dnes je 22.07.2018 a svátek má Magdaléna

Italská škola designu a umění nově od ledna 2018 i v Miami

Špičková umělecká a designová škola otevře od ledna svůj školní areál i ve městě Miami. Nakonec je to právě Miami, které je známo jako čtvrť designu a umění.

 „Přinášíme Instituto Marangoni do Ameriky v rámci plnění dlouhodobé vize, podpory a rozvoje mládeže se zájmem o módu a design z celého světa,“ řekl Roberto Riccio, generální ředitel Istituto Marangoni. „Jsme nadšení příležitostí poskytnout v Americe prostor pro získání nových dovedností a realizaci jejich skutečného potenciálu v tomto průmyslu.“

Proč právě Miami? Italské Istituto Marangoni hledalo místo, které by bylo nejenom kulturním centrem umění, ale také snadno dostupným místem z jiných oblastí, jako je Latinská Amerika. Hakan Baykam, prezident nové školy, pracuje na vybudování vysoce profilovaného týmu vedoucích osob pro nový areál. Jeho seznam zahrnuje jména jako Massimo Casagrande, který je absolventem Istituto Marangoni a bývalým návrhářem značky Versace nebo také Pablo Arbelaez. „Chtěli jsme vytvořit novou globální módní destinaci a vybrali jsme Miami za své stávající mezinárodní místo pro potřebu založit novou módní školu. Rychlý růst města v oblasti designu a umění společně s jeho dostupností do Latinské Ameriky z něj činí perfektní volbu,“ řekl Baykam.

Učební plán bude kombinací metod, které jsou již více než 80 let pro společnost Istituto Marangoni známé. Tedy pomocí hodnot „Made in Italy" s novým důrazem na jedinečné kulturní prvky Miami, jako je například přijetí inovací a udržitelnosti města. S renomovanou základnou absolventů celebrit v zahraničí, včetně Domenica Dolce, Franco Moschina, Alessandra Sartoriho a Julie de Libranové ze Sonia Rykiel, je Istituto Marangoni nyní připraven přilákat další skvělé mladé talenty i v USA.

fashionista.com
 

DESIGN ŠKOLA ITÁLIE MIAMI

Související články

Design pro život je mou prioritou, říká Katka Čábelková za Brunetti Design

Jak probíhá navrhování interiérů, jaké to je, dát důvěru lidem, aby se vaše podnikání mohlo rozrůstat a jak se propojuje rukopis designérky s představou klientů.

Celý článek

Designérský výběr - Červen 2018

Zajímavá móda a dobrý design zkrátka nikdy nespí! Nevěříte? Přesvědčte se v našem designérském výběru.

Celý článek

Pojďte si prohlédnout nový dům Leonarda DiCapria v LA

Oblíbený herec Leonardo DiCaprio si pořídil v Los Angeles nový palác. Pojďte do něj nahlédnout prostřednictvím fotografií.

Celý článek

Dostupná trika s motivem vodního života od malíře Marcina Wolskiho

Odstíny modré vévodí kolekci triček, které speciálně pro Medicine navrhl polský malíř Marcin Wolski. Pánské seženete pod pět stovek, dámské za čtyři a všechny stojí zato!

Celý článek

Nejlépe oblékané ženy české politiky

Pro ženu je těžké získat respekt v tak náročném prostředí jako je to politické. Některým ženám se to podaří. Neztratí přitom ani svou ženskost ani styl, a tak reprezentují náš stát jak svými názory, tak svým zevnějškem.

Celý článek

Prosvětlené nové bydlení Jennifer Lopez v Park Avenue

Oblíbená herečka Jennifer Lopez si se svým partnerem Alexem Rodriguezem pořídili nové bydlení. Je plné čistých linií a světla.

Celý článek

Dekor dřeva opět ovládá kuchyně - využije ho každý

Místnost, ve které připravujete pokrmy pro celou rodinu, si zaslouží více pozornosti, než si myslíte. Inspirujte se s námi a vdechněte tomuto srdci domova novou energii ve znamení dřeva.

Celý článek

Obchod Dolce&Gabbana v Miami na sebe bere podobu operního domu

Nahlédněte do jednoho z kamenných obchodů návrhářského dua Dolce&Gabbana. Potěší vás neotřelý interiérový design. 

Celý článek