dnes je 09.07.2020 a svátek má Drahoslava

Jak být fit a sexy s jógou

Přidat na Seznam.cz
Jóga už dávno není jen záliba vybraných nadšenců, je to styl života a určitá filozofie. Chcete se cítit v kondici a zároveň v harmonii? Pak zkuste jógu. Stačí jen pohodlné oblečení a odhodlání pro věc.

Jóga se dá vysvětlit mnoha výrazy od spojení, sjednocení, rovnováhy až po vyváženost. Je to duchovní nauka pro určitý způsob života. Chcete ve svém životě změnu a rovnováhu? Pak je jóga pro vás to pravé ořechové. Ani muži se nemusí ostýchat, je vhodná pro všechna pohlaví i různé věkové kategorie.

Jaký styl si vybrat

Jóga se stala za poslední roky fenoménem doby a existuje spousta druhů, takže vybrat si může opravdu každý. Mezi nejznámější druhy patří například Power jóga pro aktivnější nadšence, pro zkušenější je tu Vinyasa flow jóga, vhodná pro všechny je Hatha jóga a pro hodně otrlé je zde Hot jóga, při které se opravdu zapotíte.

Jak začít

Všechny začátky jsou těžké a tělo i mysl si musí zvyknout na tuhle změnu. Naučte se poslouchat své tělo a své potřeby. Nenuťte se do ničeho, kde se necítíte dobře. Díky józe se naučíte vnímat svůj dech, zklidnit tep, otevřít mysl, protáhnout tělo a mnoho dalšího. Všechno jde, když se chce, tak se do toho pojďme opřít.

Co na sebe

Chystáte se na první lekci a nevíte co na sebe? Mělo by vám stačit pohodlné tričko, legíny nebo tepláky a sportovní podprsenka. Většinou se cvičí naboso, takže nemusíte řešit obuv ani ponožky.

Muži si mohou obléknout teplákové ¾ kalhoty nebo kraťasy a nátělník. Jen ať vás nic neškrtí a oblečení nešustí. Nezapomeňte, že jde především o cvičení samotné, nikdo se nebude zabývat tím, co máte na sobě. Hlavně, ať jste v pohodlí.

Zdroj foto: Pinterest.com, Pixbay.com

Přidat na Seznam.cz
JÓGA DRUHY JÓGY JÓGOU KE ZDRAVÍ INSPIRACE CO NA SEBE JAK ZAČÍT S JÓGOU LIFESTYLE JAK SE RADY REDAKCE

Související články

Nový projekt ukazuje ženy po porodu takové, jaké jsou. S plnými tvary, jizvami i přirozenými nedokonalostmi

Ženské tělo ve většině případů nevypadá tak, jak nám prezentují časopisy a televize. Proto to, co jedni považují za vadu na kráse, jiní vnímají jako přirozenost, kterou nese jejich životní příběh Představíme vám projekt, který je upřímný a skutečně krásný.

Celý článek

Jaké jsou výhody nošení čoček a kdy zvolit brýle, radí odborník

Dvě třetiny české populace trpí problémy se zrakem. Pravděpodobně i proto roste poptávka po kontaktních čočkách nebo alespoň v kombinaci s brýlemi. Jaké výhody skýtají čočky a kdy raději nosit brýle, radí Kristýna Štěbetáková, optometristka společnosti Alensa.

Celý článek

Jak naplánovat perfektní rozlučku se svobodou pro nevěstu

Svatba je jedna věc, ale ženich a nevěsta by neměli přijít ani o pořádné loučení se svobodou. Připravili jsme pro vás pár tipů na perfektní loučení se svobodou pro budoucí nevěsty.

Celý článek

Je možné přátelství mezi mužem a ženou?

Na tuhle otázku je těžké jednoznačně odpovědět. Přátelství mezi mužem a ženou někomu zní jako špatný vtip, zatímco jiný to bere jako normální věc. Jak to máte vy?

Celý článek

Bílé topy aneb jak nakopnout léto 2020

Bílá je dobrá. Vždy byste si na ni měly najít v šatníku místo. A v létě to platí dvojnásob. Připravili jsme pro vás typy, jak nakopnout letní šatníky s bílými topy v hlavní roli. Jak totiž říkal Karl Lagerfeld, základem všeho je bílá košile.

Celý článek

O těchto značkách spodního prádla musíte vědět

Spodní prádlo je velice často spojováno spíše s výjimečnými příležitostmi, ať už je to první rande nebo Valentýn, ale podle nás by měl být pro ženu výjimečný každý den a k tomu právě spodní prádlo rozhodně patří.

Celý článek

Jak docílit přirozeného obočí

Obočí. Jedno velké téma, které rozdělí ženy minimálně na dvě skupiny. Ty, které ho řeší a ty, které se o jeho úpravu vůbec nezajímají. My vám ukážeme několik jednoduchých triků, a hlavně skvělé produkty, se kterými budete chtít vaše obočí upravovat každý den. Dokonalé obočí totiž dokáže divy.

Celý článek

Proč zůstáváme v nefunkčním vztahu?

Nejspíše si každý z vás na vlastní kůži vyzkoušel, jaké je to mít nefungující vztah. Otázkou ale zůstává, proč z takového vztahu nemůžete odejít? Je na vině strach, samota nebo něco jiného?

Celý článek