dnes je 02.04.2020 a svátek má Erika

Jak se svátečně učesat

Přidat na Seznam.cz
Nechcete, aby váš účes zabral mnoho času a byl snadno opravitelný během večera. Zároveň má být party a slavnostní. Móda.cz přináší tři rychlé tipy. 

1. Ozdoba do vlasů

Kdy jindy než na Silvestra byste si dala do vlasů extravagantní čelenku nebo blyštivé kamínky? Teď je ten správný čas. Vlasy stačí jemně navlnit nebo sepnout do nízkého drdolu, culíku či zaplést do copu a výrazná čelenka vám dodá grády. 

2. Vyčesaný drdol

Klasika, která nezklame. Doporučujeme spíše jeho rozcuchanou verzi, na které se přibývající hodiny strávené na párty nebudou tak viditelně ukazovat. 

3. Ornament z pinetek

Jednoduché a efektní. Jak si pramínky vlasů smotáte a kolika pinetkami v jaké barvě sepnete, necháváme čistě na vás. Pokud máte doma jen černé sponky a nestíháte nikde shánět barevné, stačí je přetřít lakem na nehty přesně v takovém odstínu, který se vám bude hodit k silvestrovskému outfitu.

youtube.com ; pinterest.com ; byrdie.co.uk

Přidat na Seznam.cz
JAK SE VLASY A ÚČESY SILVESTR NOVÝ ROK PARTY ÚČES NA PLES JAK SE UČESAT TIPY

Související články

Jak se obléknout na video meeting

I když je situace u nás i ve světě velmi vážná, jsou chvíle, kdy musíme pracovat na plné obrátky, a dnes rozhodně více než kdy dříve pomocí videohovorů. Víte, jak se na takový online meeting obléknout? My jsme se zeptali osobní stylistky Alžběty Mátyásové.

Celý článek

Jak správně vybírat podprsenku a co je dobré vědět

Všechny ji nosíme a většinou máme špatnou velikost. Ženy chtějí mít její nákup rychle za sebou a když vám do kabinky vtrhne prodavačka, tak máte chuť hned odejít. Jak podprsenku správně vybírat a co je důležité vědět?

Celý článek

Jak si udělat krásné lokny hned dvěma způsoby

Udělat si krásné romantické kudrliny není jen tak, a my vám poradíme, jak je vykouzlit s kulmou nebo žehličkou. Provedeme vás krok za krokem, jediné, co potřebujete je trocha zručnosti, času a odhodlání.

Celý článek

Co dělat, když se váš partner hrozně obléká

Nejčastěji jsou to právě ženy, které se zajímají o módu, i když existuje několik úspěšných návrhářů. Ale co když se váš partner obléká otřesně a vy se za něj stydíte?

Celý článek

Jak si dokonale nalíčit rty

Chcete, aby vaše rty vypadaly dokonale a vydržely déle nalíčené? Jak docílit takových rtů? Víme jak na to! Chcete ze svých rtů udělat magnet pro muže? Postačí vám tento snadný návod a správná péče.

Celý článek

Jarní detox šatníku aneb jak vše protřídit

Jaro nám už pomalu klepe na dveře a tím začínají i očistné detoxy. My volíme raději detox šatníku. Jdete do toho s námi? Vyřaďte všechny kousky, které nenosíte a udělejte místo pro ty nové.

Celý článek

Jak se správně starat o nehty

Ruce i nehty jsou součástí vaší sebeprezentace, takže je nutné se o ně pravidelně starat. Kvalita nehtů záleží samozřejmě na vaší stravě, zdraví i genetice. V tomto článku vám dáme jednoduché tipy, jak mít krásné nehty, i když vám příroda nepřála.

Celý článek

Jak být fit a sexy s jógou

Jóga už dávno není jen záliba vybraných nadšenců, je to styl života a určitá filozofie. Chcete se cítit v kondici a zároveň v harmonii? Pak zkuste jógu. Stačí jen pohodlné oblečení a odhodlání pro věc.

Celý článek