dnes je 10.12.2018 a svátek má Julie

Ivanka Trump ruší svou módní značku

Konec oděvního impéria. Ivanka Trump pověsila podníkání na hřebík.

Po více jak desetiletém působení v módním průmyslu se rozhodla Ivanka Trump, dcera amerického prezidenta, tuto cestu ukončit a dále se věnovat pouze práci v Bílém domě.

Ačkoli se formálně oddělila od každodenního řízení společnosti již začátkem roku 2017, kdy se stala poradkyní svého otce, stále si ovšem udržovala vlastnictví prostřednictvím důvěry, nad kterou dohlížel její švagr Josh Kushner a švagrová Nicole Meyerová. Zisk jí tedy z prodeje plynul dál.

Po zvolení Donalda Trumpa prezidentem Spojených státu v listopadu 2016 uvedl New York Times, že značce Ivanka Trump Marks LLC. raketově vzlétl nárůst prodeje oproti roku 2015. Ovšem po prezidentských volbách se čísla otočila a celá společnost se tak potýkala s opačnými výsledky.

Důvodem ukončení je údajný střet zájmů, který byl vyvolán jejím postavením v Bílém domě. Po necelých dvou letech ve Washingtonu její podnikání končí. „Toto rozhodnutí je jediným spravedlivým výsledkem pro můj tým a partnery,“ řekla Ivanka v rozhovoru pro časopis Journal.

townandcountrymag.com; pinterest.com

DÁMSKÁ MÓDA NÁKUPY A OBCHOD ZE SPOLEČNOSTI CELEBRITY BUSINESS MÓDA IVANKA TRUMP

Související články

Nejen růžové tváře budou okouzlovat během svátků!

Růžová je barva volnosti a energie. Na oblečení a doplňcích působí jako něžné pohlazení. Svátky budou naplněny láskou a slavnostní náladou!

Celý článek

Vánoční dárky pro muže

Vánoce jsou téměř za rohem. Chybí vám dárek pro přítele, tatínka nebo bratra? Pojďte načerpat inspiraci…

Celý článek

Victoria's Secret přehlídka 2018 měla nejnižší sledovanost v historii

Nejočekávanější přehlídka spodního prádla v čele s nejkrásnějšími ženami světa se propadla na nejnižší stupeň sledovanosti. Jaké jsou důvody?

Celý článek

Skandinávský styl oblékání: Záchrana v mrazivém počasí

Královna zima vládne Skandinávii po celý rok a tamní lidé mají skvělé tipy na to, jak zůstat v teple každý den. Vyzrajte na mráz také!

 

Celý článek

Dokonalé prádlo i moderní legíny potěší na Vánoce každou ženu!

Základem ženského šatníku je dokonale padnoucí spodní prádlo. Kde ho koupit? A co třeba moderní sexy legíny? Máme skvělé tipy!

 

Celý článek

Obálka prosincového čísla české ELLE volá po sportovním duchu

Představte si jarní měsíce na jihu, někde daleko u moře. Opírající se sluníčko už má svou sílu, ale moře ještě dostatečně teplé není. Na pláž si vezmete kromě sportovních legín a topu i větrovku.

Celý článek

Třpytivá inspirace pro ženy, muže i ty nejmenší

Kvapem se blíží sváteční čas a s ním i mnoho společenských příležitostí. Právě v tento čas je důležité zazářit!

Celý článek

OBRAZEM: Bývalý dům Michaela Jacksona byl prodán za 32 milionů dolarů

Šestipodlažní dům o rozloze 9 400 metrů čtverečních s 16 pokoji, z čehož sedm z nich jsou ložnice. Pro Michaela Jacksona nebyl žádný domov příliš extravagantní.

Celý článek