dnes je 07.03.2021 a svátek má Tomáš

Jak probíhá soustředění České Miss 2017 na Slovensku?

Přidat na Seznam.cz
Program finalistek České Miss v rámci jejich soustředění ve Vysokých Tatrách je opravdu nabitý. Vyzkoušely si vaření se šéfkuchařem a fotily plavky na sněhu. 

Finalistky, které se snaží získat titul Česká Miss 2017, se intenzivně připravují ve Vysokých Tatrách a každý den je pro ně přichystaný bohatý program. Jejich den začíná rozcvičkou 6:15 pod vedením Martina Ditmara a moderátora Petra Říbala. Dívky jsou vedeny ke zdravému životnímu stylu a s tím souvisí i několikadenní dohled výživových poradkyň a spolupráce s odborníky. Mimo jiné s nimi tráví na soustředění čas i Simona Krainová, která jim jako zkušená modelka radila při focení v průběhu soustředění i během připravených workshopů. V rámci pobytu byl pro dívky připraven i program v kuchyni, kde si mohly vyzkoušet profi vaření pod dohledem uznávaného Michelinského šéfkuchaře Gabo Kocáka, který vařil třeba i Cameron Diaz. Ten na lekci vaření naplánoval flambování steaků.

Kromě vaření čekalo na dívky také venkovní focení už od brzkých ranních hodin: "Focení bylo náročné, především proto, že se vstávalo poměrně brzy ráno, od šesti hodin už dívky líčil zkušený tým vizážistek z Make-Up Institute, v osm vyrážely připraveny na svah a focení bylo naplánováno na celý den na různých místech Skalnatého plesa. Venku mrzlo a hustá mlha chvílemi i zkomplikovala focení, ale početný a zkušený tým si s tím poradil a i finalistky byly šikovné. Bylo vidět, že to sice pro ně byl adrenalin, ale užívaly si to,“ okomentovala náročné focení Eva Čerešňáková. Stylista Filip Vaněk dodal, že dívky jsou pěkné a mají potenciál, ale aby se v reálném světě modelingu opravdu uplatnily, musejí na sobě ještě hodně zamakat. 

Česká Miss

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ČESKÁ MISS ČESKÁ MISS 2017 SOUSTŘEDĚNÍ MISS SIMONA KRAINOVÁ

Související články

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek