dnes je 15.10.2018 a svátek má Tereza

Inspirativní instagramové profily vol. IV

Náš dubnový výběr inspirativních instagramových profilů je plný cestování, tajemna a přírody.

Náš dubnový Instagramový výběr bude zaměřen na 3 muže. Ačkoliv se každý věnuje jiné profesi, jedno mají společné; dechberoucí cestovatelské fotky a vizuálně krásné Instagramové profily. Krásné scenérie, ze kterých vyzařuje nesmírný klid a pohoda. Pokud nejste na městské cestování a přespávání v luxusních hotelech, ale více vás láká nespoutaná příroda a stanování, máme pro vás velkou dávku inspirace.

ERICKIMBERLIN

Eric Kimberlin pochází z Washingtonu, věnuje se tradičním řemeslům, vytváří prsteny, záplaty a smaltované knoflíky - všechny inspirované tichomořskou severozápadní Amerikou. Stejný nádech mají také jeho fotky, trochu surové, chladné, ale hřejivé zároveň. Instagram plný lesů, moří a jezer je doslova lákadlem proto, půjčit si auto a objevovat každé zákoutí Severní Ameriky.

MARTINFALTEJSEK

Zmínit musíme také Martina Faltejska, mladého českého fotografa. Jeho Instagram je pro nás jedním z nejzajímavějších tuzemských profilů. Baví nás jeho tajemné lesy, melancholické autoportréty i zamlžené pohledy do krajin. Pro více dobrodružného cestování a zajímavých krajin určitě navštivte i jeho blog. Každá z destinací, kterou navštívil, vás tak bude lákat o to víc!

SCOTTCBAKKEN

Scott Bakken je podnikatel pocházející z kanadského Calgary. To, že se věnuje také fotografování, je vidět i na jeho Instagramu, který je opravdu vizuální pastvou pro oči. Hory, skály, lesy a jezera snad nikdy nevypadaly víc lákavě. Velmi nás baví jeho ucelené spojení fotek, které se nesou především v jemných tónech. Všechny jsou krásně prosvětlené a doslova si říkají o to, sbalit si věci a vyrazit vstříc dobrodružství.

instagram.com

LIFESTYLE RADY REDAKCE ZE SPOLEČNOSTI INSPIRATIVNÍ INSTAGRAMOVÉ PROFILY

Související články

Křehká kolekce Nadotek pomáhá lidem s nemocí motýlích křídel

Oděvní designérka Liběna Rochová a výtvarník Musa společně vytvořili kolekci, aby pomohli lidem trpícím nemocí motýlích křídel. 

Celý článek

5 prvků, které se objevují u všech eco-friendly značek

Módní značky se snaží držet krok s dobou a když zákazník slyší na slovo sustainable, eco, natural či ethical, je jen otázkou času, kdy se naučí trendy aplikovat jako svůj hlavní marketingový tah.

Celý článek

Penélope Cruz se dočkala - stala se novou tváří kampaně Chanel

Módní velikán Chanel uvedl svou Resort kampaň 2019, do které si namísto modelky vybral úspěšnou herečku Penélope Cruz. 

Celý článek

Britská královna vs. deštivé počasí

Už jste si toho všimli také? Pojďte se s námi podívat na úžasný cit anglické královny pro barevné kombinace jejích outfitů.

Celý článek

Victoria Beckham oslavila 10. výročí od založení vlastní značky

Victoria Beckham představila svou kolekci Jaro/Léto 2019 a oslavila 10. výročí od založení vlastní značky.

Celý článek

Zemřela bývalá zástupkyně editora Vogue a módní poradkyně princezny Diany Anna Harvey

10. října zastihla módní průmysl smutná zpráva. Anna Harvey, osobnost světové módy, zástupce editora Vogue a důvěrná módní rádkyně zesnulé Lady D., ve věku 74 let zemřela.

Celý článek

Lila Moss je novou tváří kosmetiky Marc Jacobs

Slavná maminka Kate Moss může být na svou stejně krásnou dceru hrdá.

 

Celý článek

Street style z pařížského týdne módy

Pařížský týden módy je již oficiálně u konce. Co a jak se nosilo v ulicích jednoho ze světových měst módy?

Celý článek