dnes je 16.12.2019 a svátek má Albína

Jak naučit muže žehlit

Přidat na Seznam.cz
A je to vůbec možné, přimět muže k tak nelibé činnosti, které tak může vnímat i nejedna žena?

„Zlato, neviděla jsi tu světle modrou košili, nutně bych ji totiž potřeboval na zítřejší jednání? A víš ty co, možná by se k ní skvěle hodily i ty velbloudí kalhoty, které jsem zahlédl na sušáku.“ Známe to snad všichni, podobnými dotazy totiž bombardujeme své drahé polovičky dnes a denně, ale ne vždy jsme vyslyšeni.

„Co jsem sakra řekl špatně, ptám se? Vždyť jsem chtěl vyžehlit jen jednu pitomou košili a k tomu jeden pár nohavic!“

 

Vše. Ono je to totiž ve skutečnosti trochu jinak, než se zdá pánové. Obraz toho, jak naše milovaná postává u žehlicího prkna, od něhož doslova hltá další, teprve 850. díl své oblíbené mýdlové opery, jejíž reklamní breaky trpělivě přečkává se sklenkou vína v ruce, může být někdy až matoucí. Zatímco nám se zdá být vše v pořádku, to oblíbené žehlení, v reálu až tak oblíbené vlastně vůbec není. Popravdě většina žen jej nesnáší podobně jako my (a to jsme ho ani nezakusili), proto si dlouhé chvíle trávené nad rodinným textilem zpříjemňuje alespoň tou sklenkou dobrého Chardonnay, a přitom přihlíží mnohdy bezduché konverzaci linoucí se z reproduktorů televizoru.

Seznamte se, FoldiMate

Ovšem pozor, protože vychytávka (někdo jí bude nazývat dalším krámem do domácnosti, my však revolučním spotřebičem) představena během letošní CES 2018 v Las Vegas, nejenže zamezí zbytečným třecím plochám, které téma žehlení běžně vyvolává, ale hlavně upoutá pozornost nás mužů, a kdo ví, možná i zbytku celé rodiny.

 

S FoldiMate, jak jej jeho stvořitelé nazývají, totiž žehlení už nemohlo být snazší. Jedná se o samoobslužné žehlicí zařízení (robot) o velikosti asi tak běžné domácí vinotéky, které žehlí za vás a ještě navíc perfektně nažehlené prádlo skládá do úhledného komínku. Vše přitom netrvá víc než několik málo sekund. O nesporných kvalitách FoldiMate se sami přesvědčte v následujícím videu, které hovoří za vše.

 

 

FoldiMate

Přidat na Seznam.cz
JAK SE ŽEHLENÍ STYLOVÁ TECHNIKA A DESIGN ÚKLID VYCHYTÁVKA GADGETY

Související články

Plánujte, plánujte, plánujte aneb jak se nachystat na nový rok

Plánování je ohromně praktická věc, která vás posune vpřed. Ve vánočním shonu a nově se blížícího roku nám moc času na plány nezbývá. Jak přemýšlet o plánování, než si vůbec otevřeme diáře na nový rok?

Celý článek

Jak se stylově obléknout na svah

Zajímáte se o módu a chcete, aby vám to slušelo za každé situace? Je jedno, zdali jdete na rande, do práce nebo na svah. Sportovní a teplé oblečení lze také snadno kombinovat. Ptáte se, jak svůj šatník vybavit do mínusových teplot?

Celý článek

Navoňte se jako správná Francouzka aneb jak vonět celý den

Každá žena chce krásně vonět, ale výběrem toho vhodného parfému to nekončí. Důležité je především to, jak parfém správně aplikovat, aby vám co nejdéle vydržel. Pojďte se s námi podívat na tipy redakce.

Celý článek

Mikádo pětkrát jinak, aneb jaký účes zvolit do práce či na oslavu?

Mikádo snad nikdy nevyjde z módy! Milujeme ho se vším všudy, je to jednoduchý, a přitom zatraceně šmrncovní sestřih. Jak si s ním pohrát, abyste neměla moc práce, a přitom vypadala dobře?

Celý článek

Chystáte grilovací párty? Máme pro vás několik BBQ tipů

Jaké by bylo léto bez večerních grilovaček? To snad ani nechceme zjišťovat. Co ale můžeme zjistit je, jak perfektně se na jednu z letních grilovacích párty připravit. Máte rádi soulad dobrého jídla se skvělým párty decorem? Nadýchejte inspiraci v našem článku.

Celý článek

Jak si správně vybrat líčení na svatbu? Čemu se vyhnout a co naopak vyzkoušet?

Každá nevěsta chce být ve svůj velký den tou nejkrásnější. Výběr vhodného líčení ale může být mnohdy složitější, než se zdá. Jak být sama sebou, cítit se ve slavnostním make-upu dobře a ještě vyniknout, vám poradí tento článek.

Celý článek

Desatero rad, jak rozpoznat rizikový e-shop

Nebezpečných online míst, které nabízejí fiktivní zboží v České republice, jen přibývá. Desítky webových stránek a e-shopů zkoušejí nalákat důvěřivé zákazníky. Máme pro vás 10 rad, které vám pomohou odhalit nekalé úmysly obchodů na internetu. 

Celý článek

Návrat batiky nabral nový směr. Jak ji nosit?

Batika si prošla dlouhou cestu od dob hippies. Dnešní zastaralá technika barvení látky dostala novou podobu. Kontrolované barevné motivy jsou políbením duhy, ale důsledně promyšlené.

Celý článek