dnes je 16.12.2017 a svátek má Albína

Jak si nalakovat nehty na svátky?

Některé designy zvládnete s trochou šikovnosti sama, jiné budou úkolem pro zručné manikérky. Vánoční hýčkání a lakování si vaše ruce po celém roce rozhodně zaslouží.

1. Třpytky to jistí na advent, Štědrý den i na Silvestra

Jakmile se řekne Vánoce, snad většina z nás si vybaví třpytky. Na vánočních ozdobách, oblečení, v makeupu i v lacích na nehty. Třpytky patří k slavnostní atmosféře naprosto neodmyslitelně a v podobě laku na nehty vytvoří velmi rychle luxusní vzhled. Pokud si netroufáte na složitější obrazce a nemáte čas chodit za manikérkou, pohrajte si se třpytkami a vaše nehty budou rázem ve vánoční náladě.

2. Světýlka na nehtech

Trochu méně okázalé, více zábavné a rozhodně zatím neobvyklé. Namalujte si na nehty světýlka! Záleží na vás, v jaké barevné kombinaci to pojmete a design není ani tak složitý. Stačí si na nehty zamotat tenkou čárou kabel a pak už jen domalovat kouličky. Lakování vám ale rozhodně zabere více času, než všechny vrstvy a barvy uschnou. 

3. Sněhuláci, ozdoby, mašličky

Vykouzlit si na miniaturním prostoru nehtů zimní krajinu, sněhuláky nebo vánoční stromečky rozhodně není sranda. Pokud jste si některý z podobných designů zamilovala, požádejte o jeho provedení zkušenou manikérku. Doporučujeme udělat každý nehet trochu jiný, aby se vám jeden design po pár dnech neokoukal.

4. Šedá se stříbrnou a bílou na zimních motivech

Některé motivy na nehtech zvládnete sama. Jiné, byť se nezdají, budou na provedení obtížnější. Proto dobře změřte své síly a design vánočního věnce nebo jiný podobný motiv si nakreslete třeba jen na jeden nehet a ostatní nalakujte jednodušeji. Obrázek tak i lépe vynikne.

5. Zlaté zdobení

Zlatá má sílu a bezpochyby patří k Vánocům. Kombinujte ji s bílou pro jemný a zimní look, s černou, chcete-li vašim nehtům dát maximum luxusu, které je jen možné. Nemusíte se bránit ani celozlatým nehtům. Pravdou však zůstává, že doplníte-li ji jiným odstínem, potom teprve může zlatá naplno vyniknout.

pinterest.com 

KRÁSA NEHTY LAKOVÁNÍ NEHTŮ INSPIRACE VÁNOCE VÁNOCE 2017 MANIKURA

Související články

Na dárky pro muže stále není pozdě - co pořídit?

Štědrý den se přiblížil, ale ještě stále není pozdě. Pořiďte svému partnerovi kvalitního vánočního měkkouše. 

Celý článek

Vánoční atmosféru vám do kuchyně vnese kolekce Winter Bakery

Užijte si nejkrásnější svátky roku v hřejivém prostředí svého domova a doplňte ho kousky z kolekce Winter Bakery.

Celý článek

Co darovat přítelkyni, kamarádce, mamince nebo babičce?

Potěšte všechny ženy, které máte na vánočním seznamu, správným dárkem, který se jim bude hodit a líbit.

Celý článek

Pro vánoční dárky do IGY

Nové IGY postupně otevírá zbývající obchody a dává vám tak jedinečnou příležitost nakoupit všechny své vánoční dárky v moderním prostředí, a k tomu třeba ještě vyhrát mIGYlion! 

Celý článek

David Novotný pořádal adventní koncert

Při příležitosti adventních koncertů, které každoročně pořádá David Novotný, vystoupila celá řada známých pěveckých osobností.

Celý článek

Nová rozjasňující řada L'oréal True Match Lumi

L'oréal uvádí na trh novou sérii produktů, které mají všechny stejný cíl - rozjasnění pleti. 

Celý článek

Potěšte pod stromečkem ručně vyrobeným mýdlem

Doma ručně vyrobené mýdlo můžete darovat členům rodiny, kamarádům i kolegům v práci. A přitom každý dostane originál. 

Celý článek

VÁNOČNÍ SPECIÁL: TIPY NA DÁRKY PRO MUŽE

Ještě stále nemáte dárky pro tatínky, bráchy a partnery? Máme několik tipů na tradiční i netradiční dárky, které vám mohou napovědět. 

Celý článek