dnes je 10.08.2020 a svátek má Vavřinec

Jak naplánovat perfektní rozlučku se svobodou pro nevěstu

Přidat na Seznam.cz
Svatba je jedna věc, ale ženich a nevěsta by neměli přijít ani o pořádné loučení se svobodou. Připravili jsme pro vás pár tipů na perfektní loučení se svobodou pro budoucí nevěsty.

zdroj: pexels.com

Předně je nutné si ujasnit, kdo by měl být hlavním organizátorem rozlučky se svobodou. Nejčastěji to bývá hlavní družička případně svědkyně. Není však nic proti ničemu, když se dohodne společná organizace v partě. Jednoduší je pak i vybírání data a dělení nákladů.

Pamatujte, že loučení se svobodou je akce jednou za život (ve šťastných případech samozřejmě), proto by tato akce měla vyhovovat především tomu, pro koho je určená. Ačkoli si většina nevěst přeje rozlučku plnou překvapení, jedno by být překvapením nemělo, a to výběr účastníků. Výběr rozlučkových slavících nechte rozhodně na nevěstě. Požádejte ji o seznam dam, které by zde ráda měla. Nemusíte totiž znát všechny její přátele nebo se může stát, že pozvete někoho, koho nevěsta v žádném případě na své rozlučce nechtěla.

zdroj: pexels.com

Dále se můžete přesunout k organizaci jako takové. Pozvánku s termínem rozešlete co nejdříve, aby s rozlučkou hosté dopředu počítali. Je dobré, aby termín vyhovoval pokud možno všem. Doporučujeme proto použít výdobytků moderní techniky. Nabídku termínů můžete hostům poskytnout například pomocí Google Formuláře. Stejně tak můžete vybrat vhodnou lokaci, aktivity či časové možnosti.

Výdaje na rozlučku si tradičně dělí hosté mezi sebou. Nevěsta by měla mít všechny aktivity gratis. V těchto nákladech je vhodné zahrnout například občerstvení, materiální zajištění i organizační náklady. Jako občerstvení můžete zvolit zahradní čajový dýchánek, slavnostní večeři nebo hodovou tabuli. Mezi materiálními zajištěními rozlučky by neměla chybět korunka či čelenka se závojem pro nevěstu, odznáčky pro účastnice i vzpomínkový dárek.

Zdroj:narozlucku.cz

 

Vzpomínkový dárek je nutností každé rozlučky, a to nejen pro nevěstu, ale i pro všechny účastníky. Vhodné je vzpomínkové album, tričko či památník se vzkazy od účastníků. Hlavní roli celého dne by však měla být samozřejmě nevěsta, a proto by se vše mělo přizpůsobit právě jí. Rozlučky pak mohou být v gala stylu, přírodního či vesnického rázu. Nezapomeňte na předsvatební kvíz, s odpověďmi vám může pomoct ženich a společně se pak druhý den s nevěstou nad otázkami zasmát. Z oblíbených aktivit můžeme jmenovat lanové centrum, laser game, jízdu v limuzíně, nebo třeba únikovou hru. Věřte nám, sedět v restauraci u limonády můžete kdykoliv, připravte své kamarádce nezapomenutelnou rozlučku a ona vám to třeba jednou vrátí.

Přidat na Seznam.cz
RADY REDAKCE SVATBY SVATBA ROZLOUČENÍ NEVĚSTA PRO NEVĚSTY

Související články

Letní romantické svatby při západu slunce

Léto, romantický západ slunce a teplý vzduch. Není novinkou, že letní svatby jsou v těchto měsících nejoblíbenější. Jaké barvy frčí, proč zvážit večerní svatbu a co vás nejvíce okouzlí?

Celý článek

Plus sized svatební šaty - nenechte se navléci do bílého pytle

Ve světě plus sized to ženy nemají vždycky lehké. Pro spousty z nás je nakupování svatebních šatů noční můrou. A zvláště pak, když se pro nás v konfekci najdou pouze jedny šaty, které vypadají jako pytel na brambory. Říkáme, ne! Vítejte ve světě haute couture plus sized brides!

Celý článek

Novinky na Netflixu, na co se můžete těšit?

Léto, bazén, knížky a seriály. Takto začínaly letní měsíce pro mnohé z vás. Odpočinek od školy, práce či dětí můžete využít s oblíbeným seriálem nebo filmem. Co je nového na Netflixu v červenci?

Celý článek

Teplákové šortky - patří ještě vůbec do vašeho šatníku?

Uvažovala jste někdy nad tím, že byste si své oblíbené teplákové šortky vzala jinam než na zahradní párty u kamarádky? Například do práce v kanceláři? A je to vůbec možné? Prozkoumali jsme pro vás, kam až sahají hranice teplákových šortek.

Celý článek

Pozitivní přístup k životu

Za poslední dobu se mnoha lidem kvůli koronavirové situaci na povrch vydralo několik problémů. Jak pracovních, osobních tak psychických. Jak si zajistit pozitivní přístup za každé situace?

Celý článek

Nová svatební kolekce LOVE ME! české značky LEEDA myslí na ženy různých proporcí

LOVE ME! uzavírá trilogii kolekcí značky LEEDA s názvy CATCH ME! a TOUCH ME! Návrhářka Lucie Kutálková se tentokrát zaměřila na bílé šaty z nádherných materiálů, na propracované střihy pro ženy různých velikostí a na zážitky s nimi spojených.

Celý článek

Bílé topy aneb jak nakopnout léto 2020

Bílá je dobrá. Vždy byste si na ni měly najít v šatníku místo. A v létě to platí dvojnásob. Připravili jsme pro vás typy, jak nakopnout letní šatníky s bílými topy v hlavní roli. Jak totiž říkal Karl Lagerfeld, základem všeho je bílá košile.

Celý článek

Proč zůstáváme v nefunkčním vztahu?

Nejspíše si každý z vás na vlastní kůži vyzkoušel, jaké je to mít nefungující vztah. Otázkou ale zůstává, proč z takového vztahu nemůžete odejít? Je na vině strach, samota nebo něco jiného?

Celý článek