dnes je 17.01.2019 a svátek má Drahoslav

Inspirativní instagramové profily vol. IV

Náš dubnový výběr inspirativních instagramových profilů je plný cestování, tajemna a přírody.

Náš dubnový Instagramový výběr bude zaměřen na 3 muže. Ačkoliv se každý věnuje jiné profesi, jedno mají společné; dechberoucí cestovatelské fotky a vizuálně krásné Instagramové profily. Krásné scenérie, ze kterých vyzařuje nesmírný klid a pohoda. Pokud nejste na městské cestování a přespávání v luxusních hotelech, ale více vás láká nespoutaná příroda a stanování, máme pro vás velkou dávku inspirace.

ERICKIMBERLIN

Eric Kimberlin pochází z Washingtonu, věnuje se tradičním řemeslům, vytváří prsteny, záplaty a smaltované knoflíky - všechny inspirované tichomořskou severozápadní Amerikou. Stejný nádech mají také jeho fotky, trochu surové, chladné, ale hřejivé zároveň. Instagram plný lesů, moří a jezer je doslova lákadlem proto, půjčit si auto a objevovat každé zákoutí Severní Ameriky.

MARTINFALTEJSEK

Zmínit musíme také Martina Faltejska, mladého českého fotografa. Jeho Instagram je pro nás jedním z nejzajímavějších tuzemských profilů. Baví nás jeho tajemné lesy, melancholické autoportréty i zamlžené pohledy do krajin. Pro více dobrodružného cestování a zajímavých krajin určitě navštivte i jeho blog. Každá z destinací, kterou navštívil, vás tak bude lákat o to víc!

SCOTTCBAKKEN

Scott Bakken je podnikatel pocházející z kanadského Calgary. To, že se věnuje také fotografování, je vidět i na jeho Instagramu, který je opravdu vizuální pastvou pro oči. Hory, skály, lesy a jezera snad nikdy nevypadaly víc lákavě. Velmi nás baví jeho ucelené spojení fotek, které se nesou především v jemných tónech. Všechny jsou krásně prosvětlené a doslova si říkají o to, sbalit si věci a vyrazit vstříc dobrodružství.

instagram.com

LIFESTYLE RADY REDAKCE ZE SPOLEČNOSTI INSPIRATIVNÍ INSTAGRAMOVÉ PROFILY

Související články

Hory jako digitální detox

Chcete být více šťastnější? Buďte méně online a více offline! Takhle jednoduché to je. Vyrazte na pěší pochod, třeba do hor, jako Barbora Vylímková!

Celý článek

Modelka Enikő Mihalik rybaří v české verzi časopisu Vogue

Námořní tematika včetně ryb, kachen a labutí provází lednové vydání časopisu Vogue.

Celý článek

Šik Angelina Jolie miluje neutrální barvy

Známá herečka je obrázkem nenásilné elegance. Paleta jejího stylu se skládá hlavně z béžové, krémové a tělové barvy.

Celý článek

Fotografie odhalující „Tajný život tužek“

Alex Hammond a Mike Tinney se rozhodli pomocí fotek představit 500 let starý kreslicí nástroj a jeho význam v dnešním, stále více technologicky zaměřeném světě.

Celý článek

Žalob na módního fotografa Bruce Webera za sexuální obtěžování přibývá

Bruce Weber, který je známý především díky kampaním pro značky Calvin Klein, Ralph Lauren nebo Versace, čelí dalším žalobám ze sexuálního obtěžování. Shrnuli jsme pro vás nejdůležitější informace.

Celý článek

Jak nejlépe utratit peníze, které jste našli pod stromečkem?

Dostali jste pod stromeček místo dárku obálku s penězi nebo dárkovou kartu? Víme, jak je utratit!

Celý článek

Oblíbené šperky Meghan Markle jsou z Austrálie

Vévodkyně ze Sussexu si zamilovala unikátní zlaté šperky s perlami, které patří mezi nejvzácnější na světě. Podívejte se na nádherné náušnice a náhrdelník.

Celý článek

Studio Tham & Videgård navrhlo zahradní vesnici ve Švédsku

Není to vlastně první projekt tohoto studia, tento má za svým názvem římskou číslici dvě, ale to mu na perfektním propracování ani fantazii rozhodně neubírá.

Celý článek