dnes je 22.05.2018 a svátek má Emil

Jak se obléká princezna?

Pokud máte doma svou vlastní princeznu, nechte se inspirovat tím, co se nosí na evropském královském dvoře. Leckdy to jsou kousky, které jsou finančně dostupné a podobné seženete bez větší námahy i u nás.

Princezna Charlotte z Cambridge

Vévodkyně z Cambridge Catherine je známá tím, že ráda kombinuje luxusní a komerční značky. Čas od času ji vídáme v oblečení, které si může bez problémů dovolit kdokoli z nás, a je tomu tak i u oblečení, které Catherine vybírá pro své děti. Oblíbené má zatím, zdá se, španělské značky. Během roztomilého focení Charlotte s bratrem Georgem měla na sobě malá princeznička bílý pletený outfit španělské rodinné značky Irulea. V Irulea byla Charlotte obléknutá i při odchodu z porodnice, kdy ji její rodiče u východu z budovy představili světu. Je vám asi jasné, že zájem o dětské oblečky od Irulea od té doby velmi rychle stoupl a trvá.

Zatím nejznámější šaty princezny Charlotte stály pouhých 21 dolarů a Charlotte se v nich fotila během svého prvního oficiálního focení portrétů. Šatičky jsou od španělské značky m&h, ale stejné už neseženete. M&h má totiž jen malé kolekce dětského oblečení a každý kousek je originál. Jako inspirace jsou ale kolekce této značky perfektní.

Ostatní evropské princezny a jejich oblékání už tolik jako Charlotte rozebírány nejsou, ale přesto mohou jejich outfity posloužit jako výborná studnice nápadů. Ve Švédsku mají princeznu Estelle a Leonore. Estelle je starší, jsou jí 4 roky a je dcerou budoucí švédské královny. Leonore jsou dva roky a nic roztomilejšího u švédského dvora asi nepotkáte. Obě princezny často nosí šaty s límečky a světlé svetříky. Dvouletou Leonore poznáte podle mašlí a stuh ve vlasech.


Princezna Estelle


Princezna Leonore

Princezna Ingrid Alexandra z Norska

Princezna Ingrid Alexandra je nejstarší potomek nástupce současného krále, prince Haakona a jeho manželky Mette-Marit. Ingrid Alexandra je sice už dvanáctiletá slečna, my ji přesto ještě zařazujeme do této dětské kategorie. Nosí krásné elegantní kabátky a na společenské akce cokoli v bílé barvě. V běžném životě byste ale vůbec nepoznali, že se jedná o princeznu, v Norsku si na okázalosti nepotrpí.

Španělské princezny Leonor a Infata Sofía jsou v oblékání naprosté hvězdy. Leonor je už ve svých deseti letech první v linii nástupců na španělský trůn, jelikož její otec Felipe VI. se přede dvěma lety stal králem. Infanta Sofía je o jeden rok mladší a v nástupnictví na druhém místě. Na společenské akce chodí sestry sladěné do posledního detailu už odmalička a člověk by je někdy těžko odlišil. 

Foto: hello.com, forbes.com / HRH Dutchess of Cambridge, independent.ie, newmyroyals.com
zimbio.com, vg.no

MÓDA DĚTSKÉ OBLEČENÍ PRINCEZNA CHARLOTTE

Související články

Královská svatba: Jak se oblékla na svatbu Harryho a Meghan Kate Middleton?

Svatba roku 2018 proběhla v nejlepším pořádku. Zúčastnila se jí také Harryho švagrová, Kate Middleton. A to pouhé čtyři týdny po narození svého třetího potomka.

Celý článek

Nový tým časopisu Elle? Kdo zastává pozici šéfredaktora a koho si s sebou přivedl?

Časopis Elle provází od počátku roku mnoho personálních změn. Kdo je od 1. května novým šéfredaktorem a kdo jsou další členové týmu?

Celý článek

Karl Lagerfeld Paris zavádí plus size oblečení

Dříve to byla váha modelek, která se musela přizpůsobit oblečení, dnes se oblečení přizpůsobuje spotřebitelům. Konečně i u velkých módních domů.

Celý článek

Dresscode: Semiformal

Už jste někdy otevřeli pozvánku, ve které stálo Semi formal? Co si přesně představit pod tímto matoucím názvem?

Celý článek

Prada ve své nejnovější kolekci vyzdvihla 90. léta

Kolekce Resort 2019 přinesla do New Yorku přehlídku, která má jedno hlavní téma. Praktické a klasické módní kousky.

Celý článek

Květnové Must Haves na modré vlně

Modrá ve spojení s bílou tvoří dokonalou harmonii. Jejich síly jsme využili, abychom vytvořili květnové Must Haves.

Celý článek

Desscode: Black Tie

Co znamená, když na pozvánce stojí Black Tie? Poradíme vám, co obléct, a jak se vyvarovat módnímu faux pas.

Celý článek

Denim opět v hlavní roli nových kolekcí

Džíny se po několikaleté pauze vrací do hry. Podívejte se na nejdůležitější faktory jejich návratu.

Celý článek