dnes je 12.05.2021 a svátek má Pankrác

JAK PŘEDCHÁZET PRVNÍM VRÁSKÁM?

Přidat na Seznam.cz
Život běží velmi rychle a vy nechcete ztratit ani vteřinu. I při hektickém životním stylu však chcete vypadat stále svěže, mladě a bez chybičky. I na maličkostech totiž záleží. Ale jak na to? Podle odbornice na péči o pleť Meliny Galeadi ze společnosti Oriflame stačí dvě minuty dvakrát denně a můžete mít dramaticky hezčí pleť.

DODEJTE SVÉ PLETI NOVOU ENERGII !

 

4 KROKY K HYDRATOVANÉ A ZDOKONALENÉ PLETI

Aby pleť skutečně získala tu správnou péči a optimální výsledky, doporučujeme ve čtyřech krocích použít: čisticí péči, pleťovou vodu, oční krém, sérum, denní a noční krém.

KROK 1: ČIŠTĚNÍ - PŘÍPRAVA PLETI
Čištění pleti každé ráno a večer odstraní nečistoty, podpoří zdraví pleti a vytvoří optimální podmínky pro vstřebání ostatních produktů v pečujícím rituálu.

KROK 2: OČI
Oční krémy mají lehčí texturu, jsou neparfémované a vyvinuté pro specifické potřeby citlivé pleti kolem očí. Pomáhají redukovat vrásky, otoky a tmavé kruhy.

KROK 3: SÉRUM POSILUJE ÚČINEK
Séra slouží k posílení účinku denního a nočního krému. Jejich tekuté složení jim umožňuje rychle a účinně dopravit do pleti všechny hydratační a omlazující aktivní látky.

KROK 4: PÉČE - REGENERACE A OCHRANA
Denní a noční krémy poskytují pleti závěrečnou dávku aktivních látek a hydratace. Denní krémy chrání a hydratují pleť během dne, zatímco noční krémy ji regenerují a obnovují během spánku.

 

 

ZÁSOBTE SVOU PLEŤ ENERGIÍ IHNED I DLOUHODOBĚ!

Díky unikátní kombinaci biotechnologií je prokázáno, že nová péče Oriflame NovAge Skinergise ihned povzbuzuje pleť na buněčné úrovni a chrání ji před každodenními agresory. Můžete si tak užívat okamžitě svěží a zdravě vypadající pleť a zároveň oddálíte i první známky jejího stárnutí. Stačí dodržovat pečující rituál dvakrát denně a můžete si vychutnávat skvělé výsledky.

VÝSLEDKY PROKÁZANÉ KLINICKÝMI TESTY

ZVYŠUJE PROJASNĚNÍ PLETI 25x *

 

ZVYŠUJE HYDRATACI O 89% **

*Klinicky testováno při používání kompletního rituálu NovAge Skinergise; výsledky po 8 týdnech používání.

**Klinicky testováno při používání kompletního rituálu NovAge Skinergise; výsledky po 4 týdnech používání.

VYSPĚLÉ TECHNOLOGIE:

Revitalizační technologie Taurine

Taurin pomáhá zásobovat buňky energií a revitalizuje je. Zároveň okamžitě hydratuje pleť, pomáhá udržovat vitalitu pleti a redukuje jemné linky a známky únavy.

Extrakt z kmenových buněk açaí

Tato složka byla vybrána na základě svých antioxidačních vlastností, díky kterým chrání pleť před škodlivým působením volných radikálů. Kromě toho podporuje hydrataci a perfektně doplňuje povzbuzující účinky taurinu.

Nakupujte již nyní na e-shopu www.oriflame.cz

 

Přidat na Seznam.cz