dnes je 17.06.2019 a svátek má Adolf

Jak se nalíčit na Halloween?

Přidat na Seznam.cz
Nejstrašidelnější noc v roce se kvapem blíží! Za co půjdete vy? 

Strašidelný svátek

Každým rokem se vynoří nejrůznější trendy i v maskách, líčení a tématech, a to i na Halloween. U nás se obdobný svátek slaví jinak, a to jako Svátek zesnulých, ale Halloween jsem vtrhl z Ameriky a těší se velké oblibě. Tematické i klasické večírky jsou důvodem k netradičnímu líčení, které mnohdy opravdu vystraší k smrti! Mezi dýněmi se rodí spousta hrůzy i zábavy! I tento rok podléhá svátek zemřelých vybraným populárním trendům. Na asociálních sítích jsou k vidění mnohé nápadité styly, techniky i hrůzostrašné masky, nebo naopak roztomilá strašidýlka. To vše se dá vytvořit doma před zrcadlem. Zde je výběr z toho nejlepšího pro tento rok. 

Komiksové postavy

Skvělým a snadno uskutečnitelným nápadem jsou komiksoví hrdinové. Nosí se klasické komiksové hrdinové z 60. let, vytvořit se dají mnohem jednodušeji, než to vypadá! Bílé nebo červené tečky po celém obličeji dodají celkovému vzhledu grafický rozměr.

Hororová čarodějnice

Velmi strašidelně vypadají dokonale nalíčené čarodějnice se symboly z desky pro vyvolávání duchů. Spolu se skoro 3D třetím okem jsou jako vystřižené ze současného hororového filmu. Kontaktní čočky přidávají na uvěřitelnosti!

Zrádná víla

Roztomile, ale přesto poněkud neklidně vypadají sladké víly laděné do různých barev. Rozkošné, líbezné a sladké nadpozemské bytosti však mají v sobě něco nebezpečného, zrazujícího a odstrašujícího. Podklad musí být bílý, aby vynikla výrazná srdíčka, pihy nebo hvězdičky. Vražedná laskavost přímo čiší z tohoto vzhledu!

Pohádkové bestie

Známe je všichni: zlou královnu, zhrzenou princeznu, ledovou krásku atd. Proč se také nenalíčit jako podivný jednorožec? Pohádky s tou temnou stránkou, mohou být také svým způsobem opět strašidelné. Je třeba dbát na dokonale ladící doplňky a přesnost při líčení. Barevné kombinace musí být mistrovským dílem! 

Hrůzný klaun

Klauni byli a budou nekonečnou studnicí inspirace, ale tento je opravdu strašlivý! Postačí paletka barev na face painting-malování obličeje pro děti a vyhrát si se štětečkem. Opticky to působí šokujícím dojmem!

pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
JAK SE JAK SE LÍČIT HALLOWEEN 2018 DUŠIČKY SVÁTEK MRTVÝCH MAKE UP LÍČENÍ KRÁSA

Související články

Voděodolné řasenky, na které se můžete spolehnout

Chystáte se na dovolenou, koupaliště nebo třeba jen do kina? Pokud ano, budete jistě potřebovat voděodolnou řasenku. My vám řekneme, která opravdu funguje.

Celý článek

Elegantní posilovací stroj slibuje úžasné výsledky a stačí jen 15 minut denně

Nový koncept fitness studia v Londýně představil revoluční posilovací stroj s názvem Hodiny. Podle manuálu stačí jen pouhých 15 minut denně na tomto stroji a výsledky se dostaví za měsíc.

Celý článek

Slavné tenisové culíky, copy a jiné účesy

Spolu s French Open se na tenisových kurtech objevují nadějné i nejlepší hvězdy tenisu. Po celá desetiletí mají jednotlivé sportovkyně své vlastní profesionální účesy, Jako jsou copy, ale hlavně culíky! Prozkoumejte s námi, co která tenistka ráda nosí.

Celý článek

Dvorní vizážista značky Gucci vydává zajímavou knihu o make-upu

Podle Thomase de Kluyer je krása v nedokonalosti. Drobné vady na kráse rád mění na výjimečné přednosti. Thomas se proslavil co by make-up artista u značky Gucci. Nová kniha je zpovědí o tvořivosti, důmyslném líčení a abstraktní kráse. 

Celý článek

Kosmetický organizér může být vaším Svatým grálem

Make-up je vlastně určitým způsobem osobní terapií každé ženy. A větší terapií je to, když ho máme pěkně na jednom místě vždy po ruce.

Celý článek

BiOrganica otevřela showroom exkluzivní BIO kosmetiky v sochařském ateliéru uvnitř Kafkovy vily

V sochařském ateliéru uvnitř Kafkovy vily, rodinném domě sochaře Bohumila Kafky a jeho ženy Berty v Praze na Ořechovce, byl slavnostně otevřen ateliér biOrganica – showroom exkluzivní BIO kosmetiky.

Celý článek

Desatero rad, jak rozpoznat rizikový e-shop

Nebezpečných online míst, které nabízejí fiktivní zboží v České republice, jen přibývá. Desítky webových stránek a e-shopů zkoušejí nalákat důvěřivé zákazníky. Máme pro vás 10 rad, které vám pomohou odhalit nekalé úmysly obchodů na internetu. 

Celý článek

Chiara Ferragni má nového partnera ze světa kosmetiky

Značka Lancôme přináší novou spolupráci na kompletní edici make-up produktů se stále oblíbenější návrhářkou Chiarou Ferragni.

Celý článek