dnes je 22.02.2019 a svátek má Petr

Ivanka Trump ruší svou módní značku

Konec oděvního impéria. Ivanka Trump pověsila podníkání na hřebík.

Po více jak desetiletém působení v módním průmyslu se rozhodla Ivanka Trump, dcera amerického prezidenta, tuto cestu ukončit a dále se věnovat pouze práci v Bílém domě.

Ačkoli se formálně oddělila od každodenního řízení společnosti již začátkem roku 2017, kdy se stala poradkyní svého otce, stále si ovšem udržovala vlastnictví prostřednictvím důvěry, nad kterou dohlížel její švagr Josh Kushner a švagrová Nicole Meyerová. Zisk jí tedy z prodeje plynul dál.

Po zvolení Donalda Trumpa prezidentem Spojených státu v listopadu 2016 uvedl New York Times, že značce Ivanka Trump Marks LLC. raketově vzlétl nárůst prodeje oproti roku 2015. Ovšem po prezidentských volbách se čísla otočila a celá společnost se tak potýkala s opačnými výsledky.

Důvodem ukončení je údajný střet zájmů, který byl vyvolán jejím postavením v Bílém domě. Po necelých dvou letech ve Washingtonu její podnikání končí. „Toto rozhodnutí je jediným spravedlivým výsledkem pro můj tým a partnery,“ řekla Ivanka v rozhovoru pro časopis Journal.

townandcountrymag.com; pinterest.com

DÁMSKÁ MÓDA NÁKUPY A OBCHOD ZE SPOLEČNOSTI CELEBRITY BUSINESS MÓDA IVANKA TRUMP

Související články

Stylové ulice newyorského týdne módy

Období týdnů módy neznamená inspiraci pouze na přehlídkových molech, ba naopak. Pro mnohé módní nadšence se ta pravá fashion show odehrává mimo hlavní stanoviště, a to v přilehlých ulicích. A nejinak tomu bylo v posledních dnech i na Manhattanu.

Celý článek

Lenka Zahradnická: Dělám maximum proto, abych byla tou nejlepší mámou

Tato žena se s úsměvem na tváři nejspíš již narodila. Cítí velkou náklonnost k přírodě, stejně jako ke zvířatům. Má svého čtyřnohého parťáka, toho nejlepšího muže na světě a k dokonalosti jim nechybí ani nádherná dcera. Jak se daří herečce Lence Zahradnické?

Celý článek

Co oblékly česko-slovenské krásky na ples sezóny?

6. ročník Česko – Slovenského plesu se konal v Obecním domě za účasti známých osobností. Hlavní ozdobou večera byly české a slovenské krásky. Jaké róby oblékly na tento vrchol plesové sezóny?

Celý článek

Navždy odešla legenda v rukavičkách a tmavých brýlích, Karl Lagerfeld

Dnes, tedy 19. února, se Paříž a celý módní svět halí do černého hávu. V nemocnici na pařížském předměstí dnes naposledy vydechla legenda nejen oděvního průmyslu, nezapomenutelný a nenahraditelný Karl Lagerfeld. Zemřel ve věku 85 let.

 

Celý článek

Jak se obléká trojnásobná maminka a herečka Michaela Maurerová?

Zastihnout trojnásobnou maminku, herečku a moderátorku, Míšu Maurerovou je téměř nadlidský úkon. Když se to však podaří, dozvíte se o její vášni k teniskám, o tom, jaké projekty jí opravdu baví i to, jak se udržuje v kondici.

Celý článek

Legendární outfity Rachel z Přátel

Rachel a americký sitcom Přátelé zná asi každý. Jeden z nejoblíbenějších seriálů všech dob stále žije v našich srdcích a my se k příběhům šesti přátel rádi vracíme. Pojďme se tedy podívat na legendární outfity Rachel Green.

Celý článek

Jak se udržují v kondici známé tváře

Pohyb je přirozenou součástí našeho života, jestli hledáte novou inspiraci na cvičení či udržení kondice, nechte se inspirovat známými kráskami. Ve zdravém těle zdravý duch.

Celý článek

Na valentýnskou limitovanou kolekci baretů Tonak si můžete nechat vyšít pusinku, srdíčko nebo xoxo

Uvažujete o rozšíření své sbírky kloboučků, baretů či čepic? Zavítejte bez odkladu ke značce Tonak! Nebudete litovat.

Celý článek