dnes je 26.06.2019 a svátek má Adriana

Interview: Módní kluby letí!

Přidat na Seznam.cz
Na českém trhu již funguje několik módních klubů, jež nabízejí nepřeberné množství módních značek. Důvody a výhody systému klubů nám přestavuje regionální ředitelka Petra Kůlová ze Studio Moderna Fashion Group, které v České republice zastupuje nový módní klub STILAGO.CZ.

Redakce: Petro, v čem se liší on-line módní klub od klasického on-line obchodu?
Petra Kůlová: Klubové nakupování umožňuje zaregistrovaným členům nákup značkových kolekcí až s 80% slevou oproti standardním cenám v kamenných obchodech. Je důležité zmínit, že u kvalitních módních klubů se nejedná o žádný outlet nebo výprodej starých kolekcí. Unikátnost spočívá v omezené nabídce, prostě kdo dříve objedná, zboží získává. Výhody nákupu v módním klubu jsou nejen v nižších cenách, ale také v nadstandardní péči ouživatele.

Redakce: Proč jste se rozhodli vstoupit na český trh se službou Stilago.cz?
Petra Kůlová: Vycházíme především z rostoucího zájmu o značkové zboží, které je, nejen podle našeho názoru, doposud v Čechách zbytečně předražené a výběr je velice omezený. České ženy, ale často i muži, to řeší dovozem ze zahraničí. Český trh patří také k nejvíce rostoucích on-line trhům ve střední Evropě.

Redakce: Zmínila jste i muže, je módní klub také pro ně nebo je zaměřen pouze na ženy?
Petra Kůlová: Registrujeme zvýšený zájem o tento druh klubových nákupů i u mužů, proto hned od začátku umožňujeme dostatečnou možnost výběru z kolekcí nejen pro ženy, ale také mužům. Některé zastupované značky mají i dětský sortiment.

Redakce: Jaká je struktura zboží ve vašem on-line klubu?
Petra Kůlová: Každý den na Stilago.cz uvádíme nové značky, a to z oblasti módy, módních doplňků i spotřebního zboží. V našem případě stavíme na mezinárodním zázemí, které nám umožňuje představit více než 500 italských a světových značek.

Děkujeme za rozhovor. Jako člen klubu Stilago můžete nakupovat se slevami až 70 %!

 

Zdroj obrázků: Fotolia.com, Stilago.cz

Přidat na Seznam.cz
OBCHOD A NÁKUPY PETRA KŮLOVÁ STILAGO OUTLET ZNAČKY MODNI NÁKUP ROZHOVOR

Související články

MUDr. Jan Bouda: Když odkvete přirozená krása, přichází na řadu plastická chirurgie

MUDr. Jan Bouda působí jako plastický chirurg ve dvou známých klinikách estetické, kosmetické a plastické chirurgie v západních Čechách. My se ho ptáme na řadu zajímavých témat v oblasti plastických operací.

Celý článek

Slovenská návrhářka Andrea Staňová miluje zastrčené obchůdky s látkami

Módu si zamilovala již jako malé děvčátko, tato láska ji vydržela až dodnes. Talentovaná slovenská návrhářka hledá inspiraci v každodenním životě a pod rukama ji vznikají nádherné, elegantní a čisté modely.

Celý článek

"Velká a šťastná rodina je pro mě nejvíce," říká maminka a influencerka Natálie Myslivcová

Mladá inspirativní maminka se o svůj život dělí se skoro 100 tisícemi sledovatelů na sociálních sítích. Její vytříbený vkus, styl a láska k módě vyniká spolu s rolí maminky s dvojčátky v krásných fotografiích.

Celý článek

Návrhářka Marie Copps: Nejsem zastáncem sezónních kolekcí. Nedává mi to žádný smysl

O dobrodružství, které prožívá česká návrhářka v Torontu, by si mohl kdekdo jen nechat zdát. Vydat se „bezhlavě“ do Kanady bylo velkým krokem do neznáma. A přesto tím nejlepším, který mohla udělat.

Celý článek

Nesmí se to nikdy vzdát, říká úspěšná vizážistka Michelle Flores Mua

Pokud někdo rozumí líčení, tak je to sympatická Michelle Flores Mua. Patří k vycházejícím talentům mezi českými vizážisty. Její příběh je inspirativní stejně jako ona sama. 

Celý článek

Rozhovor s úspěšným kadeřníkem Michalem Zapomělem

Jeden z nejlepších českých kadeřníků odpovídá na otázky o své kariéře, přístupu ke klientům a v neposlední řadě radí našim čtenářům, jak k vlasům přistupovat a starat se o ně.

Celý článek
Čarbičková bijoux

Čarbičková Bijoux: Čelenky, které dotvoří vaši osobnost

Peří, mušle, horolezecká lanka nebo elektrikářský pásek. Z toho a mnohem více vytváří Anna Čurlejová spolu s přítelem Vladimírem originální doplňky.

Celý článek

Návrhář Miroslav Bárta: Nejvíce si vážím obyčejného DĚKUJI

Mladý módní návrhář vyjadřující neskrývanou úctu a vděk za to, co ho v životě potkalo i to, kam se dostal, momentálně mimo jiné natáčí pořad pro TV Barrandov. Seznamte se blíže s Miroslavem Bártou.

Celý článek