dnes je 18.10.2018 a svátek má Lukáš

Jak se nosí třpytivé vlasy jako v Paříži

Nečekaný vlasový trend se objevil na přehlídce Giambattista Valli a rovnou se stal populárním.

Třpyt všude

Minulou sezónu jsme viděli blýskavý make-up a třpytky na všem od oděvu po boty, ale blýskavé vlasy po celé své délce jsou novinkou. Nenápadný trend se šířil již delší dobu na Instagramu mezi módními nadšenci, ale nedostal prostor pro úplnou slávu ve vyšších sférách módy. Nyní přišel jeho čas. Na přehlídce pro Jaro/Léto 2019 se najednou objevil na vlasech modelek u návrháře Giambattista Valli na pařížském týdnu módy. 

Indická inspirace

Inspirace přišla z indických tradic, kdy se při svatebním obřadu používá barevný prach, který se hází do vzduchu a barví vše okolo včetně kůže a vlasů. V případě luxusního domu Giambattista Valli se jednalo o éterickou, jemnou verzi a barevné třpytky. Maskérka je namíchala podle typu modelky a toho, co měly mít na sobě. Celý mix umístila do spreje a vlasy předem pročesala a nanesla na ně gel. Nakonec vlasy nasprejovala a rozčesala. Výsledný dojem působí jako moderní víla. Tajemstvím je drsnější povrch vlasů, kdy se dá použít suchý šampón nebo vlasy předem zaplést, pak rozpustit a jemně natupírovat. Nesmí se zapomenout na použití vlasového gelu. Třpytivé částečky pak nebudou klouzat. Skvělý pomocník je také štětec na barvení vlasů.

Nositelný trend

Návrhář spolu se svým týmem stylistů chtěl vytvořit nositelný trend. Jejich myšlenkou nebylo výsledek přehnat, jelikož by se pak jednalo spíše o masku. Blýskavá maska byla vytvořena od stejného návrháře pro jinou přehlídku. Modelky měly tváře doslova zahaleny glittrem. Lehounký třpyt na delších vlasech se dá vytvořit i pro denní nošení, jak dokazuje moderní a promyšlené zpracování jinak problematického materiálu. Třpytky v podání návrháře drží na vlasech a jsou nenápadné. Nejde o to šokovat, ale být jiný. V uplynulém roce se nosily třpytivé, lesklé a zářící vlasy jen u kořínků, ale v nadcházející sezóně se třpyt rozvine po celé délce. Proč nezkusit něco nového? 

vogue.com, pinterest.com

KRÁSA VLASY A ÚČESY TŘPYTIVÉ VLASY TŘPYTKY TREND PAŘÍŽ FASHION WEEK S-S 2019

Související články

Jak se nosí džíny a svetr v podzimních měsících?

Neodhazujte oblíbené džíny, ba naopak! Doplňte je vkusným svetrem.

Celý článek

Parfémové HITY letošního podzimu, které musíte vyzkoušet!

Vybrali jsme pro vás trojici dámských vůní, které letos patří mezi trendy kousky sezóny Podzim/Zima 2018.

Celý článek

Módní budoucnost vypadá oranžově

Nezadržitelně se do našich šatníků blíží oranžová barva a to na čemkoli. 

 

Celý článek

Lila Moss je novou tváří kosmetiky Marc Jacobs

Slavná maminka Kate Moss může být na svou stejně krásnou dceru hrdá.

 

Celý článek

Grafické líčení na přehlídce Christiana Diora pro Jaro 2019

Jednoduchý outfit si zaslouží extravagantní líčení. Nechte se inspirovat novým trendem pařížského fashion weeku.

Celý článek

Organická kosmetika má v Česku čím dál větší úspěch

Posnídali jsme v Pařížské ulici v přítomnosti bio veganské kosmetiky a seznámili jsme se s příběhem majitelky Ladybio kterou si jednoznačně zamilují i mnozí z vás.

Celý článek

Voňavé novinky pro podzim 2018 - tyhle parfémy vyzkoušejte!

Přivoňte si k těmhle třem novinkám. Tak totiž voní letošní podzim. 

Celý článek

Šedá barva na vlasech sklízí úspěch - coconut hair trend dorazí brzy i k nám

Coconut hair - tak v zahraničí pojmenovali nový trend v barvení vlasů. V něm se prolínají odstíny blond se šedou. A rozhodně to má říz.

Celý článek