dnes je 24.07.2019 a svátek má Kristýna

Jak naučit muže žehlit

Přidat na Seznam.cz
A je to vůbec možné, přimět muže k tak nelibé činnosti, které tak může vnímat i nejedna žena?

„Zlato, neviděla jsi tu světle modrou košili, nutně bych ji totiž potřeboval na zítřejší jednání? A víš ty co, možná by se k ní skvěle hodily i ty velbloudí kalhoty, které jsem zahlédl na sušáku.“ Známe to snad všichni, podobnými dotazy totiž bombardujeme své drahé polovičky dnes a denně, ale ne vždy jsme vyslyšeni.

„Co jsem sakra řekl špatně, ptám se? Vždyť jsem chtěl vyžehlit jen jednu pitomou košili a k tomu jeden pár nohavic!“

 

Vše. Ono je to totiž ve skutečnosti trochu jinak, než se zdá pánové. Obraz toho, jak naše milovaná postává u žehlicího prkna, od něhož doslova hltá další, teprve 850. díl své oblíbené mýdlové opery, jejíž reklamní breaky trpělivě přečkává se sklenkou vína v ruce, může být někdy až matoucí. Zatímco nám se zdá být vše v pořádku, to oblíbené žehlení, v reálu až tak oblíbené vlastně vůbec není. Popravdě většina žen jej nesnáší podobně jako my (a to jsme ho ani nezakusili), proto si dlouhé chvíle trávené nad rodinným textilem zpříjemňuje alespoň tou sklenkou dobrého Chardonnay, a přitom přihlíží mnohdy bezduché konverzaci linoucí se z reproduktorů televizoru.

Seznamte se, FoldiMate

Ovšem pozor, protože vychytávka (někdo jí bude nazývat dalším krámem do domácnosti, my však revolučním spotřebičem) představena během letošní CES 2018 v Las Vegas, nejenže zamezí zbytečným třecím plochám, které téma žehlení běžně vyvolává, ale hlavně upoutá pozornost nás mužů, a kdo ví, možná i zbytku celé rodiny.

 

S FoldiMate, jak jej jeho stvořitelé nazývají, totiž žehlení už nemohlo být snazší. Jedná se o samoobslužné žehlicí zařízení (robot) o velikosti asi tak běžné domácí vinotéky, které žehlí za vás a ještě navíc perfektně nažehlené prádlo skládá do úhledného komínku. Vše přitom netrvá víc než několik málo sekund. O nesporných kvalitách FoldiMate se sami přesvědčte v následujícím videu, které hovoří za vše.

 

 

FoldiMate

Přidat na Seznam.cz
JAK SE ŽEHLENÍ STYLOVÁ TECHNIKA A DESIGN ÚKLID VYCHYTÁVKA GADGETY

Související články

Jak si správně vybrat líčení na svatbu? Čemu se vyhnout a co naopak vyzkoušet?

Každá nevěsta chce být ve svůj velký den tou nejkrásnější. Výběr vhodného líčení ale může být mnohdy složitější, než se zdá. Jak být sama sebou, cítit se ve slavnostním make-upu dobře a ještě vyniknout, vám poradí tento článek.

Celý článek

Desatero rad, jak rozpoznat rizikový e-shop

Nebezpečných online míst, které nabízejí fiktivní zboží v České republice, jen přibývá. Desítky webových stránek a e-shopů zkoušejí nalákat důvěřivé zákazníky. Máme pro vás 10 rad, které vám pomohou odhalit nekalé úmysly obchodů na internetu. 

Celý článek

Návrat batiky nabral nový směr. Jak ji nosit?

Batika si prošla dlouhou cestu od dob hippies. Dnešní zastaralá technika barvení látky dostala novou podobu. Kontrolované barevné motivy jsou políbením duhy, ale důsledně promyšlené.

Celý článek

Jak se nosí vesta, aby byla šik

Vesta se stává jedním z nejoblíbenějších kousků v šatníku pro jaro a léto 2019. Díky tomu se řadí mezi chic módní outfity. Jak se správně nosí, aby nevypadala stroze nebo jako součást uniformy? 

Celý článek

Jak se neobléknout na festival aneb co se nepovedlo na Coachelle

Jeden z nejznámějších festivalů světa ročně přiláká přes sto tisíc lidí. Prestižní Coachella festival v Kalifornii je proslulý nejen hudbou, ale i módou, která diktuje trendy pro letní festivalovou sezónu. Co bylo to nejbizarnější?

Celý článek

Jak se nosí nejnáročnější trend sezóny: cyklistické šortky

Jsou k vidění všude, ale razantně rozdělují módní svět. Buď je milujete, nebo nenávidíte. Těžký trend je však možné přizpůsobit osobnímu stylu jednodušeji, než se zdá!

Celý článek

Jak si poradit s trendem vrstvení pro nadcházející sezónu

4 hlavní trendy vrstvení vás nadchnou. Nekonečné možnosti kombinování zajistí neokoukaný look pokaždé, když si namixujete vlastní styl. Vrstvení je ultra moderní!

Celý článek

Jak se ponořit do velkého jarního trendu džínoviny

Návrháři zahrnuli džínovinu do svých kolekcí na všech týdnech módy a je obrovským hitem! Jaké se nosí střihy džínů a jiných oděvů z klasické modré látky, vám poradí tento článek.

Celý článek