dnes je 22.05.2018 a svátek má Emil

Inspirativní instagramové profily vol. IV

Náš dubnový výběr inspirativních instagramových profilů je plný cestování, tajemna a přírody.

Náš dubnový Instagramový výběr bude zaměřen na 3 muže. Ačkoliv se každý věnuje jiné profesi, jedno mají společné; dechberoucí cestovatelské fotky a vizuálně krásné Instagramové profily. Krásné scenérie, ze kterých vyzařuje nesmírný klid a pohoda. Pokud nejste na městské cestování a přespávání v luxusních hotelech, ale více vás láká nespoutaná příroda a stanování, máme pro vás velkou dávku inspirace.

ERICKIMBERLIN

Eric Kimberlin pochází z Washingtonu, věnuje se tradičním řemeslům, vytváří prsteny, záplaty a smaltované knoflíky - všechny inspirované tichomořskou severozápadní Amerikou. Stejný nádech mají také jeho fotky, trochu surové, chladné, ale hřejivé zároveň. Instagram plný lesů, moří a jezer je doslova lákadlem proto, půjčit si auto a objevovat každé zákoutí Severní Ameriky.

MARTINFALTEJSEK

Zmínit musíme také Martina Faltejska, mladého českého fotografa. Jeho Instagram je pro nás jedním z nejzajímavějších tuzemských profilů. Baví nás jeho tajemné lesy, melancholické autoportréty i zamlžené pohledy do krajin. Pro více dobrodružného cestování a zajímavých krajin určitě navštivte i jeho blog. Každá z destinací, kterou navštívil, vás tak bude lákat o to víc!

SCOTTCBAKKEN

Scott Bakken je podnikatel pocházející z kanadského Calgary. To, že se věnuje také fotografování, je vidět i na jeho Instagramu, který je opravdu vizuální pastvou pro oči. Hory, skály, lesy a jezera snad nikdy nevypadaly víc lákavě. Velmi nás baví jeho ucelené spojení fotek, které se nesou především v jemných tónech. Všechny jsou krásně prosvětlené a doslova si říkají o to, sbalit si věci a vyrazit vstříc dobrodružství.

instagram.com

LIFESTYLE RADY REDAKCE ZE SPOLEČNOSTI INSPIRATIVNÍ INSTAGRAMOVÉ PROFILY

Související články

První oficiální portréty královské rodiny po svatbě Harryho a Meghan

Vítejte v královské rodině. Tady jsou první snímky novomanželů Meghan Markle a prince Harryho.

Celý článek

Královská svatba: Jak se oblékla na svatbu Harryho a Meghan Kate Middleton?

Svatba roku 2018 proběhla v nejlepším pořádku. Zúčastnila se jí také Harryho švagrová, Kate Middleton. A to pouhé čtyři týdny po narození svého třetího potomka.

Celý článek

Zajímavosti z královské svatby Harryho a Meghan

Princ Harry, vnuk královny Alžběty II. se ve svých 33 letech oženil s o tři roky starší americkou herečkou Meghan Markle. Jaké zajímavosti svatbu provázely?

Celý článek

Jak se oblékli svatebčané na svatbu Meghan a Harryho?

Královská svatba je nejskloňovanější událostí posledních dnů. Jaké outfity svatebčanů nás nejvíce zaujaly?

Celý článek

Nový tým časopisu Elle? Kdo zastává pozici šéfredaktora a koho si s sebou přivedl?

Časopis Elle provází od počátku roku mnoho personálních změn. Kdo je od 1. května novým šéfredaktorem a kdo jsou další členové týmu?

Celý článek

Vzdělávají se, hubnou, užívají wellness - čím vším si prochází finalistky České Miss?

Finále České Miss se blíží čím dál tím víc. Jak se připravují finalistky?

Celý článek

Heidi Klum i Kate Moss oslavují 90. narozeniny postavy Mickey Mouse

Kniha, která vznikla za podpory mnoha celebrit, má větší úkol, než jen připomenout, že je tu Mickey Mouse již téměř sto let. Její výtěžek jde na dobrou věc.

Celý článek

Dresscode: Semiformal

Už jste někdy otevřeli pozvánku, ve které stálo Semi formal? Co si přesně představit pod tímto matoucím názvem?

Celý článek