfitů také cestování, pánskou kosmetiku, auta a cvičení. Zkrátka takové ty pánské věci. Na jeho profilu se často objevuje i jeho manželka a bloggerka Lydia Millen, díky které se dostal k blogování. V posledním měsíci se tak můžete pokochat krásnými fotkami z jejich prosincové svatby. Třeba vám tak poslouží jako inspirace pro váš svatební den!

RSIMACOURBE

Jako poslední vám dnes představíme instagram Raphaela Spezzotto-Simacoubre. Tento Francouz s italskými kořeny, který se živí digitálním marketingem, ve volném čase se pak věnuje modelingu, blogování a focení. Oproti výše zmíněným blogerům jsou Raphaelovo outfity více elegantní a uhlazené. Jeho cestovatelské destinace a posty jsou naopak více dobrodružné (výlety na safari) a tak je jeho instagram o dost barevnější a pestřejší. Často se tak můžete pokochat krásnou přírodou a městskými pohledy.

instagram.com

RADY REDAKCE PÁNSKÁ MÓDA INSPIRATIVNÍ INSTAGRAMOVÉ PROFILY INSTAGRAM ERIK FORSGREN RAPHAEL SPEZZOTTO - SIMACOUBRE ALI GORDON AKTUÁLNĚ ZE SVĚTA MÓDY

Související články

Pánská Versace kolekce je návratem k přelomu 80. a 90. let

Značka Versace opět představila nesmírně pestrou a eklektickou pánskou kolekci pro jaro/léto 2019. Inspiraci čerpala především z módy 80. a 90. let.

Celý článek

Trendy účesy tohoto roku podle Instagramu, které musíte znát

Sedm účesů z Instagramu, které jsou hitem letošní sezóny. Přivítejte variace ofiny i návrat 60. let.

Celý článek

Pánská Ralph Lauren kolekce kombinuje eleganci a sportovní prvky

Černá a bílá, sportovní prvky a elegantní střihy. Tyto pojmy nás napadnou při pohledu na Ralph Lauren pánskou kolekci pro jaro/léto 2019.

Celý článek

Dostupná trika s motivem vodního života od malíře Marcina Wolskiho

Odstíny modré vévodí kolekci triček, které speciálně pro Medicine navrhl polský malíř Marcin Wolski. Pánské seženete pod pět stovek, dámské za čtyři a všechny stojí zato!

Celý článek
udržitelná móda

Jak z fast-fashion udělat módu udržitelnou

Udržitelná móda nutně neznamená, že musí být výhradně od návrhářů, co šijí za etických podmínek a která nepodléhá tzv. fast fashion. Tyto dva pojmy lze perfektně kombinovat. 

Celý článek

Americká značka London Fog překvapila elegantní letní kampaní

Většinou se London Fog do širšího povědomí nedostane a její kampaň zapadne za zvučnějšími jmény. Léto 2018 by to však mohlo změnit.

Celý článek

Odkud se vzala móda barevných ponožek a jak je nosit?

Vzorované barevné ponožky k obleku - říkáte si: "To je ta nová móda?!" Ale ano, je to móda! A nezačala teprve před nedávnem. Historie barevných ponožek sahá sto let zpátky.

Celý článek

Pánové, přivítejte návrat krátkých kraťasů

Krátké kraťasy byly donedávna u mužů zapovězeny. Nový trend začíná dovolovat nošení kraťasů, které sahají jen do poloviny stehen. Pánové, připravte se! 

Celý článek