dnes je 13.12.2018 a svátek má Lucie

Inspirativní instagramové profily vol. II

Připravili jsme pro vás další dávku instagramové inspirace. Které pánské lifestylové profily byste určitě měli sledovat?

V lednu jsme vám představili jedny z našich oblíbených ženských instagramových profilů. Dnes se naopak podíváme na pánské profily, které nás v posledním měsíci bavily nejvíce. Vybrali jsme tři evropské blogery, u kterých se nám velmi líbí propojení módy a cestování. Pokud jste fanoušky jednoduchých pánských outfitů a exotických destinací, jste tu správně!

ERIK.FORSGREN

Erik Forsgren je švédský model a bloger. Jeho instagramový profil je jak z jiné galaxie a zdá se, že je celý život zabalený v kufru a na cestách. Skvěle propojuje naprosto kontrastní destinace, které spolu tvoří skvělý kontrast. Líbí se nám i celkové pojetí jeho instagramu, které už na první pohled naprosto lahodí oku. Vše je tónováno do čisté bílé, černé, často však také azurové. Výrazných tónů se tu nedočkáte, spíše ty tlumené, zato perfektně sladěné.

ALIGORDON89

Ali Gordon je 28letý britský lifestylový a fitness bloger. Na jeho instagramovém profilu najdete vedle ležérních a sportovních outfitů také cestování, pánskou kosmetiku, auta a cvičení. Zkrátka takové ty pánské věci. Na jeho profilu se často objevuje i jeho manželka a bloggerka Lydia Millen, díky které se dostal k blogování. V posledním měsíci se tak můžete pokochat krásnými fotkami z jejich prosincové svatby. Třeba vám tak poslouží jako inspirace pro váš svatební den!

RSIMACOURBE

Jako poslední vám dnes představíme instagram Raphaela Spezzotto-Simacoubre. Tento Francouz s italskými kořeny, který se živí digitálním marketingem, ve volném čase se pak věnuje modelingu, blogování a focení. Oproti výše zmíněným blogerům jsou Raphaelovo outfity více elegantní a uhlazené. Jeho cestovatelské destinace a posty jsou naopak více dobrodružné (výlety na safari) a tak je jeho instagram o dost barevnější a pestřejší. Často se tak můžete pokochat krásnou přírodou a městskými pohledy.

instagram.com

RADY REDAKCE PÁNSKÁ MÓDA INSPIRATIVNÍ INSTAGRAMOVÉ PROFILY INSTAGRAM ERIK FORSGREN RAPHAEL SPEZZOTTO - SIMACOUBRE ALI GORDON AKTUÁLNĚ ZE SVĚTA MÓDY

Související články

Dior pánská přehlídka Pre Fall 2019 byla ohromným úspěchem

Pravidla se mají porušovat. To dokázal nový návrhář Kim Jones v čele pánské sekce Dior. Tokio žaslo nad jeho kreativitou a zbytek světa na sebe nenechal dlouho čekat!

Celý článek

Vánoční dárky pro muže

Vánoce jsou téměř za rohem. Chybí vám dárek pro přítele, tatínka nebo bratra? Pojďte načerpat inspiraci…

Celý článek

Třpytivá inspirace pro ženy, muže i ty nejmenší

Kvapem se blíží sváteční čas a s ním i mnoho společenských příležitostí. Právě v tento čas je důležité zazářit!

Celý článek

Jak si vyrobit alternativní vánoční strom

Jste milovníci přírody a uvažujete, jak ušetřit alespoň jeden smrček nebo borovičku tím, že si ho nekoupíte? Vyzkoušejte tyto alternativy vánočních stromů.

Celý článek

Vánoční knižní tipy 2018

Pověz mi, co čteš, a já ti řeknu, jaký jsi. Málokdo si uvědomí, že tento citát je aplikovatelný i jinak. Knihy jako dárek totiž mohou být nápovědou k tomu, co si o vás dárce myslí.

Celý článek

Obliba barbershopů v ČR roste

Holičství neboli barbershopy během 90. let téměř vymizely. Co může za rostoucí oblibu těchto služeb a jaké jsou jejich výhody?

Celý článek

Jak si vyrobit krásné vánoční dekorace za pár korun?

Postačí trocha trpělivosti, času a odhodlání. Garantujeme, že budete mí velkou radost z toho, co si sami vyrobíte pro ještě krásnější Vánoce 2018!

Celý článek

Vánoční dárky pro dívky a ženy

Vánoce se přiblížily. Za měsíc budeme sedět pod stromečkem a netrpělivě rozbalovat krásné dárky od našich nejbližších. Co jim nadělíte vy? Máme pro vás pár nápadů...

Celý článek