dnes je 18.09.2019 a svátek má Kryštof

Interview: Módní kluby letí!

Přidat na Seznam.cz
Na českém trhu již funguje několik módních klubů, jež nabízejí nepřeberné množství módních značek. Důvody a výhody systému klubů nám přestavuje regionální ředitelka Petra Kůlová ze Studio Moderna Fashion Group, které v České republice zastupuje nový módní klub STILAGO.CZ.

Redakce: Petro, v čem se liší on-line módní klub od klasického on-line obchodu?
Petra Kůlová: Klubové nakupování umožňuje zaregistrovaným členům nákup značkových kolekcí až s 80% slevou oproti standardním cenám v kamenných obchodech. Je důležité zmínit, že u kvalitních módních klubů se nejedná o žádný outlet nebo výprodej starých kolekcí. Unikátnost spočívá v omezené nabídce, prostě kdo dříve objedná, zboží získává. Výhody nákupu v módním klubu jsou nejen v nižších cenách, ale také v nadstandardní péči ouživatele.

Redakce: Proč jste se rozhodli vstoupit na český trh se službou Stilago.cz?
Petra Kůlová: Vycházíme především z rostoucího zájmu o značkové zboží, které je, nejen podle našeho názoru, doposud v Čechách zbytečně předražené a výběr je velice omezený. České ženy, ale často i muži, to řeší dovozem ze zahraničí. Český trh patří také k nejvíce rostoucích on-line trhům ve střední Evropě.

Redakce: Zmínila jste i muže, je módní klub také pro ně nebo je zaměřen pouze na ženy?
Petra Kůlová: Registrujeme zvýšený zájem o tento druh klubových nákupů i u mužů, proto hned od začátku umožňujeme dostatečnou možnost výběru z kolekcí nejen pro ženy, ale také mužům. Některé zastupované značky mají i dětský sortiment.

Redakce: Jaká je struktura zboží ve vašem on-line klubu?
Petra Kůlová: Každý den na Stilago.cz uvádíme nové značky, a to z oblasti módy, módních doplňků i spotřebního zboží. V našem případě stavíme na mezinárodním zázemí, které nám umožňuje představit více než 500 italských a světových značek.

Děkujeme za rozhovor. Jako člen klubu Stilago můžete nakupovat se slevami až 70 %!

 

Zdroj obrázků: Fotolia.com, Stilago.cz

Přidat na Seznam.cz
OBCHOD A NÁKUPY PETRA KŮLOVÁ STILAGO OUTLET ZNAČKY MODNI NÁKUP ROZHOVOR

Související články

Objevte českou značku sportovního oblečení LASOUL

Oblékněte se i při sportu do krásných jasných barev. Objevte českou značku sportovního oblečení LASOUL pro stylové a pozitivní holky, pro které je sport nedílnou součástí života! Vyzpovídali jsme zakladatelku společnosti Martinu Prokopovou, která se drží svého krásného motta:

 

 

Celý článek

Kristina Nemčková - rozhovor o úspěšné kuchařce i o módě

Kristina Nemčková nám utkvěla v paměti především jako vítězka populárního pořadu MasterChef. V jejím věku šlo o nevídaný úspěch a my jsme její kariéru začali se zájmem pozorovat. A teď jsme nadšeni z její skvělé kuchařky #UPGRADE.

Celý článek

Rozhovor s holkou od potoka, který vám přiblíží, proč pěstovat květiny bez chemie!

Míla je holka od potoka, která se rozhodla vykácet křoví na zpustošeném poli, zorat jej a zasadit první květiny. Květiny bez chemie, s láskou a letitou rodinnou tradicí. Příběh, který sahá až do padesátých let, zamrazí i zahřeje.

Celý článek
Šperky

Šperky si zaslouží pečlivé zacházení, říká designérka značky ANTIPEARLE

Designérka a fotografka Markéta Dlouhá Márová propojuje estetiku, módu a lásku k divoké přírodě v autorské tvorbě šperků ANTIPEARLE. Co se skrývá za tímto názvem?

Celý článek

Česká návrhářka Monika Mongol: Náš život je jako náhrdelník, který si sami navlékáme

Móda ji přitahovala již v dětství, stejně jako etnické kmeny. Zkušenosti z cest využila do svých kolekcí a typická je pro ni například její výšivka. Přečtěte si rozhovor s návrhářkou, jejíž cesta nebyla úplně klasická.

Celý článek

Šaty by měly být pohodlné, decentní a zároveň rafinovaně sexy, říká návrhářka Lenka Jurigová

Chystáte svatbu? Ať už svou nebo třeba kamarádčinu a sháníte vhodné šaty? Máme pro vás jeden perfektní tip, návrhářka Lenka Jurigová vám ušije pohádkové šaty plné ženskosti a elegance.

Celý článek

Rozhovor s kreativní dvojicí známou jako Ester&Josefina

Ester a Josefina, kreativní duo, které zná nejen český instagram! Instagramerky, autorky knihy, majitelky módních kolekcí, pořadatelky besed. A mnoho dalšího… Co znamená značka Ester&Josefina? Vyzpovídali jsme holky v rozhovoru pro móda.cz.

Celý článek

ROZHOVOR S TANEČNICÍ MARTINOU MARKOVOU

Každý den na svém instagramu motivuje tisíce žen. Krásná Martina Marková (27), známá také z taneční soutěže Stardance, si vyhradila čas na zodpovězení pár otázek na španělské pláži, kde tráví svou dovolenou. 

Celý článek