dnes je 21.08.2018 a svátek má Johana

Jak se obléká princezna?

Pokud máte doma svou vlastní princeznu, nechte se inspirovat tím, co se nosí na evropském královském dvoře. Leckdy to jsou kousky, které jsou finančně dostupné a podobné seženete bez větší námahy i u nás.

Princezna Charlotte z Cambridge

Vévodkyně z Cambridge Catherine je známá tím, že ráda kombinuje luxusní a komerční značky. Čas od času ji vídáme v oblečení, které si může bez problémů dovolit kdokoli z nás, a je tomu tak i u oblečení, které Catherine vybírá pro své děti. Oblíbené má zatím, zdá se, španělské značky. Během roztomilého focení Charlotte s bratrem Georgem měla na sobě malá princeznička bílý pletený outfit španělské rodinné značky Irulea. V Irulea byla Charlotte obléknutá i při odchodu z porodnice, kdy ji její rodiče u východu z budovy představili světu. Je vám asi jasné, že zájem o dětské oblečky od Irulea od té doby velmi rychle stoupl a trvá.

Zatím nejznámější šaty princezny Charlotte stály pouhých 21 dolarů a Charlotte se v nich fotila během svého prvního oficiálního focení portrétů. Šatičky jsou od španělské značky m&h, ale stejné už neseženete. M&h má totiž jen malé kolekce dětského oblečení a každý kousek je originál. Jako inspirace jsou ale kolekce této značky perfektní.

Ostatní evropské princezny a jejich oblékání už tolik jako Charlotte rozebírány nejsou, ale přesto mohou jejich outfity posloužit jako výborná studnice nápadů. Ve Švédsku mají princeznu Estelle a Leonore. Estelle je starší, jsou jí 4 roky a je dcerou budoucí švédské královny. Leonore jsou dva roky a nic roztomilejšího u švédského dvora asi nepotkáte. Obě princezny často nosí šaty s límečky a světlé svetříky. Dvouletou Leonore poznáte podle mašlí a stuh ve vlasech.


Princezna Estelle


Princezna Leonore

Princezna Ingrid Alexandra z Norska

Princezna Ingrid Alexandra je nejstarší potomek nástupce současného krále, prince Haakona a jeho manželky Mette-Marit. Ingrid Alexandra je sice už dvanáctiletá slečna, my ji přesto ještě zařazujeme do této dětské kategorie. Nosí krásné elegantní kabátky a na společenské akce cokoli v bílé barvě. V běžném životě byste ale vůbec nepoznali, že se jedná o princeznu, v Norsku si na okázalosti nepotrpí.

Španělské princezny Leonor a Infata Sofía jsou v oblékání naprosté hvězdy. Leonor je už ve svých deseti letech první v linii nástupců na španělský trůn, jelikož její otec Felipe VI. se přede dvěma lety stal králem. Infanta Sofía je o jeden rok mladší a v nástupnictví na druhém místě. Na společenské akce chodí sestry sladěné do posledního detailu už odmalička a člověk by je někdy těžko odlišil. 

Foto: hello.com, forbes.com / HRH Dutchess of Cambridge, independent.ie, newmyroyals.com
zimbio.com, vg.no

MÓDA DĚTSKÉ OBLEČENÍ PRINCEZNA CHARLOTTE

Související články

Top přehlídky kodaňského fashion weeku

Pár dní v roce, na které se těší každý fashion nadšenec. Tentokrát přišla na řadu Kodaň. O jejích top třech přehlídkách byste měli rozhodně vědět.

Celý článek

Jaké plavky oblékly celebrity na letních dovolených

Doba prázdnin se již pomalu chýlí ke konci, ale pokud vás dovolená teprve čeká, nechte se inspirovat výběrem plavek, ve kterých se blýskly známe osobnosti.

 

Celý článek

Přirozeně krásná Beyoncé na obálce americké Vogue

Historicky významné vydání časopisu s přirozeně nalíčenou Beyonce poukazuje na krásu žen tmavé pleti.

 

Celý článek

Jak se nosí svetr i v létě

O tom, že si tohle léto užíváme tropické teploty není pochyb, ale chladná rána na sebe nenechají dlouho čekat. Tak na ně buďme připravené.

Celý článek

Pořiďte si nový batoh - výběr těch nejstylovějších je tady!

Ať už se vás týká nezadržitelně se blížící návrat do lavic nebo batoh nosíte i do práce nebo na výlety, rozhodně by vám neměl ujít výběr těch nejzajímavějších. 

Celý článek

Burberry narychlo přichází s novým logem

Změna po téměř dvaceti letech musela být hotová do 4 týdnů.

Celý článek

Carrie Bradshaw módní ikonou žen i po 20 letech

Uplynulo již 20 let od doby, kdy se Carrie Bradshaw poprvé objevila na televizních obrazovkách coby hrdinka seriálu Sex ve městě. I po dvaceti letech je však módní ikonou mnoha žen a dívek. 

Celý článek
Naomi Campbell Fashion Icon 2018

Naomi Campbell obdržela nejprestižnější módní cenu

Mezinárodní módní panel CFDA ocenil Naomi za její celoživotní přínos módě. 

Celý článek