dnes je 09.12.2021 a svátek má Vratislav

Jak pečovat o rty s tradičním Jelením lojem

Přidat na Seznam.cz
V těchto dnech bychom neměli zapomínat na kvalitní a pravidelnou péči o naše rty a ruce. V každé kabelce by tak vedle antibakteriálního gelu a krému na ruce neměl chybět balzám na rty. 

zdroj: reginakosmetika.cz

Rty nemají vlastní tukovou vrstvu, takže se jedná o tu část kůže, o kterou bychom měli o to více pečovat. Základem správné péče, stejně jako u pleti, je především výživa a hydratace. Jen tak udržíme zdravý vzhled naší pokožky. Ruce jsou zase v neustálém v kontaktu s vnějším okolím. Častým mytím a používáním antibakteriálních gelů je pokožka rukou vysušována a namáhána.

 

 

Skvělým pomocníkem vám bude nejen během zimních měsíců novinka Jelení lůj 2v1. Jedná se o praktické balení dvou výrobků v jednom. Krém na ruce v tubičce a jelení lůj v průhledném kalíšku, který seženete ve dvou variantách. Jelení lůj tradiční a Placenta.

Pomáda na rty + krém na ruce 

zdroj: reginakosmetika.cz

zdroj: reginakosmetika.cz

Jelení lůj tradiční, nebo také Originál je na jedné straně balzámem, který je vyrobený dle tradiční receptury, a to převážně z přírodních surovin. Regeneruje pokožku rtů, tvoří jí odolnou vůči mrazu, extrémnímu horku i dalším nepříznivým povětrnostním vlivům. A na straně druhé krémem na ruce. Ten pokožku regeneruje, zklidňuje a zajistí jí potřebnou výživu. Je ideální péčí o popraskané ruce. Vyživující složení, lehce se roztírá a vytvoří neviditelný ochranný film. Obsahuje panthenol, měsíček zahradní, vitamín C a vitamín E.

zdroj: reginakosmetika.cz

Pomáda na rty Placenta je vyrobena dle unikátní receptury s vysoce účinným komplexem látek – např. placentární extrakt a lanolín. Placenta rty dokonale regeneruje, zklidňuje a hydratuje. Krém na ruce také obsahuje placentární extrakt a dále také koenzym Q10, měsíček zahradní, vitamin C a E. Krém pokožku hydratuje a vyživuje. Navíc díky placentárnímu extraktu přispívá k přirozenému procesu obnovy buněk a spolu s měsíčkem zahradním působí na revitalizaci pokožky a její zklidnění.

zdroj: reginakosmetika.cz

Přidat na Seznam.cz
PÉČE PÉČE O RTY PÉČE O RUCE BALZÁM NA RTY JELENÍ LŮJ JAK PEČOVAT POKOŽKA

Související články

Připravte svou pleť na léto, začít můžete s těmito kosmetickými tipy

Léto je za rohem a všechno nasvědčuje tomu, že si ho budeme moct užít plnými doušky. Připravte svou pleť na pořádnou dávku vitamínů, hydratace a ochrany, bez které se v létě rozhodně neobejde.

Celý článek
Péče o ruce

3 kroky ke zdraví a kráse vašich rukou

Ruce jsou bezpochyby naší vizitkou a vypovídají o nás mnohé. Na popraskanou a scvrklou pokožku není zrovna reprezentativní pohled. Nejedná se však pouze o kosmetickou vadu, nýbrž zdravotní. Jak těmto problémům předejít?

Celý článek

Jak používat lesk na rty, abyste dosáhla perfektního výsledku?

Milujete lesk na rty? Máte vždy alespoň jeden po ruce a neumíte si bez něj představit běžnou činnost? Naprosto vám rozumíme, připravili jsme pro vás pár tipů, jak dosáhnout ještě lepšího výsledku.

Celý článek

Připravte rty na podzim prostřednictvím přírodních pomocníků

Babí léto se velmi rychle přehoupne do chladných podzimních dní a nejenom naše rty budou potřebovat jinou péči než v posledních měsících. Maximálních účinků lze dosáhnout s čistě přírodními ingrediencemi, které fungují!

Celý článek

Značka Versace vytvořila nové luxusní cestovní balíčky pro leteckou společnost Turkish Airlines

Turecká letecká společnost Turkish Airlines opravdu na svých zákaznících ani zaměstnancích nešetří. Od července totiž svým cestujícím nabízí speciální cestovatelské balíčky od značky Versace. Podívejte se, na co se můžete těšit až příště s touto společností poletíte.

Celý článek

Rtěnka podle znamení zvěrokruhu

S novým rokem přicházejí také nové začátky a nepopsaná kapitola s číslem 2019. Jak je začít co nejstylověji? Máme pro vás několik tipů na rtěnky podle znamení zvěrokruhu. Hvězdy jsou mocné!

Celý článek

Výrobky krásy 2018: Co nesmí chybět ve vaší kosmetické taštičce

Rok 2018 byl plný novinek točících se okolo krásy. A to my máme rády! Podívejte se na top produkty, které musíte vyzkoušet i vy.

 

Celý článek

Zima a chlad je tu. Jak na popraskané rty?

Na seznamu věcí, které zas až tak nemáme rádi na zimě, jsou jedním z hlavních bodů suché a popraskané rty. Mráz jim dává v tomto ročním období celkem zabrat, proto je potřeba své rty podpořit a pořídit si k tomu ty správné posily. Jaké to jsou?

Celý článek