dnes je 16.10.2018 a svátek má Havel

Jak se obléká princezna?

Pokud máte doma svou vlastní princeznu, nechte se inspirovat tím, co se nosí na evropském královském dvoře. Leckdy to jsou kousky, které jsou finančně dostupné a podobné seženete bez větší námahy i u nás.

Princezna Charlotte z Cambridge

Vévodkyně z Cambridge Catherine je známá tím, že ráda kombinuje luxusní a komerční značky. Čas od času ji vídáme v oblečení, které si může bez problémů dovolit kdokoli z nás, a je tomu tak i u oblečení, které Catherine vybírá pro své děti. Oblíbené má zatím, zdá se, španělské značky. Během roztomilého focení Charlotte s bratrem Georgem měla na sobě malá princeznička bílý pletený outfit španělské rodinné značky Irulea. V Irulea byla Charlotte obléknutá i při odchodu z porodnice, kdy ji její rodiče u východu z budovy představili světu. Je vám asi jasné, že zájem o dětské oblečky od Irulea od té doby velmi rychle stoupl a trvá.

Zatím nejznámější šaty princezny Charlotte stály pouhých 21 dolarů a Charlotte se v nich fotila během svého prvního oficiálního focení portrétů. Šatičky jsou od španělské značky m&h, ale stejné už neseženete. M&h má totiž jen malé kolekce dětského oblečení a každý kousek je originál. Jako inspirace jsou ale kolekce této značky perfektní.

Ostatní evropské princezny a jejich oblékání už tolik jako Charlotte rozebírány nejsou, ale přesto mohou jejich outfity posloužit jako výborná studnice nápadů. Ve Švédsku mají princeznu Estelle a Leonore. Estelle je starší, jsou jí 4 roky a je dcerou budoucí švédské královny. Leonore jsou dva roky a nic roztomilejšího u švédského dvora asi nepotkáte. Obě princezny často nosí šaty s límečky a světlé svetříky. Dvouletou Leonore poznáte podle mašlí a stuh ve vlasech.


Princezna Estelle


Princezna Leonore

Princezna Ingrid Alexandra z Norska

Princezna Ingrid Alexandra je nejstarší potomek nástupce současného krále, prince Haakona a jeho manželky Mette-Marit. Ingrid Alexandra je sice už dvanáctiletá slečna, my ji přesto ještě zařazujeme do této dětské kategorie. Nosí krásné elegantní kabátky a na společenské akce cokoli v bílé barvě. V běžném životě byste ale vůbec nepoznali, že se jedná o princeznu, v Norsku si na okázalosti nepotrpí.

Španělské princezny Leonor a Infata Sofía jsou v oblékání naprosté hvězdy. Leonor je už ve svých deseti letech první v linii nástupců na španělský trůn, jelikož její otec Felipe VI. se přede dvěma lety stal králem. Infanta Sofía je o jeden rok mladší a v nástupnictví na druhém místě. Na společenské akce chodí sestry sladěné do posledního detailu už odmalička a člověk by je někdy těžko odlišil. 

Foto: hello.com, forbes.com / HRH Dutchess of Cambridge, independent.ie, newmyroyals.com
zimbio.com, vg.no

MÓDA DĚTSKÉ OBLEČENÍ PRINCEZNA CHARLOTTE

Související články

Jak se nosí džíny a svetr v podzimních měsících?

Neodhazujte oblíbené džíny, ba naopak! Doplňte je vkusným svetrem.

Celý článek

Módní budoucnost vypadá oranžově

Nezadržitelně se do našich šatníků blíží oranžová barva a to na čemkoli. 

 

Celý článek

Kouzelné potisky na látku od firmy Demedal

Originální a rafinované potisky látek v podání české firmy Demedal jsou nápaditým způsobem, jak ozvláštnit svůj šatník. 

Celý článek

Street style z pařížského týdne módy

Pařížský týden módy je již oficiálně u konce. Co a jak se nosilo v ulicích jednoho ze světových měst módy?

Celý článek

Atrium Flora hostilo jedinečnou událost 100 let elegance

Jedinečná událost se konala koncem září a připomněla minulých sto let v oblasti módy a elegance. 

Celý článek

Linda Vojtová jako bohyně babího léta v českém Harper's Bazaaru

Topmodelka Linda Vojtová se objevila v módní fashion story české mutace Harper's Bazaaru a vypadá v něm skvostně. 

Celý článek

Street style z milánského týdne módy pro jaro 2019

V Miláně se sešla módní smetánka oděná do nejmodernějších trendů.

Celý článek