dnes je 21.03.2018 a svátek má Radek

Inspirativní instagramové profily vol. II

Připravili jsme pro vás další dávku instagramové inspirace. Které pánské lifestylové profily byste určitě měli sledovat?

V lednu jsme vám představili jedny z našich oblíbených ženských instagramových profilů. Dnes se naopak podíváme na pánské profily, které nás v posledním měsíci bavily nejvíce. Vybrali jsme tři evropské blogery, u kterých se nám velmi líbí propojení módy a cestování. Pokud jste fanoušky jednoduchých pánských outfitů a exotických destinací, jste tu správně!

ERIK.FORSGREN

Erik Forsgren je švédský model a bloger. Jeho instagramový profil je jak z jiné galaxie a zdá se, že je celý život zabalený v kufru a na cestách. Skvěle propojuje naprosto kontrastní destinace, které spolu tvoří skvělý kontrast. Líbí se nám i celkové pojetí jeho instagramu, které už na první pohled naprosto lahodí oku. Vše je tónováno do čisté bílé, černé, často však také azurové. Výrazných tónů se tu nedočkáte, spíše ty tlumené, zato perfektně sladěné.

ALIGORDON89

Ali Gordon je 28letý britský lifestylový a fitness bloger. Na jeho instagramovém profilu najdete vedle ležérních a sportovních outfitů také cestování, pánskou kosmetiku, auta a cvičení. Zkrátka takové ty pánské věci. Na jeho profilu se často objevuje i jeho manželka a bloggerka Lydia Millen, díky které se dostal k blogování. V posledním měsíci se tak můžete pokochat krásnými fotkami z jejich prosincové svatby. Třeba vám tak poslouží jako inspirace pro váš svatební den!

RSIMACOURBE

Jako poslední vám dnes představíme instagram Raphaela Spezzotto-Simacoubre. Tento Francouz s italskými kořeny, který se živí digitálním marketingem, ve volném čase se pak věnuje modelingu, blogování a focení. Oproti výše zmíněným blogerům jsou Raphaelovo outfity více elegantní a uhlazené. Jeho cestovatelské destinace a posty jsou naopak více dobrodružné (výlety na safari) a tak je jeho instagram o dost barevnější a pestřejší. Často se tak můžete pokochat krásnou přírodou a městskými pohledy.

instagram.com

RADY REDAKCE PÁNSKÁ MÓDA INSPIRATIVNÍ INSTAGRAMOVÉ PROFILY INSTAGRAM ERIK FORSGREN RAPHAEL SPEZZOTTO - SIMACOUBRE ALI GORDON AKTUÁLNĚ ZE SVĚTA MÓDY

Související články

AKTUÁLNĚ: Těhotenská kolekce Khloe Kardashian a beauty řada Victorie Beckham

Celebrtiy přicházejí s dalšími poutavými informacemi. Khloe Kardashian uvádí vlastní těhotenskou módu a Victoria Beckham se chystá na kosmetickou značku.

Celý článek

Inspirativní instagramové profily vol. III

Všechny mají velmi minimalistický styl a fotky lahodící nejednomu oku. Toto je náš březnový výběr inspirativních instagramových profilů.

Celý článek

AKTUÁLNĚ: Oblečení Seleny Gomez x Coach a korektory Kim Kardashian

Selena Gomez pracuje na oblečení ve spolupráci se značkou Coach a blíží se korektory KKW od Kim Kardashian. 

Celý článek

Co takhle natáhnout ojedinělé ponožky vyrobené ve spolupráci s designéry?

We are ferdinand tvoří kvalitní ponožky ve spolupráci s lokálními návrháři. Ferdinandy se zasazují o oživení šedi českých ulic. 

Celý článek

AKTUÁLNĚ: Hubert de Givenchy zemřel

Svět opustilo další významné jméno. Hubert de Givenchy zemřel ve věku 91 let.

Celý článek

Jaké akce nepropásnout během Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku

Pražský Fashion Week začíná už tento týden s velmi pestrým programem. Připravili jsme si pro vás seznam akcí, které nesmíte propásnout.

Celý článek

Jarní inspirace z milánského fashion weeku: nová kolekce WOOD WOOD

Značka WOOD WOOD kombinuje high fashion, sportovní módu a streetwear a pokaždé hledá perfektní rovnováhu mezi stylem a funkcí.

Celý článek

Jak skladovat kosmetiku

Máte hromadu kosmetiky a už ani nevíte kam ji dát? Podívejte se na pár tipů, jak kosmetiku skladovat!

Celý článek