dnes je 16.01.2019 a svátek má Ctirad

Jak se obléká princezna?

Pokud máte doma svou vlastní princeznu, nechte se inspirovat tím, co se nosí na evropském královském dvoře. Leckdy to jsou kousky, které jsou finančně dostupné a podobné seženete bez větší námahy i u nás.

Princezna Charlotte z Cambridge

Vévodkyně z Cambridge Catherine je známá tím, že ráda kombinuje luxusní a komerční značky. Čas od času ji vídáme v oblečení, které si může bez problémů dovolit kdokoli z nás, a je tomu tak i u oblečení, které Catherine vybírá pro své děti. Oblíbené má zatím, zdá se, španělské značky. Během roztomilého focení Charlotte s bratrem Georgem měla na sobě malá princeznička bílý pletený outfit španělské rodinné značky Irulea. V Irulea byla Charlotte obléknutá i při odchodu z porodnice, kdy ji její rodiče u východu z budovy představili světu. Je vám asi jasné, že zájem o dětské oblečky od Irulea od té doby velmi rychle stoupl a trvá.

Zatím nejznámější šaty princezny Charlotte stály pouhých 21 dolarů a Charlotte se v nich fotila během svého prvního oficiálního focení portrétů. Šatičky jsou od španělské značky m&h, ale stejné už neseženete. M&h má totiž jen malé kolekce dětského oblečení a každý kousek je originál. Jako inspirace jsou ale kolekce této značky perfektní.

Ostatní evropské princezny a jejich oblékání už tolik jako Charlotte rozebírány nejsou, ale přesto mohou jejich outfity posloužit jako výborná studnice nápadů. Ve Švédsku mají princeznu Estelle a Leonore. Estelle je starší, jsou jí 4 roky a je dcerou budoucí švédské královny. Leonore jsou dva roky a nic roztomilejšího u švédského dvora asi nepotkáte. Obě princezny často nosí šaty s límečky a světlé svetříky. Dvouletou Leonore poznáte podle mašlí a stuh ve vlasech.


Princezna Estelle


Princezna Leonore

Princezna Ingrid Alexandra z Norska

Princezna Ingrid Alexandra je nejstarší potomek nástupce současného krále, prince Haakona a jeho manželky Mette-Marit. Ingrid Alexandra je sice už dvanáctiletá slečna, my ji přesto ještě zařazujeme do této dětské kategorie. Nosí krásné elegantní kabátky a na společenské akce cokoli v bílé barvě. V běžném životě byste ale vůbec nepoznali, že se jedná o princeznu, v Norsku si na okázalosti nepotrpí.

Španělské princezny Leonor a Infata Sofía jsou v oblékání naprosté hvězdy. Leonor je už ve svých deseti letech první v linii nástupců na španělský trůn, jelikož její otec Felipe VI. se přede dvěma lety stal králem. Infanta Sofía je o jeden rok mladší a v nástupnictví na druhém místě. Na společenské akce chodí sestry sladěné do posledního detailu už odmalička a člověk by je někdy těžko odlišil. 

Foto: hello.com, forbes.com / HRH Dutchess of Cambridge, independent.ie, newmyroyals.com
zimbio.com, vg.no

MÓDA DĚTSKÉ OBLEČENÍ PRINCEZNA CHARLOTTE

Související články

Šik Angelina Jolie miluje neutrální barvy

Známá herečka je obrázkem nenásilné elegance. Paleta jejího stylu se skládá hlavně z béžové, krémové a tělové barvy.

Celý článek

10 pánských trendů ve Street Fashion pro rok 2019

Pánové se mají na co těšit! Staré klasiky dostávají novou podobu a nezvyklé doplňky jim pomůžou i prakticky! Co bude k vidění v ulicích na stylových českých mužích?

Celý článek

Kate Moss a Kaia Gerber novými tvářemi jarní kampaně Stella McCartney

Udržitelnost a cirkulární ekonomika je hlavní téma nové jarní kampaně módního domu Stella McCartney. Tvářemi kolekce se staly supermodelka Kate Moss a dcera Cindy Crawford, Kaia Gerber.

Celý článek

Bikiny i klasické plavky ze spojení House of Harlow 1960 x REVOLVE

O značce House of Harlow 1960 jsme vám ještě nepsali. Je nejvyšší čas to napravit, zejména vám ukázat jejich nejnovější spolupráci s prodejcem Revolve.com.

Celý článek

Designové vychytávky na leden

Leden přináší od českých návrhářů pestrý výběr z toho nejlepšího, co design u nás nabízí. Udělějte si radost! 

Celý článek

11 svetrů, které v zimě unosíte do práce a nestojí majlant

Aby vrchní svršky plnily v zimě všechny funkce, není úplná balada. Není to však nereálné. Mrkněte na náš výběr jedenácti svetrů v různých podobách, které teď pořídíte za dostupné ceny.

 

Celý článek

Nejpopulárnější módní kampaně roku 2018

Zdá se, že rok utekl jako voda. Přitom módních kampaní bylo zase o kousek více než rok předtím. Které byly ty nejvíce populární?

Celý článek

Hurá na lyže a snowboardy!

Lyžařská sezona byla sice již zahájena, ale pojďme se ještě podívat na pár tipů z tohoto módního světa...

Celý článek