dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

Jak naplánovat perfektní rozlučku se svobodou pro nevěstu

Přidat na Seznam.cz
Svatba je jedna věc, ale ženich a nevěsta by neměli přijít ani o pořádné loučení se svobodou. Připravili jsme pro vás pár tipů na perfektní loučení se svobodou pro budoucí nevěsty.

zdroj: pexels.com

Předně je nutné si ujasnit, kdo by měl být hlavním organizátorem rozlučky se svobodou. Nejčastěji to bývá hlavní družička případně svědkyně. Není však nic proti ničemu, když se dohodne společná organizace v partě. Jednoduší je pak i vybírání data a dělení nákladů.

Pamatujte, že loučení se svobodou je akce jednou za život (ve šťastných případech samozřejmě), proto by tato akce měla vyhovovat především tomu, pro koho je určená. Ačkoli si většina nevěst přeje rozlučku plnou překvapení, jedno by být překvapením nemělo, a to výběr účastníků. Výběr rozlučkových slavících nechte rozhodně na nevěstě. Požádejte ji o seznam dam, které by zde ráda měla. Nemusíte totiž znát všechny její přátele nebo se může stát, že pozvete někoho, koho nevěsta v žádném případě na své rozlučce nechtěla.

zdroj: pexels.com

Dále se můžete přesunout k organizaci jako takové. Pozvánku s termínem rozešlete co nejdříve, aby s rozlučkou hosté dopředu počítali. Je dobré, aby termín vyhovoval pokud možno všem. Doporučujeme proto použít výdobytků moderní techniky. Nabídku termínů můžete hostům poskytnout například pomocí Google Formuláře. Stejně tak můžete vybrat vhodnou lokaci, aktivity či časové možnosti.

Výdaje na rozlučku si tradičně dělí hosté mezi sebou. Nevěsta by měla mít všechny aktivity gratis. V těchto nákladech je vhodné zahrnout například občerstvení, materiální zajištění i organizační náklady. Jako občerstvení můžete zvolit zahradní čajový dýchánek, slavnostní večeři nebo hodovou tabuli. Mezi materiálními zajištěními rozlučky by neměla chybět korunka či čelenka se závojem pro nevěstu, odznáčky pro účastnice i vzpomínkový dárek.

Zdroj:narozlucku.cz

 

Vzpomínkový dárek je nutností každé rozlučky, a to nejen pro nevěstu, ale i pro všechny účastníky. Vhodné je vzpomínkové album, tričko či památník se vzkazy od účastníků. Hlavní roli celého dne by však měla být samozřejmě nevěsta, a proto by se vše mělo přizpůsobit právě jí. Rozlučky pak mohou být v gala stylu, přírodního či vesnického rázu. Nezapomeňte na předsvatební kvíz, s odpověďmi vám může pomoct ženich a společně se pak druhý den s nevěstou nad otázkami zasmát. Z oblíbených aktivit můžeme jmenovat lanové centrum, laser game, jízdu v limuzíně, nebo třeba únikovou hru. Věřte nám, sedět v restauraci u limonády můžete kdykoliv, připravte své kamarádce nezapomenutelnou rozlučku a ona vám to třeba jednou vrátí.

Přidat na Seznam.cz
RADY REDAKCE SVATBY SVATBA ROZLOUČENÍ NEVĚSTA PRO NEVĚSTY

Související články

Kam do nejluxusnějšího svatebního salonu a jaká pravidla vás čekají při jeho návštěvě?

Nejluxusnější svatební salon Kleinfeld Bridal ročně oblékne na 17 000 nevěst, sídlí na Manhattanu a čeká zde na nevěsty velký luxus. Zároveň má však zkoušení šatů svá pravidla a omezený čas.

Celý článek

Usnadněte návrat do školy sobě i svým dětem. Víme, jak na to!

“Těšíte se do školy?” a „Máte už nakoupené všechny věci?“ Podobné věty slýchávají děti i rodiče často, hlavně v druhé půlce prázdnin a zejména pak budoucí prvňáčci, pro které je škola něčím novým.

Celý článek
Piknik pro nevěstu

CHYSTÁTE PRO SVOU KAMARÁDKU ROZLUČKU SE SVOBODOU?

Jak by mohla rozlučka se svobodou vypadat, jakou zábavu na rozlučku zvolit a do čeho se obléci.

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek

SVATEBNÍ SEZÓNA ZAHÁJENA, VÍTE CO NA SEBE?

Svatební sezóna je již v plném proudu a vy stále váháte, co si obléct? Podělíme se s vámi o základní pravidla, která dodržovat a tipy pro vhodné trendy outfity, ve kterých se budete cítit příjemně a slavnostně.

Celý článek

V italském stylu. Zažijte čistou přírodu, aktivní vyžití, relax i komfort

Oblíbená turistická destinace v Jižním Tyrolsku má mnohé co nabídnout. V létě si zde užijete horské túry, jízdu na kole, na koni i procházky nedotčenou přírodou. V zimě vás budou lákat Dolomity a místní lyžařská střediska.

Celý článek

Skiareál Ještěd oficiálně zahájí první červnovou sobotu letní sezónu

Letní Ještěd Opening v sobotu 4. června 2022 oficiálně zahájí letní sezónu ve Skiareálu Ještěd. Těšit se můžete na celodenní program a spoustu aktivit pro dospělé i děti.

Celý článek