dnes je 12.08.2022 a svátek má Klára

Ivana Korolová na svůj koncert oblékla značku Marko.in

Přidat na Seznam.cz
Včera v La Locca baru proběhl koncert herečky, dabérky a zpěvačky Ivany Korolové. K vidění kromě hvězd hudební a muzikálové scény byly především originální kostýmy značky Marko.in

Ivana Korolová s kolegy připravili celovečerní show, ke které byly přizvány i hvězdy hudebního a muzikálového nebe jako například Bára Basiková, Tomáš Trapl, David Gránský či Ondřej Izdý. Mladý návrhář Marko Lopatič oblékl hlavní hvězdu večera do dvou kostýmů své vlastní výroby včetně nedávno představených „3D plavek“.

Za znění písně z animované pohádky Na vlásku či  známých melodií od Miley Cyrus, Rihanny či Alexandry Burke se Ivana Korolová předvedla v jednoduchých koktejlkách bez výstřihu, které jsou výjimečné díky svému střihu a hře materiálu. Celý jeden bok šatů je totiž zcela průhledný. Černý materiál šatů začíná i končí přesně tak, aby se ukázalo, co nejvíce, ale vše zůstalo skryto. Jako druhý kostým si zpěvačka vybrala jeden z modelů „3D plavek“ upravený speciálně pro ní. Ve stylu světových hvězd ukázala holou kůži a po několika písních odhodila velikou černou sukni, která zdobila tento outfit.

Zdroj: marko.in

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI IVANA KOROLOVÁ MARKO LOPATIČ MARKO.IN LA LOCCA BAR KONCERT 3D PLAVKY ZPĚVAČKA DABÉRKA HEREČKA

Související články

Stylová Millie Bobby Brown je od své role Eleven ze seriálu Stranger Things k nepoznání. Jemná blondýnka miluje módu

Ve chvíli, kdy Eleven odloží Hopperovy flanelové košile a Mikovy džínsy, stává se z ní nejlépe oblékaná dívka v Hawkinsu. A když zrovna nehraje Eleven, je i Millie Bobby Brown jedním z nejstylovějších lidí v Hollywoodu.

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek

Z rivalek nejlepší kamarádky. Kašáková a Buranská společně pomáhají dětem z dětských domovů

Modeling rozhodně není jenom o rivalitě, právě naopak. Modelky v rámci soutěže často potkají spřízněné duše, se kterými sdílí své koníčky i radosti. Ne jinak je tomu i Veroniky Kašákové a Nikoly Buranské.

Celý článek

Lidé mají k našemu pivu vztah, jsou to naši patrioti, usmívá se hlavní sládková pivovaru Zubr Nataša Rousková

Přinášíme vám exkluzivní letní rozhovor s "první dámou" pivovaru ZUBR. Nataša Rousková z pivovaru Zubr nám vyprávěla nejen o své práci, ale také o rodinném životě a o vztahu Čechů k pivovarnictví jako k národnímu pokladu. Na zdraví!

Celý článek
Festival Karlovy Vary

MOËT & CHANDON PŘIPÍJEL NA PROJEKT PATRON DĚTÍ V KARLOVÝCH VARECH

Známé osobnosti Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech si letos připily s šampaňským Moët & Chandon na projekt Patron dětí. Při této příležitosti si mohly osobnosti festivalu užít zároveň koncert Emmy Smetany a Jordana Haje.

Celý článek

Bonbónky ze zahájení festivalu v Karlových Varech - dámské okénko

Mezinárodní filmový festival přinesl řadu skvělých filmů. Místo kultury jsme však pro vás exkluzivně připravili to nejlepší ze světa dámské módy, co se na festivalu objevilo.

Celý článek

Gucci našel svou hvězdu - nová kolekce je inspirována osobností Harryho Stylese

Spolupráce byla odhalena na týdnu módy v Miláně minulý týden. Gucci připravilo pro své příznivce kolekci inspirovanou 70. lety a stylem britského zpěváka Harryho Stylese.

Celý článek