dnes je 22.07.2018 a svátek má Magdaléna

Jak si nalakovat nehty na svátky?

Některé designy zvládnete s trochou šikovnosti sama, jiné budou úkolem pro zručné manikérky. Vánoční hýčkání a lakování si vaše ruce po celém roce rozhodně zaslouží.

1. Třpytky to jistí na advent, Štědrý den i na Silvestra

Jakmile se řekne Vánoce, snad většina z nás si vybaví třpytky. Na vánočních ozdobách, oblečení, v makeupu i v lacích na nehty. Třpytky patří k slavnostní atmosféře naprosto neodmyslitelně a v podobě laku na nehty vytvoří velmi rychle luxusní vzhled. Pokud si netroufáte na složitější obrazce a nemáte čas chodit za manikérkou, pohrajte si se třpytkami a vaše nehty budou rázem ve vánoční náladě.

2. Světýlka na nehtech

Trochu méně okázalé, více zábavné a rozhodně zatím neobvyklé. Namalujte si na nehty světýlka! Záleží na vás, v jaké barevné kombinaci to pojmete a design není ani tak složitý. Stačí si na nehty zamotat tenkou čárou kabel a pak už jen domalovat kouličky. Lakování vám ale rozhodně zabere více času, než všechny vrstvy a barvy uschnou. 

3. Sněhuláci, ozdoby, mašličky

Vykouzlit si na miniaturním prostoru nehtů zimní krajinu, sněhuláky nebo vánoční stromečky rozhodně není sranda. Pokud jste si některý z podobných designů zamilovala, požádejte o jeho provedení zkušenou manikérku. Doporučujeme udělat každý nehet trochu jiný, aby se vám jeden design po pár dnech neokoukal.

4. Šedá se stříbrnou a bílou na zimních motivech

Některé motivy na nehtech zvládnete sama. Jiné, byť se nezdají, budou na provedení obtížnější. Proto dobře změřte své síly a design vánočního věnce nebo jiný podobný motiv si nakreslete třeba jen na jeden nehet a ostatní nalakujte jednodušeji. Obrázek tak i lépe vynikne.

5. Zlaté zdobení

Zlatá má sílu a bezpochyby patří k Vánocům. Kombinujte ji s bílou pro jemný a zimní look, s černou, chcete-li vašim nehtům dát maximum luxusu, které je jen možné. Nemusíte se bránit ani celozlatým nehtům. Pravdou však zůstává, že doplníte-li ji jiným odstínem, potom teprve může zlatá naplno vyniknout.

pinterest.com 

KRÁSA NEHTY LAKOVÁNÍ NEHTŮ INSPIRACE VÁNOCE VÁNOCE 2017 MANIKURA

Související články

Nová make-up kampaň značky Estée Lauder přináší nejednu známou tvář

Nová řada make-upu nazvaná Double Wear si zasloužila hvězdné obsazení v aktuální kampani. Čtyři krásky v zemitých tónech perfektně reprezentují značku Estée Lauder.

Celý článek

Zkusili jsme trichologii a rašelinovou proceduru - fungují?

Přijali jsme pozvání do nejznámějšího trichologického centra v Česku a prošli si vyšetřením i celou pečující procedurou. Co jsme se dozvěděli a poznali jsme vůbec výsledek?

Celý článek

Pohled na pařížský street style v rámci Haute Couture fashion weeku

Týden té nejluxusnějí Haute Couture módy je za námi. Známý fotograf Phil Oh zachytil ty nezajímavější pouliční outfity, které stojí za prohlédnutí. 

Celý článek

Pasovali jsme zlatou na červencový MUST HAVE

Paprsky se opřou o skla slunečních brýlí a léto vypukne naplno. Konečně. A zlatá by u toho startu léta 2018 neměla chybět.

Celý článek

Gisele Bündchen tváří O Boticário Beauty

Když vrána k vráně sedá. Úspěšná brazilská modelka se stala tváří jedné z nejznámějších brazilských kosmetických značek.

Celý článek

Objevte kouzlo overalů

Přišly do módy už před pár lety, ale pokud jste jim ještě nepropadla, zkusíme to teď změnit. 

Celý článek

Nová a dostupnější make-up řada Dior Backstage

Naprosto profesionální a cenově dostupnější. Taková je nová kosmetická řada Dior Backstage, kterou se značka přibližuje vládnoucí instagramové generaci.

Celý článek

Hurá do plavek - ty nejlepší modely ze Zootu

Dovolené se blíží neúprosně rychle. Objednávat plavky z Ameriky nebo Asie už spoustu z nás nestíhá. Skvělý výběr nabídne letos Zoot. Zejména díky vlastní kolekci.

Celý článek