dnes je 28.10.2020

Jak naplánovat perfektní rozlučku se svobodou pro nevěstu

Přidat na Seznam.cz
Svatba je jedna věc, ale ženich a nevěsta by neměli přijít ani o pořádné loučení se svobodou. Připravili jsme pro vás pár tipů na perfektní loučení se svobodou pro budoucí nevěsty.

zdroj: pexels.com

Předně je nutné si ujasnit, kdo by měl být hlavním organizátorem rozlučky se svobodou. Nejčastěji to bývá hlavní družička případně svědkyně. Není však nic proti ničemu, když se dohodne společná organizace v partě. Jednoduší je pak i vybírání data a dělení nákladů.

Pamatujte, že loučení se svobodou je akce jednou za život (ve šťastných případech samozřejmě), proto by tato akce měla vyhovovat především tomu, pro koho je určená. Ačkoli si většina nevěst přeje rozlučku plnou překvapení, jedno by být překvapením nemělo, a to výběr účastníků. Výběr rozlučkových slavících nechte rozhodně na nevěstě. Požádejte ji o seznam dam, které by zde ráda měla. Nemusíte totiž znát všechny její přátele nebo se může stát, že pozvete někoho, koho nevěsta v žádném případě na své rozlučce nechtěla.

zdroj: pexels.com

Dále se můžete přesunout k organizaci jako takové. Pozvánku s termínem rozešlete co nejdříve, aby s rozlučkou hosté dopředu počítali. Je dobré, aby termín vyhovoval pokud možno všem. Doporučujeme proto použít výdobytků moderní techniky. Nabídku termínů můžete hostům poskytnout například pomocí Google Formuláře. Stejně tak můžete vybrat vhodnou lokaci, aktivity či časové možnosti.

Výdaje na rozlučku si tradičně dělí hosté mezi sebou. Nevěsta by měla mít všechny aktivity gratis. V těchto nákladech je vhodné zahrnout například občerstvení, materiální zajištění i organizační náklady. Jako občerstvení můžete zvolit zahradní čajový dýchánek, slavnostní večeři nebo hodovou tabuli. Mezi materiálními zajištěními rozlučky by neměla chybět korunka či čelenka se závojem pro nevěstu, odznáčky pro účastnice i vzpomínkový dárek.

Zdroj:narozlucku.cz

 

Vzpomínkový dárek je nutností každé rozlučky, a to nejen pro nevěstu, ale i pro všechny účastníky. Vhodné je vzpomínkové album, tričko či památník se vzkazy od účastníků. Hlavní roli celého dne by však měla být samozřejmě nevěsta, a proto by se vše mělo přizpůsobit právě jí. Rozlučky pak mohou být v gala stylu, přírodního či vesnického rázu. Nezapomeňte na předsvatební kvíz, s odpověďmi vám může pomoct ženich a společně se pak druhý den s nevěstou nad otázkami zasmát. Z oblíbených aktivit můžeme jmenovat lanové centrum, laser game, jízdu v limuzíně, nebo třeba únikovou hru. Věřte nám, sedět v restauraci u limonády můžete kdykoliv, připravte své kamarádce nezapomenutelnou rozlučku a ona vám to třeba jednou vrátí.

Přidat na Seznam.cz
RADY REDAKCE SVATBY SVATBA ROZLOUČENÍ NEVĚSTA PRO NEVĚSTY

Související články

Jednoduché tipy na lepší a kvalitnější spánek

Kvalitní spánek je jednou z největších investic do produktivity a duševního zdraví zítřka. Jen v dnešní, tolik uspěchané době, spánek odsouváme a věnujeme mu stále menší pozornost, a proto máme pro vás několik jednoduchých tipů, díky kterým se opravdu lépe vyspíte.

Celý článek

Outfity na pracovní pohovor: první dojem je nejdůležitější

První dojem je bezesporu velmi důležitý. Zvláště pak pokud se jedná o potenciální budoucí práci. Poradíme, jak zaujmout svým outfitem na pracovním pohovoru. Na módních trendech může záviset i váš dojem!

Celý článek

Jak nosit doplňky, aby perfektně sedly k vaší postavě i oblečení?

Doplňky dokážou víc, než si myslíme, umí rozšířit váš šatník a doladit kombinace, které by vás dříve možná ani nenapadly. Doplňky také dokážou transformovat celý váš outfit a okamžitě ho povýšit na jinou úroveň.

Celý článek

Přechodové kabáty podle typů postavy: Který sedne vám?

Přichází překrásné období přechodových kabátků. A letos je opravdu z čeho vybírat. Vybere si i ta, které zrovna nevoní maxi styl, ze kterého čerpají aktuální módní trendy.

Celý článek

Vnučka Lamborghiniho se vdala

Potomek slavného výrobce aut Elettra Lamborghini se vdala. Vnučka zakladatele slavné automobilky Ferruccia Lamborghiniho se provdala za holandského producenta Nicka van de Walla. Svatba plná luxusu se konala v Itálii.

Celý článek

I podzimní svatba má své kouzlo

Nejste milovníci velkého tepla, ale ani silné zimy? Pak je pro vás podzimní svatba to pravé. Krásně zbarvené listy, vítr a teplé tóny. Dokážete si to představit?

Celý článek

Nocleh jako v pohádce

Lákají vás na přespání netradiční místa, stany v korunách stromů nebo vysokohorské chaty nabízející víc než nádherný výhled? Máme pro vás jeden skvělý tip!

Celý článek

Proč všichni milujeme retro plus sized šaty

Zdá se vám slovní spojení "návrat retra" jako otřepané sezónní klišé. Tak pozor! Toto retro nikdy nezmizelo a bude tu napořád. Řeč je o plus sized šatech v designu retra. Doba prostě přeje křivkám.

Celý článek