dnes je 17.01.2021 a svátek má Drahoslav

Jak na perfektní plážové vlny snadno a rychle

Přidat na Seznam.cz
K létu plážové vlny ve vlasech jednoznačně patří. Ne vždy se nám chce trávit s jejich přípravou hromadu času. Proto vám přinášíme čtyři tipy, jak na vlny snadno a rychle…

Zamotat a vyžehlit

Nejrychlejší varianta zabere jen pár minut. Potřebujete na ní žehličku na vlasy a mořskou sůl. Na suché vlasy nastříkejte mořskou sůl, vlasy si rozdělte na dvě poloviny, z každé z nich vytvořte dva prameny, které do sebe zamotáte a žehličkou na vlasy je perfektně vyžehlíte. To stejné opakujete na druhé půlce vlasů. Po rozmotání máte perfektní plážové vlny. Pro výraznější vlny rozdělte vlasy v základu na čtyři části a z každé vytvořte dva prameny spletené do sebe.

zdroj: pinterest.com

Kulma základ úspěchu

Rychle a efektivně vlasy navlníte i pomocí klasické kulaté kulmy. Vlasy si rozdělíte na několik pramenů a namotáte je zvenku na kulmu od temene hlavy. Nezdržujte se vkládáním vlasů do kulmy a namotáním odspodu. jednak si ušetříte čas a jednak vám na konci nevznikne nevzhledné zalomení vlasů od kulmy. Nebojte se namotat větší prameny vlasů, urychlíte si tak práci, jediné co potřebujete, je skutečně kvalitní kulma.

zdroj: pinterest.com

Vlny i na krátké vlasy

Získat efekt tzv. plážových vln na krátkých vlasech může být náročnější, než u dlouhých kadeří. Není to však nemožné. Pokud si nechcete splétat copy a spát v nich celou noc, pomozte si kulmou na vlasy. Vložte do ní vlasy těsně u kořínků a postupně pomalu posouvejte po celé délce pramenů dolů tím, že je budete systematicky namotávat. Znamená to, že celý pramen nenamotáte na kulmu naráz, ale postupně ho tímto způsobem skrze kulmu protočíte. Vzniknou tak lehké a svěží vlnky.

zdroj: pinterest.com

 

Trojkulma, jako malý zázrak

Perfektních vln bez větší námahy dosáhnete i díky trojkulmě, do které vložíte pramen vlasů a jen posouváte od shora dolů po celé jeho délce. Výsledek je raz dva hotový, navíc skutečně perfektní.

zdroj: pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA VLASY A ÚČESY VLNY PLÁŽOVÉ VLNY VLNITÉ VLASY JAK SI NAVLNIT VLASY ŽEHLIČKA NA VLASY KULMA KULMOVÁNÍ

Související články

Symbol ambiciózní ženy a jemné rebelky s romantickou duší najdete v novém parfému návrhářky Jitky Klett

Elegantní vůně vhodná pro dámy i pány omámí nejenom vaše smysly. Designový flakón, vůně oslavující ambiciózní ženu a podpis návrhářky Jitky Klett jsou spojením, které nás nenechává klidným.

Celý článek

3 skvělé způsoby, jak si navlnit a zároveň nezničit vlasy

Která žena by nechtěla krásné přirozené lokny přímo po probuzení? Pokud vás příroda neobdarovala dokonale kudrnatou kšticí, tak nezoufejte. Nádherné vlnky si můžete udělat i bez použití kulmy.

Celý článek

Natalie Portman v kampani na novou ikonickou rtěnku Dior

Natalie Portman se poprvé objevila v kampani řady rtěnek Rouge Dior v roce 2013. Nyní se vrací, aby představila aktuální novinky oblíbeného módního domu a jeho nejnovější beauty linie.

Celý článek

Nezapomenutelné okamžiky v historii krásy a módy: Kočičí oči Barbry Streisandové

Okamžiky, na které nikdy nezapomeneme. Styl a vzhled, který se snažíme napodobit. Tento výčet by byl nekonečný, a přesto někde začneme a postupně vás provedeme stylem hvězdných osobností, který si budeme vždy pamatovat. Pro dnešní článek jsme vybrali dokonalost líčení očí zpěvačky a herečky Barbry Streisandové.

Celý článek

Face roller a guasha pro krásnou pleť

Kdy jindy se rozmazlovat než právě přes vánoční svátky? Ženy určitě tyto produkty již koutkem oka zahlédly na sociálních sítích, ale v čem tkví jejich tajemství a jak fungují? Opravdu jde o malý zázrak pro vaši pleť?

Celý článek

Dopřejte své pleti to nejlepší z přírody s novou řadou ORGANIC WEAR dekorativní kosmetiky PHYSICIANS FORMULA®

Zima je obdobím, které je pro naši pleť velmi náročné. Ranní mrazíky a přebíhání do vyhřátých kanceláří dávají pokožce zabrat. Proto je vhodné sama sobě dopřát péči z naprosto čisté přírody. Hýčkejte svou pleť a ona vám to ráda vrátí.

Celý článek

Trendy společenské účesy pro rok 2021

Přestože je současná doba velmi nejistá a nikdo neví, jak bohatý bude kulturní program v příštím roce, my věříme, že tipy na trendy společenské účesy se hodí vždy! V kurzu bude opět uhlazený minimalismus i romantický boho styl. V hlavní roli jsou čelenky, sponky a pozor – taky sušené květy a obilniny!

Celý článek

Jak na podzimní líčení? Široká paleta barev, přirozené obočí a karamelová rtěnka jako třešnička na dortu

Dnešní doba dovoluje podstatně více, než tomu bylo zvykem. Podzimní líčení už se dávno netočí jenom kolem barev spadaného listí. Radovat se budou čisté romantické duše stejně jako ženy s vyzývajícím stylem.

Celý článek