dnes je 08.07.2020 a svátek má Nora

Jak se nalíčit na Halloween?

Přidat na Seznam.cz
Nejstrašidelnější noc v roce se kvapem blíží! Za co půjdete vy? 

Strašidelný svátek

Každým rokem se vynoří nejrůznější trendy i v maskách, líčení a tématech, a to i na Halloween. U nás se obdobný svátek slaví jinak, a to jako Svátek zesnulých, ale Halloween jsem vtrhl z Ameriky a těší se velké oblibě. Tematické i klasické večírky jsou důvodem k netradičnímu líčení, které mnohdy opravdu vystraší k smrti! Mezi dýněmi se rodí spousta hrůzy i zábavy! I tento rok podléhá svátek zemřelých vybraným populárním trendům. Na asociálních sítích jsou k vidění mnohé nápadité styly, techniky i hrůzostrašné masky, nebo naopak roztomilá strašidýlka. To vše se dá vytvořit doma před zrcadlem. Zde je výběr z toho nejlepšího pro tento rok. 

Komiksové postavy

Skvělým a snadno uskutečnitelným nápadem jsou komiksoví hrdinové. Nosí se klasické komiksové hrdinové z 60. let, vytvořit se dají mnohem jednodušeji, než to vypadá! Bílé nebo červené tečky po celém obličeji dodají celkovému vzhledu grafický rozměr.

Hororová čarodějnice

Velmi strašidelně vypadají dokonale nalíčené čarodějnice se symboly z desky pro vyvolávání duchů. Spolu se skoro 3D třetím okem jsou jako vystřižené ze současného hororového filmu. Kontaktní čočky přidávají na uvěřitelnosti!

Zrádná víla

Roztomile, ale přesto poněkud neklidně vypadají sladké víly laděné do různých barev. Rozkošné, líbezné a sladké nadpozemské bytosti však mají v sobě něco nebezpečného, zrazujícího a odstrašujícího. Podklad musí být bílý, aby vynikla výrazná srdíčka, pihy nebo hvězdičky. Vražedná laskavost přímo čiší z tohoto vzhledu!

Pohádkové bestie

Známe je všichni: zlou královnu, zhrzenou princeznu, ledovou krásku atd. Proč se také nenalíčit jako podivný jednorožec? Pohádky s tou temnou stránkou, mohou být také svým způsobem opět strašidelné. Je třeba dbát na dokonale ladící doplňky a přesnost při líčení. Barevné kombinace musí být mistrovským dílem! 

Hrůzný klaun

Klauni byli a budou nekonečnou studnicí inspirace, ale tento je opravdu strašlivý! Postačí paletka barev na face painting-malování obličeje pro děti a vyhrát si se štětečkem. Opticky to působí šokujícím dojmem!

pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
JAK SE JAK SE LÍČIT HALLOWEEN 2018 DUŠIČKY SVÁTEK MRTVÝCH MAKE UP LÍČENÍ KRÁSA

Související články

Jak přivést letní líčení k dokonalosti

V létě sice některé vrstvy make-upu odkládáme, ale zároveň potřebujeme své pleti dodat dostatečnou hydrataci a ochranu. Přinášíme výběr pěti produktů, které vám toto léto perfektně poslouží.

Celý článek

Jak docílit přirozeného obočí

Obočí. Jedno velké téma, které rozdělí ženy minimálně na dvě skupiny. Ty, které ho řeší a ty, které se o jeho úpravu vůbec nezajímají. My vám ukážeme několik jednoduchých triků, a hlavně skvělé produkty, se kterými budete chtít vaše obočí upravovat každý den. Dokonalé obočí totiž dokáže divy.

Celý článek

Krásná Lily-Rose Depp se stala tváří nové kampaně značky Chanel

Dcera slavného herce Johnny Deppa, který před pár dny oslavil své 56. narozeniny, propůjčila svou tvář do reklamy na novou rtěnku Chanel.

Celý článek

Krásná v každém věku. Nová beauty kampaň Dior s Gisele Bündchen a její maminkou

Brazilská supermodelka Gisele Bündchen je společně se svou maminkou tváří pleťového séra značky Dior. Decentní fotografie dvou rozdílných generací ukazují, že krásná můžete být v každém věku.

Celý článek

Zadržování vody v těle - úhlavní nepřítel hubnutí i zdravého životního stylu

Zadržování vody je velkým strašákem především těch z nás, které se neúspěšně snaží hubnout. Zadržování vody v těle je přirozený obranný mechanismus našeho metabolismu, se kterým se musíme naučit pracovat. V tomto článku se podíváme na příčiny tohoto jevu a účinnou obranu.

Celý článek

Nejlepší produkty na odlíčení

Odstranění make-upu a nečistot je jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť. Vybrali jsme proto několik produktů na odlíčení, které si určitě zamilujete stejně jako my.

Celý článek

Fashion must have: Udržitelnost vládne červnu

Červen je měsícem barev, slunce a pohody. Také odvahy a hravosti. Ne jinak je tomu v módním a designovém světě. A jak to vše spojit s udržitelností? Snadno!

Celý článek

Jak nejlépe vytvořit vlny pomocí žehličky

Obvyklá situace, kterou řeší snad každá žena. Kdo má rovné vlasy, chce kudrnaté a naopak. Dnes už žádná varianta není nemožná a lze si téměř k jakémukoli účesu lehce a snadno dopomoci. My jsme vám dnes sepsali podrobný, ale jednoduchý návod, jak si vytvořit přirozené vlny pomocí žehličky.

Celý článek