dnes je 04.10.2022 a svátek má František

Jak naučit muže žehlit

Přidat na Seznam.cz
A je to vůbec možné, přimět muže k tak nelibé činnosti, které tak může vnímat i nejedna žena?

„Zlato, neviděla jsi tu světle modrou košili, nutně bych ji totiž potřeboval na zítřejší jednání? A víš ty co, možná by se k ní skvěle hodily i ty velbloudí kalhoty, které jsem zahlédl na sušáku.“ Známe to snad všichni, podobnými dotazy totiž bombardujeme své drahé polovičky dnes a denně, ale ne vždy jsme vyslyšeni.

„Co jsem sakra řekl špatně, ptám se? Vždyť jsem chtěl vyžehlit jen jednu pitomou košili a k tomu jeden pár nohavic!“

 

Vše. Ono je to totiž ve skutečnosti trochu jinak, než se zdá pánové. Obraz toho, jak naše milovaná postává u žehlicího prkna, od něhož doslova hltá další, teprve 850. díl své oblíbené mýdlové opery, jejíž reklamní breaky trpělivě přečkává se sklenkou vína v ruce, může být někdy až matoucí. Zatímco nám se zdá být vše v pořádku, to oblíbené žehlení, v reálu až tak oblíbené vlastně vůbec není. Popravdě většina žen jej nesnáší podobně jako my (a to jsme ho ani nezakusili), proto si dlouhé chvíle trávené nad rodinným textilem zpříjemňuje alespoň tou sklenkou dobrého Chardonnay, a přitom přihlíží mnohdy bezduché konverzaci linoucí se z reproduktorů televizoru.

Seznamte se, FoldiMate

Ovšem pozor, protože vychytávka (někdo jí bude nazývat dalším krámem do domácnosti, my však revolučním spotřebičem) představena během letošní CES 2018 v Las Vegas, nejenže zamezí zbytečným třecím plochám, které téma žehlení běžně vyvolává, ale hlavně upoutá pozornost nás mužů, a kdo ví, možná i zbytku celé rodiny.

 

S FoldiMate, jak jej jeho stvořitelé nazývají, totiž žehlení už nemohlo být snazší. Jedná se o samoobslužné žehlicí zařízení (robot) o velikosti asi tak běžné domácí vinotéky, které žehlí za vás a ještě navíc perfektně nažehlené prádlo skládá do úhledného komínku. Vše přitom netrvá víc než několik málo sekund. O nesporných kvalitách FoldiMate se sami přesvědčte v následujícím videu, které hovoří za vše.

 

 

FoldiMate

Přidat na Seznam.cz
JAK SE ŽEHLENÍ STYLOVÁ TECHNIKA A DESIGN ÚKLID VYCHYTÁVKA GADGETY

Související články

Už jste slyšeli o pořadači do kabelky?

Pořádek a přehled, to budete mít, když si pořídíte organizér. Organizujte si svoji kabelku. Máte rádi, když věci mají svůj řád? Správný organizér se hodí do každé kabelky. Už nemusíte zběsile hledat klíče nebo oblíbenou rtěnku několik minut.

Celý článek

14 tipů jak se zabavit, když musíte být v době covidové doma

Asi se všichni shodneme na tom, že je otravné sedět stále doma. Zavřené kavárny, hospody, obchody a jakákoliv kultura. Nemáme moc na výběr, proto se na situaci musíme dívat alespoň trochu pozitivně. Jak se zabavit?

Celý článek

Stručný průvodce mixováním vzorů podle stylistky Alžběty Mátyásové

Milujete vzory a nejraději je nadivoko mixujete? Naučte se kombinování vzorů od profesionální stylistky. I zdánlivý řád dodá vašemu outfitu potřebný šmrnc.

Celý článek

Módní trendy pro rok 2021

Jaké budou trendy v tomto roce? Co můžete očekávat a co možná mnohé překvapí? Letos to nejsou žádné puntíky ani proužky, vracíme se totiž k přírodě.

Celý článek

Výbava na hory, co si nezapomenout vzít s sebou aneb 7 nejdůležitějších věcí

Zimní sezóna je už v plném proudu, tak snad se brzy dostaneme na hory. Co je důležité vzít si s sebou? To se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Tipy pro příjemný a produktivní home office

Home office se v poslední době stal součástí života mnoha z nás a často soupeříme s tím, jak se k práci z domova odhodlat. Přinášíme vám proto několik důležitých tipů, jak si udělat home office příjemný, ale zároveň produktivní.

Celý článek

Typologie barev, které barvy vám sednout nejvíce

Vyznáte se v typologii barev? Není to nic složitého, a pokud pochopíte základní princip, tak zjistíte, jaké barvy vám nejvíce sluší a proč. Jak už řekla Coco Chanel: „Pokud je žena špatně oblečená, všimnete si jejích šatů, pokud je oblečená skvěle, všimnete si jí.“

Celý článek

Kdo zvládá karanténu lépe: extroverti nebo introverti?

Pandemie koronaviru zaútočila nejen na naše zdraví, ale i na naši mysl. Většina z nás byla uvězněná doma, a zatímco si to někteří náramně užívali, jiní trpěli. Proč tomu tak je a co si z toho můžeme do budoucna odnést?

Celý článek