dnes je 21.08.2018 a svátek má Johana

Inspirativní instagramové profily vol. IV

Náš dubnový výběr inspirativních instagramových profilů je plný cestování, tajemna a přírody.

Náš dubnový Instagramový výběr bude zaměřen na 3 muže. Ačkoliv se každý věnuje jiné profesi, jedno mají společné; dechberoucí cestovatelské fotky a vizuálně krásné Instagramové profily. Krásné scenérie, ze kterých vyzařuje nesmírný klid a pohoda. Pokud nejste na městské cestování a přespávání v luxusních hotelech, ale více vás láká nespoutaná příroda a stanování, máme pro vás velkou dávku inspirace.

ERICKIMBERLIN

Eric Kimberlin pochází z Washingtonu, věnuje se tradičním řemeslům, vytváří prsteny, záplaty a smaltované knoflíky - všechny inspirované tichomořskou severozápadní Amerikou. Stejný nádech mají také jeho fotky, trochu surové, chladné, ale hřejivé zároveň. Instagram plný lesů, moří a jezer je doslova lákadlem proto, půjčit si auto a objevovat každé zákoutí Severní Ameriky.

MARTINFALTEJSEK

Zmínit musíme také Martina Faltejska, mladého českého fotografa. Jeho Instagram je pro nás jedním z nejzajímavějších tuzemských profilů. Baví nás jeho tajemné lesy, melancholické autoportréty i zamlžené pohledy do krajin. Pro více dobrodružného cestování a zajímavých krajin určitě navštivte i jeho blog. Každá z destinací, kterou navštívil, vás tak bude lákat o to víc!

SCOTTCBAKKEN

Scott Bakken je podnikatel pocházející z kanadského Calgary. To, že se věnuje také fotografování, je vidět i na jeho Instagramu, který je opravdu vizuální pastvou pro oči. Hory, skály, lesy a jezera snad nikdy nevypadaly víc lákavě. Velmi nás baví jeho ucelené spojení fotek, které se nesou především v jemných tónech. Všechny jsou krásně prosvětlené a doslova si říkají o to, sbalit si věci a vyrazit vstříc dobrodružství.

instagram.com

LIFESTYLE RADY REDAKCE ZE SPOLEČNOSTI INSPIRATIVNÍ INSTAGRAMOVÉ PROFILY

Související články

Značka Balenciaga čelí obvinění z porušení autorských práv

Není to poprvé, kdy někdo podezřívá tuto značku z nekalé inspirace. Tentokrát to však může skončit vážným poškozením jména značky a vysokou penalizací.

Celý článek

Virgil Abloh spolupracuje na kolekci pro Serenu Williams

Slavná tenistka Serena Williams se na US Open vrací v nové kolekci, která vznikla ve spolupráci s Nike a Virgilem Ablohem. 

Celý článek

Katy Perry jako žena mnoha tváří pro australský Vogue

Byť jsme na časté změny vizáže u zpěvačky Katy Perry zvyklí, v australském Vogue ji transformovali hned několikrát a často k nepoznání.

Celý článek

Bývalý dům Tommyho Hilfigera k prodeji za $6,75 milionů

Bývalý dům módního návrháře Tomyho Hilfigera je momentálně k prodeji za $6,75 milionu. Podívejte se, jak si bydlela jedna z nejslavnějších osobností světa módy. 

Celý článek

Přirozeně krásná Beyoncé na obálce americké Vogue

Historicky významné vydání časopisu s přirozeně nalíčenou Beyonce poukazuje na krásu žen tmavé pleti.

 

Celý článek

Instagramová hvězda Hodan Yousuf podrobila módní průmysl kritice kvůli hidjabu

Některé země jej omezily, některé zakázaly jeho nošení ve veřejných prostorech. Řeč je o hijabu, který je součástí oděvu ženy dle islámu.

Celý článek

Transgender modeling mění svět módy

Transgender modeling je možná první vlnou nové podoby módního průmyslu. Úspěchy těchto modelek obsahují jména největších světových značek.

Celý článek

Kolik stojí šaty pro moderátorku finále soutěže Muž roku 2018?

Celostátní finále soutěže mužské krásy Muž roku 2018 je už doslova za rohem a nervozita stoupá nejen mezi dvanáctkou finalistů.
 

Celý článek