dnes je 09.04.2020 a svátek má Dušan

Jak si dokonale nalíčit rty

Přidat na Seznam.cz
Chcete, aby vaše rty vypadaly dokonale a vydržely déle nalíčené? Jak docílit takových rtů? Víme jak na to! Chcete ze svých rtů udělat magnet pro muže? Postačí vám tento snadný návod a správná péče.

Nezáleží na odstínu, ať už toužíte po divoce rudé, vášnivě fialové nebo výrazně růžové, existuje jednoduchý postup. Chcete mít svůdné rty, ale nevíte jak na to? Stačí dodržet tyto základní body. Patříte mezi ty, které bez rtěnky nevyjdou ven nebo své rty zanedbáváte?

Hydratujte a hydratujte

Důležitý krok, které mnohé ženy vynechají, je hydratace. Své rty je třeba denně hydratovat balzámem, který vám zajistí výživu bez suchých rtů a prasklin. Pokud stojíte o dokonalý vzhled, pak tento krok nesmíte vynechat.

Kontura na rty

Nejlepší pomocník ke svůdným rtům je konturovací tužka, která pomůže především malým rtům k tomu správnému tvaru. Ohraničte své rty stejným odstínem, jako je vaše rtěnka. Jemně je rozmažte do ztracena a krok zopakujte.

Správné nanesení

Jakmile máte orámované rty, stačí vzít vybraný odstín rtěnky a nejlépe ji pomocí štětečku nanést od prostředku ke koutkům svižným pohybem. Rty párkrát obtáhněte a je hotovo.

Užitečné tipy

  • Vaše rtěnka vydrží déle, když si nanesete na rty pudr.
  • Je na vás rtěnka moc výrazná? Obtiskněte ji do kapesníčku.
  • Přetáhla jste? Použijte vatové tyčinky.
  • Kombinace lesku a rtěnky dodá to pravé kouzlo.
  • Použijte rozjasňovač nad horní ret pro větší objem.
  • Pokud chcete rty opticky zvětšit, dejte do středu rtu světlejší odstín.
  • Chcete výrazné rty? Pak uberte oční make-up.
  • V případě, že máte velmi suché rty, namažte si je medem.

Zdroj foto: Pinterest.com, Pixbay.com

Přidat na Seznam.cz
RTY HYDRATACE JAK MIT HYDRATOVANÉ RTY JAK SI NALÍČIT RTY BARVY ODSTÍNY PLNÉ RTY BAREVNÉ RTĚNKY KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY JAK SE

Související články

Dejte si pozor na starou kosmetiku

Nechce se vám vyhazovat kosmetika, která má už po záruce? Pak děláte chybu, i kosmetické produkty mají své datum spotřeby. Například prošlé oční stíny mohou způsobit nehezké zdravotní problémy.

Celý článek

Jak si snadno udělat gelové nehty sama doma

Nehty jsou vizitkou každé ženy a kvůli nynější situaci není zatím možné docházet do salonů. Jak to vyřešit? Prostě si udělejte gelové nehty doma! Chce to trochu praxe, ale hlavní výhodou je především cena.

Celý článek
Slavné obočí

Linie pohledu slavných dam

Preferujete obočí do úhledného tvaru, orámované tužkou, vysoce posazené, tenké či husté? Ač tak nebo onak, právě obočí je jedním z nejdůležitějších rysů našeho obličeje. Udává výraz, kterým se lišíme od ostatních.

Celý článek

Jak se obléknout na video meeting

I když je situace u nás i ve světě velmi vážná, jsou chvíle, kdy musíme pracovat na plné obrátky, a dnes rozhodně více než kdy dříve pomocí videohovorů. Víte, jak se na takový online meeting obléknout? My jsme se zeptali osobní stylistky Alžběty Mátyásové.

Celý článek

Jak si správně vybrat řasenku, a na co si dát pozor

Řasenka dokáže s očima vykouzlit divy, ale to jen v případě, když použijete tu správnou variantu. Je potřeba se především zamyslet, jaké máte řasy a co konkrétně potřebují. Svůdný pohled pak vykouzlíte snadno a rychle.

Celý článek
Líčení v 5 minutách

Odpočítáváme aneb Půvab v minutách

Ženy se narodily pro krásu a každá má právo se cítit přirozeně krásná. Už Elizabeth Ardenová razila toto pravidlo. Průkopnice v líčení a zakladatelka kosmetické firmy.

Celý článek

Žij své sny, inspiruj se a buď dobrodruhem s novou vůní Coach Dreams

Jsou to sny, které inspirovaly značku Coach k vytvoření nové smyslné vůně. Spolu s tím i svoboda a dobrodružství na cestách po Americe.

Celý článek

Oční sérum šetrné k člověku i přírodě si teď vaše pleť zaslouží dvojnásob

Čas, který teď máme navíc, můžeme perfektně využít k tomu, abychom své pleti, zejména pak očím, dopřáli maximální péči. Vyzkoušejte novinku Inlight Bio oční sérum Supreme, je to takový malý drahokam.

Celý článek