dnes je 21.08.2018 a svátek má Johana

Ivanka Trump ruší svou módní značku

Konec oděvního impéria. Ivanka Trump pověsila podníkání na hřebík.

Po více jak desetiletém působení v módním průmyslu se rozhodla Ivanka Trump, dcera amerického prezidenta, tuto cestu ukončit a dále se věnovat pouze práci v Bílém domě.

Ačkoli se formálně oddělila od každodenního řízení společnosti již začátkem roku 2017, kdy se stala poradkyní svého otce, stále si ovšem udržovala vlastnictví prostřednictvím důvěry, nad kterou dohlížel její švagr Josh Kushner a švagrová Nicole Meyerová. Zisk jí tedy z prodeje plynul dál.

Po zvolení Donalda Trumpa prezidentem Spojených státu v listopadu 2016 uvedl New York Times, že značce Ivanka Trump Marks LLC. raketově vzlétl nárůst prodeje oproti roku 2015. Ovšem po prezidentských volbách se čísla otočila a celá společnost se tak potýkala s opačnými výsledky.

Důvodem ukončení je údajný střet zájmů, který byl vyvolán jejím postavením v Bílém domě. Po necelých dvou letech ve Washingtonu její podnikání končí. „Toto rozhodnutí je jediným spravedlivým výsledkem pro můj tým a partnery,“ řekla Ivanka v rozhovoru pro časopis Journal.

townandcountrymag.com; pinterest.com

DÁMSKÁ MÓDA NÁKUPY A OBCHOD ZE SPOLEČNOSTI CELEBRITY BUSINESS MÓDA IVANKA TRUMP

Související články

Marc Jacobs jde v nové kampani na podzim 2018 vstříc barvám

Marc Jacobs dal svým modelkám v rámci podzimní kampaně do ruky vodítka a fotky dostaly úplně jiný nádech.

Celý článek

Značka Balenciaga čelí obvinění z porušení autorských práv

Není to poprvé, kdy někdo podezřívá tuto značku z nekalé inspirace. Tentokrát to však může skončit vážným poškozením jména značky a vysokou penalizací.

Celý článek

Virgil Abloh spolupracuje na kolekci pro Serenu Williams

Slavná tenistka Serena Williams se na US Open vrací v nové kolekci, která vznikla ve spolupráci s Nike a Virgilem Ablohem. 

Celý článek

Dámské trenýrky na doma i na spaní

Taháte partnerovi ze skříně trenýrky, protože se vám v nich dobře spí? Nebo si dokonce kupujete pánské trenýrky sama pro sebe? Už nemusíte. Zoot přichází s kolekcí i pro ženy.

Celý článek

Katy Perry jako žena mnoha tváří pro australský Vogue

Byť jsme na časté změny vizáže u zpěvačky Katy Perry zvyklí, v australském Vogue ji transformovali hned několikrát a často k nepoznání.

Celý článek

Jaké plavky oblékly celebrity na letních dovolených

Doba prázdnin se již pomalu chýlí ke konci, ale pokud vás dovolená teprve čeká, nechte se inspirovat výběrem plavek, ve kterých se blýskly známe osobnosti.

 

Celý článek

Bývalý dům Tommyho Hilfigera k prodeji za $6,75 milionů

Bývalý dům módního návrháře Tomyho Hilfigera je momentálně k prodeji za $6,75 milionu. Podívejte se, jak si bydlela jedna z nejslavnějších osobností světa módy. 

Celý článek

Přirozeně krásná Beyoncé na obálce americké Vogue

Historicky významné vydání časopisu s přirozeně nalíčenou Beyonce poukazuje na krásu žen tmavé pleti.

 

Celý článek