dnes je 01.07.2022 a svátek má Jaroslava

Jak se obléká Alexa Chung?

Přidat na Seznam.cz
Jedna z nejpopulárnějších modelek Alexa Chung je vnímaná také jako žena s výjimečným stylem. Co obléká na červený koberec a co na běžné denní nošení? 

Stále vypadá mladě, svěže a krásně, ale její věk nás trochu překvapí. Britská modelka Alexa Chung oslavila už 32. narozeniny. Kromě modelingu se věnuje také moderování, které jsme mohli sledovat v dílech Future of Fashion, vysílaných online na Youtube kanále britského Vogue. Chung je chytrá a vystupuje jako opravdová dáma.

Ve společnosti ji vídáme nejčastěji v šatech ke kolenům a v lodičkách. Alexa obléká jak renomované návrháře, tak ty začínající a spíše než tradiční anglický styl prezentuje francouzský. Jemný makeup, lehce rozcuchané kratší vlasy a žádné zbytečné podléhání módním trendům. Specifikuje ji velice rozmanitý šatník, který skýtá od vintage kousků až po modely z nejnovějších kolekcí. Na nohy obouvá lodičky do společnosti, do ulic pak spíše mokasíny, baleríny nebo sportovní tenisky. Ráda dohromady kombinuje různé styly, a právě to dělá její styl tolik obdivovaným. 

vogue.co.uk ; pinterest.com ; elle.com

Přidat na Seznam.cz
JAK SE ZE SPOLEČNOSTI ALEXA CHUNG MODELKA JAK SE OBLÉKAT INSPIRACE

Související články

Gucci našel svou hvězdu - nová kolekce je inspirována osobností Harryho Stylese

Spolupráce byla odhalena na týdnu módy v Miláně minulý týden. Gucci připravilo pro své příznivce kolekci inspirovanou 70. lety a stylem britského zpěváka Harryho Stylese.

Celý článek

Kandidát na prezidenta Karel Diviš. Jaká móda se mu líbí na ženách?

Mají muži a ženy na módu podobný názor? Jak moc je pro muže důležitý první dojem a ženský outfit? Zeptali jsme se pražského podnikatele s osobitým stylem, Karla Diviše, jak to vidí on.

 

Celý článek

Orsay končí v Česku

S odkazem na dobře informovaný zdroj oznámil magazín Forbes odchod německé společnosti Orsay z českého trhu. Podle dostupných informací se na odchod chystají i další oděvní společnosti.

Celý článek

Úředníci by tu měli být pro nás, ne naopak, říká marketingová ředitelka Mattel Czech Republic

Lenka Helena Koenigsmark je marketingová ředitelka slavné společnosti, která stojí za slavnou Barbie. Jaké trendy společnost reflektuje s novými trendy a hrají si dnešní děti ještě vůbec? Dozvíte se v exkluzivním rozhovoru.

Celý článek

Černé legíny nejen do posilovny

Černé legíny jsou již delší dobu módním světem vyzdvihovány. Pokud jde o jejich nošení, jako součást skutečného outfitu (ne, nemluvíme zde o cvičení jógy), buď je milujete, nebo ne. 

Celý článek

Fixační sprej: vychytávka, která udrží váš make-up na správném místě

Fixační sprej je tou největší zbraní v taštičce na make-up každého vizážisty. Zaručený způsob, jak zajistit, aby se váš zářivý make-up v létě do oběda neroztekl, ale naopak zůstal na svém místě

Celý článek

Královna Alžběta II. má svou vlastní panenku Barbie. Se svým pravnukem Louisem tento týden oslavila hned několik událostí

Na počest královniných 96. narozenin vznikla originální panenka Barbie od Mattela. Nejdéle panující britská monarcha letos nebude mít o pocty nouzi. V červnu uběhne 70 let od jejího usednutí na trůn.

Celý článek

Karel Diviš, český dvojník Richarda Geera sází na klasiku

I čeští muži mají styl! Podnikatel nápadně podobný hollywoodskému herci, Karel Diviš, sází na klasiku. Do společnosti vyráží zásadně v obleku. Klasické kousky však kombinuje netradičním způsobem.

Celý článek