dnes je 02.04.2020 a svátek má Erika

Jak se učesat na svátky

Přidat na Seznam.cz
Ukážeme vám, že i při vánočním shonu se dají vykouzlit skvělé účesy za pár minut, a přesto budete vypadat elegantně a upraveně.

Zaplétané copy

Copánek se dá udělat na více způsobů. Ať už si ho zapletete na stranu, v culíku nebo si zapletete rybí cop, vždy to vypadá skvěle. Zkuste z copánku mírně povytáhnout očka, bude vypadat objemněji a ležérně, přesto upraveně. Copánek je rychlou a skvělou volbou například ke štědrovečerní večeři.

Drdol

Rychlý a skvělý způsob účesu je udělat si drdol. Každá žena zná chvíle, kdy nestíhá a vlasy si jen tak stáhne do drdolu, ale zkuste ho pro jednou udělat trochu jinak. Předtím, než si drdol uděláte, vlasy si natočte kulmou a mírně natupírujte, bude se vám tvořit lépe. Z drdolu vytáhněte pár slabých pramínků vlasů, zepředu totéž a máte hotovo. Pokud vložíte do drdolu nějakou ozdobnou sponu, bude účes vypadat elegantněji. Skvělý účes je velmi rychle hotový a přitom vypadá, že jste nad tím strávila více času, než tomu ve skutečnosti bylo.

Vysoký culík nebo culík dole

Stejně jako drdol je velmi rychlý culík, ať už je vysoký na temeni hlavy, nebo klasický culík dole. Tento účes je vhodný jak na běžné nošení, tak na svátky. Hezký uhlazený culík můžete například ozvláštnit tím, že omotáte pramínkem vlasů gumičku. Také tento obyčejný účes lze ozvláštnit mašlí nebo stužkou, omotanou okolo culíku. Letos v trendu je semiš a samet, tak proč toho nevyužít a nedat si ho i do vlasů?

pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY JAK SE UČESAT ÚČESY JAK SE VLASY DÁMSKÉ ÚČESY

Související články

Jak se obléknout na video meeting

I když je situace u nás i ve světě velmi vážná, jsou chvíle, kdy musíme pracovat na plné obrátky, a dnes rozhodně více než kdy dříve pomocí videohovorů. Víte, jak se na takový online meeting obléknout? My jsme se zeptali osobní stylistky Alžběty Mátyásové.

Celý článek

Jak správně vybírat podprsenku a co je dobré vědět

Všechny ji nosíme a většinou máme špatnou velikost. Ženy chtějí mít její nákup rychle za sebou a když vám do kabinky vtrhne prodavačka, tak máte chuť hned odejít. Jak podprsenku správně vybírat a co je důležité vědět?

Celý článek

Jak si udělat krásné lokny hned dvěma způsoby

Udělat si krásné romantické kudrliny není jen tak, a my vám poradíme, jak je vykouzlit s kulmou nebo žehličkou. Provedeme vás krok za krokem, jediné, co potřebujete je trocha zručnosti, času a odhodlání.

Celý článek

Co dělat, když se váš partner hrozně obléká

Nejčastěji jsou to právě ženy, které se zajímají o módu, i když existuje několik úspěšných návrhářů. Ale co když se váš partner obléká otřesně a vy se za něj stydíte?

Celý článek

Jak si dokonale nalíčit rty

Chcete, aby vaše rty vypadaly dokonale a vydržely déle nalíčené? Jak docílit takových rtů? Víme jak na to! Chcete ze svých rtů udělat magnet pro muže? Postačí vám tento snadný návod a správná péče.

Celý článek

Jarní detox šatníku aneb jak vše protřídit

Jaro nám už pomalu klepe na dveře a tím začínají i očistné detoxy. My volíme raději detox šatníku. Jdete do toho s námi? Vyřaďte všechny kousky, které nenosíte a udělejte místo pro ty nové.

Celý článek

Jak se správně starat o nehty

Ruce i nehty jsou součástí vaší sebeprezentace, takže je nutné se o ně pravidelně starat. Kvalita nehtů záleží samozřejmě na vaší stravě, zdraví i genetice. V tomto článku vám dáme jednoduché tipy, jak mít krásné nehty, i když vám příroda nepřála.

Celý článek

Jak být fit a sexy s jógou

Jóga už dávno není jen záliba vybraných nadšenců, je to styl života a určitá filozofie. Chcete se cítit v kondici a zároveň v harmonii? Pak zkuste jógu. Stačí jen pohodlné oblečení a odhodlání pro věc.

Celý článek