dnes je 13.12.2018 a svátek má Lucie

Jak se nosí třpytivé vlasy jako v Paříži

Nečekaný vlasový trend se objevil na přehlídce Giambattista Valli a rovnou se stal populárním.

Třpyt všude

Minulou sezónu jsme viděli blýskavý make-up a třpytky na všem od oděvu po boty, ale blýskavé vlasy po celé své délce jsou novinkou. Nenápadný trend se šířil již delší dobu na Instagramu mezi módními nadšenci, ale nedostal prostor pro úplnou slávu ve vyšších sférách módy. Nyní přišel jeho čas. Na přehlídce pro Jaro/Léto 2019 se najednou objevil na vlasech modelek u návrháře Giambattista Valli na pařížském týdnu módy. 

Indická inspirace

Inspirace přišla z indických tradic, kdy se při svatebním obřadu používá barevný prach, který se hází do vzduchu a barví vše okolo včetně kůže a vlasů. V případě luxusního domu Giambattista Valli se jednalo o éterickou, jemnou verzi a barevné třpytky. Maskérka je namíchala podle typu modelky a toho, co měly mít na sobě. Celý mix umístila do spreje a vlasy předem pročesala a nanesla na ně gel. Nakonec vlasy nasprejovala a rozčesala. Výsledný dojem působí jako moderní víla. Tajemstvím je drsnější povrch vlasů, kdy se dá použít suchý šampón nebo vlasy předem zaplést, pak rozpustit a jemně natupírovat. Nesmí se zapomenout na použití vlasového gelu. Třpytivé částečky pak nebudou klouzat. Skvělý pomocník je také štětec na barvení vlasů.

Nositelný trend

Návrhář spolu se svým týmem stylistů chtěl vytvořit nositelný trend. Jejich myšlenkou nebylo výsledek přehnat, jelikož by se pak jednalo spíše o masku. Blýskavá maska byla vytvořena od stejného návrháře pro jinou přehlídku. Modelky měly tváře doslova zahaleny glittrem. Lehounký třpyt na delších vlasech se dá vytvořit i pro denní nošení, jak dokazuje moderní a promyšlené zpracování jinak problematického materiálu. Třpytky v podání návrháře drží na vlasech a jsou nenápadné. Nejde o to šokovat, ale být jiný. V uplynulém roce se nosily třpytivé, lesklé a zářící vlasy jen u kořínků, ale v nadcházející sezóně se třpyt rozvine po celé délce. Proč nezkusit něco nového? 

vogue.com, pinterest.com

KRÁSA VLASY A ÚČESY TŘPYTIVÉ VLASY TŘPYTKY TREND PAŘÍŽ FASHION WEEK S-S 2019

Související články

Kendall Jenner je novou tváří vlasových produktů Formawell

Curlingovým žehličkám propůjčila Kendall Jenner své jméno i svou tvář. Tato spolupráce ji v podstatě vrátila zpět do podnikání v „kráse“

Celý článek

Petra Němcová je součástí nové kampaně Max Factor

Naše krásná česká supermodelka se stala tváří nové řasenky od známé značky v Americe. Ale nejen to. Patří i mezi inspirativní ženy!

 

Celý článek

Kadeřnice celebrit Lussi Bugner: sebevědomí klientek je odměna za mravenčí práci

Již dvanáct let se hair stylistka Lucie Bugnerová věnuje prodlužování a zahušťování vlasů na nejvyšší úrovni a s maximální individuální péčí ve svém salonu Lussi Bugner v Brně. 

Celý článek

Zara a její další beauty krok

Po dalších módních řetězcích přichází nyní i ZARA se svou vlastní kolekcí krásy. O co se jedná, s kým se spojila a na co se můžete těšit?

Celý článek

Poprvé na Botox: 10 užitečných rad

Možná už přišel ten správný čas, kdy uvažujete o botoxu. Existuje však několik důležitých pravidel...

Celý článek

Třpytivá inspirace pro ženy, muže i ty nejmenší

Kvapem se blíží sváteční čas a s ním i mnoho společenských příležitostí. Právě v tento čas je důležité zazářit!

Celý článek

Chraňte svou pleť proti modrému světlu z obrazovek a mobilů

Předvánoční SOUTĚŽ s termální kosmetikou Uriage. Spojení blahodárných účinků termálního pramene, ochrany pleti proti stárnutí i proti modrému světlu z našich telefonů přináší kosmetické výrobky, které si zamilujete.

Celý článek

Zima a chlad je tu. Jak na popraskané rty?

Na seznamu věcí, které zas až tak nemáme rádi na zimě, jsou jedním z hlavních bodů suché a popraskané rty. Mráz jim dává v tomto ročním období celkem zabrat, proto je potřeba své rty podpořit a pořídit si k tomu ty správné posily. Jaké to jsou?

Celý článek