dnes je 14.06.2021 a svátek má Roland

Jak se dá vytvořit dokonalý drdol, jako nosí baletky

Přidat na Seznam.cz
Zatímco v létě ženy nechávají vlasy volně vlát ve větru, na podzim si je rády sepnou. Co zkusit uhlazený drdol, který známe od baletek? 

1. Narovnejte si vlasy - krok číslo jedna, pokud chcete dosáhnout opravdu uhlazeného a elegantního drdolu. 

2. Začněte vysokým culíkem - předkloňte se a vlasy si v předklonu sčešte do vysokého culíku. Když se narovnáte, culík si pečlivě přelakujte. 

3. Navlhčete si dlaně olejem - využijte některého z olejů na vlasy ve spreji a díky tomu, že si s ním trochu navlhčíte ruce, dokážete ideálně uhladit vlasy už v culíku.

4. Stočte vlasy do provázku a omotejte je okolo gumičky do culíku. Teď je třeba už jen vymodelovat dokonalý symetrický drdol a připevnit ho pomocí pinetek. 

5. Ještě jedna vrstva spreje - nakonec vlasy přestříkejte ještě sprejem pro lesk vlasů a máte hotovo! 

stylecaster.com

Přidat na Seznam.cz
JAK SE KRÁSA VLASY A ÚČESY DRDOL

Související články

5 tipů na letní pedikúru

Lehký krok a krásná chodidla, tak i o tom je pedikúra. Jak připravit naše nohy na letní obuv, abychom se cítily sebevědomě? Jak pravidelně pečovat o chodidla a jaké barvy jsou letos trendy?

Celý článek

Novou globální ambasadorkou L’Oréal Paris je herečka Kate Winslet

Držitelka Oscara chce inspirovat ostatní ženy, aby se i v podobném věku cítily dobře. Prostřednictvím spolupráce s L’Oréal Paris k tomu má perfektně našlápnuto.

Celý článek

Dior do své kampaně vybral transgender celebritu Jin Xing

Jin Xing je bývalým plukovníkem v armádě, aktuálně úspěšnou tanečnicí a významnou transgender osobností v Číně. Od čtvrtka je také součástí kampaně módního domu Dior.

Celý článek

MINISERIÁL OBLIČEJOVÉ JÓGY: Pravidelnost přináší velké výsledky

Do třetice všeho dobrého, to platí i o našem miniseriálu, který se věnuje cvikům i celkové filozofii obličejové jógy. Pojďte si s námi dnes přečíst, co vám face yoga přinese, kolik lekcí potřebujete, abyste si ji osvojili a mnoho dalšího.

Celý článek

PŘIROZENĚ KRÁSNÁ BEZ CHEMIE

Lidí, kteří se zajímají nejen o kvalitu jídla, ale zároveň kladou důraz na složení přípravků určených k péči o tělo, je stále více. Více lidí začíná číst etikety a zajímá se o potenciálně škodlivé látky, které se vyskytují v krémech, šamponech, mýdlech či v zubních pastách.

Celý článek

Připravte svou pleť na léto, začít můžete s těmito kosmetickými tipy

Léto je za rohem a všechno nasvědčuje tomu, že si ho budeme moct užít plnými doušky. Připravte svou pleť na pořádnou dávku vitamínů, hydratace a ochrany, bez které se v létě rozhodně neobejde.

Celý článek

ROZHOVOR: Honza Kořínek o covidu, kadeřnickém byznysu i trendech

Pro kadeřníky (a nejen pro ně) nastal 3. května den, na který čekali doslova jako na spásu. Konečně mohli otevřít své salony a věnovat se tak práci, kterou milují. Mezi nimi byl i vyhlášený vlasový guru Honza Kořínek.

Celý článek

Videohovor na poslední chvíli? Máme pro vás SOS líčení, na které stačí 5 minut a 5 produktů

Poslední měsíce způsobují, že své pleti dáváme více volnosti. Jsou však chvíle, kdy potřebujeme vypadat perfektně, s čímž nám pomůže krátký beauty tutoriál od vizážistky Dermacol Silvie Sieger spolu se známou influencerkou Nikol Trojanovou.

Celý článek