dnes je 09.04.2020 a svátek má Dušan

Jak být fit a sexy s jógou

Přidat na Seznam.cz
Jóga už dávno není jen záliba vybraných nadšenců, je to styl života a určitá filozofie. Chcete se cítit v kondici a zároveň v harmonii? Pak zkuste jógu. Stačí jen pohodlné oblečení a odhodlání pro věc.

Jóga se dá vysvětlit mnoha výrazy od spojení, sjednocení, rovnováhy až po vyváženost. Je to duchovní nauka pro určitý způsob života. Chcete ve svém životě změnu a rovnováhu? Pak je jóga pro vás to pravé ořechové. Ani muži se nemusí ostýchat, je vhodná pro všechna pohlaví i různé věkové kategorie.

Jaký styl si vybrat

Jóga se stala za poslední roky fenoménem doby a existuje spousta druhů, takže vybrat si může opravdu každý. Mezi nejznámější druhy patří například Power jóga pro aktivnější nadšence, pro zkušenější je tu Vinyasa flow jóga, vhodná pro všechny je Hatha jóga a pro hodně otrlé je zde Hot jóga, při které se opravdu zapotíte.

Jak začít

Všechny začátky jsou těžké a tělo i mysl si musí zvyknout na tuhle změnu. Naučte se poslouchat své tělo a své potřeby. Nenuťte se do ničeho, kde se necítíte dobře. Díky józe se naučíte vnímat svůj dech, zklidnit tep, otevřít mysl, protáhnout tělo a mnoho dalšího. Všechno jde, když se chce, tak se do toho pojďme opřít.

Co na sebe

Chystáte se na první lekci a nevíte co na sebe? Mělo by vám stačit pohodlné tričko, legíny nebo tepláky a sportovní podprsenka. Většinou se cvičí naboso, takže nemusíte řešit obuv ani ponožky.

Muži si mohou obléknout teplákové ¾ kalhoty nebo kraťasy a nátělník. Jen ať vás nic neškrtí a oblečení nešustí. Nezapomeňte, že jde především o cvičení samotné, nikdo se nebude zabývat tím, co máte na sobě. Hlavně, ať jste v pohodlí.

Zdroj foto: Pinterest.com, Pixbay.com

Přidat na Seznam.cz
JÓGA DRUHY JÓGY JÓGOU KE ZDRAVÍ INSPIRACE CO NA SEBE JAK ZAČÍT S JÓGOU LIFESTYLE JAK SE RADY REDAKCE

Související články

Reebok a Victoria Beckham již potřetí

Rok se s rokem sešel a my vám opět oznamujeme, že vznikla další, již třetí kolekce sportovní značky Reebok ve spolupráci s Victorií Beckham. A opět je z čeho vybírat.

Celý článek
Jarní odměna

Od sebe pro sebe. Je čas na odměnu!

Je čas na jarní odměnu! Zasloužíte si ji vy, vaše tělo i pleť, ale také váš šatník a domov. Velikonoční čas volá po změně, tak ji nechte dveře dokořán.

Celý článek

Pyžamo jako součást vašeho outfitu

Pyžamo je vhodné nejen na večerní relax a přípravu ke spánku, ale také může skvěle posloužit jako pohodlná součást vašeho každodenního outfitu. Že nevěříte?

Celý článek

Jak si snadno udělat gelové nehty sama doma

Nehty jsou vizitkou každé ženy a kvůli nynější situaci není zatím možné docházet do salonů. Jak to vyřešit? Prostě si udělejte gelové nehty doma! Chce to trochu praxe, ale hlavní výhodou je především cena.

Celý článek

Jak se obléknout na video meeting

I když je situace u nás i ve světě velmi vážná, jsou chvíle, kdy musíme pracovat na plné obrátky, a dnes rozhodně více než kdy dříve pomocí videohovorů. Víte, jak se na takový online meeting obléknout? My jsme se zeptali osobní stylistky Alžběty Mátyásové.

Celý článek

Udržitelná móda: značky o kterých musíte vědět

Šatník bez viny díky zdánlivě malým detailům, které jsou ovšem velkými kroky pro svět. Udržitelnost již není pro spoustu značek cizím slovem. Vybrali jsme jich několik, pro které je toto téma zásadní. 

Celý článek

Jak se udržovat fit i doma!

Jaké klišé je dát si s novým rokem i nějakou tu fitness výzvu? Každý si přeje shodit nějaké to kilíčko nebo sní o vypracované postavě, za níž se každý mužský otočí. Tato předsevzetí se otřasla v momentě, kdy bylo oznámeno, že si nějakou dobu pobudeme doma. Ani přesto nemusíme házet flintu do žita, ba naopak.

Celý článek
Líčení v 5 minutách

Odpočítáváme aneb Půvab v minutách

Ženy se narodily pro krásu a každá má právo se cítit přirozeně krásná. Už Elizabeth Ardenová razila toto pravidlo. Průkopnice v líčení a zakladatelka kosmetické firmy.

Celý článek