dnes je 21.02.2019 a svátek má Lenka

Jak se nosí třpytivé vlasy jako v Paříži

Nečekaný vlasový trend se objevil na přehlídce Giambattista Valli a rovnou se stal populárním.

Třpyt všude

Minulou sezónu jsme viděli blýskavý make-up a třpytky na všem od oděvu po boty, ale blýskavé vlasy po celé své délce jsou novinkou. Nenápadný trend se šířil již delší dobu na Instagramu mezi módními nadšenci, ale nedostal prostor pro úplnou slávu ve vyšších sférách módy. Nyní přišel jeho čas. Na přehlídce pro Jaro/Léto 2019 se najednou objevil na vlasech modelek u návrháře Giambattista Valli na pařížském týdnu módy. 

Indická inspirace

Inspirace přišla z indických tradic, kdy se při svatebním obřadu používá barevný prach, který se hází do vzduchu a barví vše okolo včetně kůže a vlasů. V případě luxusního domu Giambattista Valli se jednalo o éterickou, jemnou verzi a barevné třpytky. Maskérka je namíchala podle typu modelky a toho, co měly mít na sobě. Celý mix umístila do spreje a vlasy předem pročesala a nanesla na ně gel. Nakonec vlasy nasprejovala a rozčesala. Výsledný dojem působí jako moderní víla. Tajemstvím je drsnější povrch vlasů, kdy se dá použít suchý šampón nebo vlasy předem zaplést, pak rozpustit a jemně natupírovat. Nesmí se zapomenout na použití vlasového gelu. Třpytivé částečky pak nebudou klouzat. Skvělý pomocník je také štětec na barvení vlasů.

Nositelný trend

Návrhář spolu se svým týmem stylistů chtěl vytvořit nositelný trend. Jejich myšlenkou nebylo výsledek přehnat, jelikož by se pak jednalo spíše o masku. Blýskavá maska byla vytvořena od stejného návrháře pro jinou přehlídku. Modelky měly tváře doslova zahaleny glittrem. Lehounký třpyt na delších vlasech se dá vytvořit i pro denní nošení, jak dokazuje moderní a promyšlené zpracování jinak problematického materiálu. Třpytky v podání návrháře drží na vlasech a jsou nenápadné. Nejde o to šokovat, ale být jiný. V uplynulém roce se nosily třpytivé, lesklé a zářící vlasy jen u kořínků, ale v nadcházející sezóně se třpyt rozvine po celé délce. Proč nezkusit něco nového? 

vogue.com, pinterest.com

KRÁSA VLASY A ÚČESY TŘPYTIVÉ VLASY TŘPYTKY TREND PAŘÍŽ FASHION WEEK S-S 2019

Související články

Když o sebe pečovat, tak jedině s bio kosmetikou

Milujeme přírodu, milujeme samy sebe a je pro nás nedílnou součástí tyhle dvě věci propojovat. Proto i krásu spojujeme s přírodou a bio kosmetikou.

Celý článek

Kruhy do uší slaví velkolepý návrat

Mezi horké favority šperkařských trendů na přehlídkách patří kruhy. Objevily se na převážné většině modelek v mnoha provedeních. Jak je nosit v roce 2019?

Celý článek

Svůdné peří zdobí oděv u mnoha návrhářů. A hodí se nejen na Valentýna!

Návrháři vracejí do hry hravé, sexy a neposedné pštrosí peří. Je k vidění naprosto na všem. Probuďte v sobě sex-appeal!

Celý článek

Vévodkyně Kate inspirovala trend čelenek do vlasů

Krásná vévodkyně si osvojila nošení čelenek při každé příležitosti. Stala se jejím osobitým stylem!

Celý článek

Vyhlášení vítězů z řad mužů milujících luxusní pánské holičství přineslo výhru v podobě Harley Davidson

Ve čtvrtek jsme se zúčastnili Slavnostního vyhlášení vítězů cen Gentlemen's Barber Clubu, přehlídky šperků i vystoupení zpěváka Jana Kopečného. Být v tomto klubu se pánům rozhodně vyplatí.

Celý článek

Přirozenost versus umělost mladých celebrit: debatované téma Instagramu

Přirozená krása je již delší dobu utlačována umělým vzhledem, plastikami, retuší a aplikacemi, které mění celkový vzhled k nepoznání. Zvedá se velká vlna nevole na Instagramu.

Celý článek

Zaměřeno na oční linky

Jedno z nejoblíbenějších líčení, které když dostanete do ruky, nebudete chtít už jiné. Pár jednoduchých tahů. Jen s těmi nejlepšími pomocníky docílíte perfektní linky.

Celý článek

Nemáte s kým slavit Valentýna? Kupte si dárek sama pro sebe

Svatý Valentýn se blíží, pokud však nejste ve vztahu, nezoufejte. Oslavte si ho i vy sama. Udělejte si radost! Pár tipů, které vás inspirují...

Celý článek