dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

Jak se stát beauty blogerkou? Těchto 5 věcí je klíčem k úspěchu

Přidat na Seznam.cz
Na dráhu beauty blogerky se vydává čím dál větší množství žen. Benefity tohoto způsobu výdělku jsou nasnadě. Jenže jak v tomto odvětví skutečně uspět, aby se blogování mohlo stát prací na plný úvazek?

                                                                                                                                                                                                                                      Zdroj: Unsplash.com

 

Kariéra beauty blogerky je snem nejedné milovnice make-upu a kosmetiky. Důvodů je hned několik. Blogování o kosmetice umožňuje spojit příjemné s užitečným a mít práci jako koníček. Další velkou výhodou je možnost pracovat odkudkoliv a dle svých časových možností. A v neposlední řadě se lze díky blogování seznámit s mnoha zajímavými lidmi z beauty branže.

Tyto benefity však nepřicházejí automaticky. Nejprve je potřeba získat fanouškovskou základnu, respektive dostatečný počet čtenářů, popřípadě sledujících na Instagramu a dalších sociálních sítích. S rostoucí popularitou je pak časem možné přejít na zkrácený úvazek a postupně se blogování začít věnovat naplno.

Vlastní beauty blog je pro každého, kdo sleduje kosmetické trendy a koho kosmetika baví, ideálním způsobem, jak vydělat peníze na internetu. Jakmile se blog stane výdělečným, lze pracovat odkudkoliv – třeba z pláže, je-li tam dostatečně silné připojení k internetu. 

Mnoho rad a tipů nejen pro začínající blogery přináší portál www.vpenize.cz, který usnadní cestu za finanční nezávislostí a objasní nejrůznější otázky týkající se vydělávání peněz.

Blogování jde ruku v ruce s digitálním nomádstvím. Neexistuje lepší cesta, jak si zajistit maximální flexibilitu práce a využívat čas skutečně podle svého. Bloger může být každý týden v jiné zemi a jeho výdělečnou činnost to nijak neohrozí, naopak mu to může výrazně pomoci. I beauty blogerka ostatně může sdílet zajímavé tipy týkající se zahraničních beauty akcí, nejlepšího cestovního pojištění, památek v navštívených lokalitách a podobně.

Tajemství úspěšných beauty blogerek

S blogováním může začít doslova každý. Není nutné splňovat ideály krásy ani disponovat nejmodernější technikou. Co je však důležité a bez čeho se žádná beauty blogerka neobejde, je zdravé sebevědomí a chuť se neustále rozvíjet a zdokonalovat.

Co je tedy klíčem k úspěchu ve sféře beauty blogování? Každá beauty blogerka bude bezesporu potřebovat:

  • odvahu vyjádřit vlastní individualitu
  • chuť se neustále vzdělávat v oblasti kosmetiky, tvorby videí, psaní apod.
  • odhodlání, důslednost a disciplínu ve vytváření vlastního obsahu
  • dokonalý přehled o dění ve světě make-upu a kosmetiky
  • upřímnost, čestnost a autenticitu

Každý, kdo splňuje výše zmíněná kritéria, má velkou šanci se mezi ostatními blogery a blogerkami prosadit.

Zpočátku se možná může zdát, že na sebe úspěch nechává dlouho čekat. Je důležité se nevzdávat a ve svém úsilí nepolevovat. Jakmile je blogerka schopná udržet krok s rychle se měnícími beauty trendy a neustále se vyvíjejícím online světem, svou věrnou fanouškovskou základnu si dříve či později získá.

 

Přidat na Seznam.cz
BEAUTY KOSMETIKA BLOGERKA

Související články

Podzimní novinky Dermacol

DERMACOL PŘEDSTAVUJE PODZIMNÍ NOVINKY

Zajímá vás, jaké novinky si připravila značka Dermacol na tento podzim? Pokud očekáváte něco s vůní skořice, jablka či jiných typicky podzimních tónů, překvapíme vás. Novinky tentokrát voní magnoliemi, citrusy, zázvorem, jasmínem či vanilkou.

Celý článek

Adventní kalendář: ideální dárek pro všechny milovníky kosmetiky

Prosinec je dlouhý měsíc a někdo by si určitě rád zkrátil čekání na Štědrý den adventním kalendářem. A ne jen tak ledajakým. Máme pro vás výběr těch nejlepších adventních kalendářů, které jsou přímo nabité kosmetickými bestsellery.

Celý článek

Přírodní zázraky v péči o pleť

Kosmetický průmysl nabízí mnohé vychytávky pro péči o pleť a tělo, avšak doslova zázraky s pokožkou často dělají ty nejjednodušší produkty založené na tom, co nám dává příroda.

Celý článek

Akné, růžovka nebo ekzém. Jak na nepříjemné trápení s pokožkou? 

Cítit se dobře ve vlastním těle je pro naše psychické i fyzické zdraví jedním ze zásadních faktorů.  Proto mohou jakékoliv viditelné problémy naším sebevědomím pěkně zamávat a ovlivnit nás více, než bychom sami chtěli.

Celý článek

Kočičí, liščí nebo štěněčí linky: jaký typ líčení sedne vašim očím

Líčení v oblasti očí je letitou disciplínou mnoha kosmetických poradců a influencerů. Trendem v používání tekutých očních linek je líčení tzv. kočičích očí, liščích očí a štěněčích očí. Poradíme, jaký typ je vhodný právě pro vaše oči.

Celý článek

ČESKÁ KOSMETIKA PO ROCE OPĚT VE SVĚTOVÉM FINÁLE

Česká přírodní kosmetika Ego Harmony je na trhu poměrně krátce. Přesto již poněkolikáté zaujala mezinárodní odborné poroty. Po loňském dvojnásobném úspěchu na světové soutěži Global Green Beauty Awards si společnost dvojnásobné zastoupení ve velkém finále vydobyla i letos v rámci patrně největší soutěže přírodní kosmetiky na světě, Pure Beauty Global Awards.

Celý článek

Čistící kosmetika nejen pro dívky aneb jak začít správně čistit pleť

Jen čistá pleť je tím správným směrem k pleti krásné. Tedy alfa a omega v péči o pleť by mělo být čištění, a to bez rozdílu věku. Čím dříve, tím lépe!

Celý článek

Procitnutí sedmikrásky: Čištění, odlíčení a tonizace pleti biodynamickou značkou dieNikolai

Dokonale čistá, hydratovaná a ošetřená je pleť díky biodynamickému složení kosmetiky dieNikolai. Rakouská značka nabízí rovnou tři kroky k hloubkovému čištění pleti: řadu Procitnutí sedmikrásky, která odstraní jak makeup, tak veškeré nečistoty, pokožku optimálně zhydratuje, tonizuje a připraví na další ošetření. 

Celý článek