dnes je 09.04.2020 a svátek má Dušan

Jak si správně vybrat řasenku, a na co si dát pozor

Přidat na Seznam.cz
Řasenka dokáže s očima vykouzlit divy, ale to jen v případě, když použijete tu správnou variantu. Je potřeba se především zamyslet, jaké máte řasy a co konkrétně potřebují. Svůdný pohled pak vykouzlíte snadno a rychle.

Řasenka je klasickou rutinou většiny žen. Stačí si jen vybírat to, co si vaše řasy zaslouží. Potřebujete je natočit, prodloužit, dodat jim objem nebo je nadzvednout?

Krátké řasy

Problémem většiny žen jsou krátké řasy. Nepropadejte panice, v dnešní době to není žádný oříšek. Zaměřte se spíše na prodlužující řasenky s tenkým kartáčkem, který je krásně prodlouží.

Řídké řasy

Nemáte problém s délkou ale spíše s hustotou řas? Pak sáhněte po extra objemové řasence, která situaci zachrání. Vybírejte si široké a husté kartáčky, jen pozor na vrstvení, nechcete působit zmalovaně.

Citlivé oči

Patříte do skupiny žen, kterým vadí řasenka? Štípe vás, nebo dokonce pálí? Tyto nepříjemnosti mohou zažívat i ženy, které nosí kontaktní čočky. Vy potřebujete řasenku pro citlivé oči, nejlepší je sáhnout po přírodních složkách a problém je pryč.

Dlouhé řasy

Příroda vám nadělila, ale nevíte, jakou řasenku zvolit? Pokud máte opravdu dlouhé řasy, bude vám stačit jen jejich jemné obtažení. Řasenku si před tím utřete do kapesníčku a až poté zlehka aplikujte.

Správná technika

Vybrala jste si svoji kategorii? Tak teď přijde na řadu technika. Otřete štětinky o okraj – zbavíte se tak přebytečných vrstev a žmolků. Nejlepší jsou dlouhé a pomalé tahy. Je lepší si vzít malé zrcátko a ze spodu v oblasti brady sledovat své vrchní řasy. Nezapomeňte nalíčit řasy jak z vrchní, tak spodní strany i u kořínků. Pokud oči zavřete, půjde to vidět, především jestli jste světlý typ. Nepumpujte v lahvičce štětečkem, protože do ní vháníte příliš vzduchu a ona pak může rychleji vyschnout. V případě, že přetáhnete, nechte řasenku zaschnout a až pak ji otřete vatovou tyčinkou, jinak se šmouha rozmaže.

Zdroj foto: Pinterest.com, Pixbay.com

Přidat na Seznam.cz
JAK SI NALÍČIT ŘASY JAKOU ŘASENKU VYBRAT ŘASENKA SPRÁVNÁ VOLBA ŘASENKY ŘÍDKÉ ŘASY OBJEMOVÁ ŘASENKA CITLIVÉ OČI KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY

Související články

Dejte si pozor na starou kosmetiku

Nechce se vám vyhazovat kosmetika, která má už po záruce? Pak děláte chybu, i kosmetické produkty mají své datum spotřeby. Například prošlé oční stíny mohou způsobit nehezké zdravotní problémy.

Celý článek

Jak si snadno udělat gelové nehty sama doma

Nehty jsou vizitkou každé ženy a kvůli nynější situaci není zatím možné docházet do salonů. Jak to vyřešit? Prostě si udělejte gelové nehty doma! Chce to trochu praxe, ale hlavní výhodou je především cena.

Celý článek
Slavné obočí

Linie pohledu slavných dam

Preferujete obočí do úhledného tvaru, orámované tužkou, vysoce posazené, tenké či husté? Ač tak nebo onak, právě obočí je jedním z nejdůležitějších rysů našeho obličeje. Udává výraz, kterým se lišíme od ostatních.

Celý článek
Líčení v 5 minutách

Odpočítáváme aneb Půvab v minutách

Ženy se narodily pro krásu a každá má právo se cítit přirozeně krásná. Už Elizabeth Ardenová razila toto pravidlo. Průkopnice v líčení a zakladatelka kosmetické firmy.

Celý článek

Žij své sny, inspiruj se a buď dobrodruhem s novou vůní Coach Dreams

Jsou to sny, které inspirovaly značku Coach k vytvoření nové smyslné vůně. Spolu s tím i svoboda a dobrodružství na cestách po Americe.

Celý článek

Oční sérum šetrné k člověku i přírodě si teď vaše pleť zaslouží dvojnásob

Čas, který teď máme navíc, můžeme perfektně využít k tomu, abychom své pleti, zejména pak očím, dopřáli maximální péči. Vyzkoušejte novinku Inlight Bio oční sérum Supreme, je to takový malý drahokam.

Celý článek

Vrásky jako symbol moudrosti a stáří? Naučte se je lehce skrývat

Ve chvíli, kdy se nám v obličeji začnou tvořit vrásky, může nás pohltit menší panika, co s nimi? Je však několik způsobů, jak se o svou pleť starat i s vráskami, jak jim předcházet a udržovat vitalitu vaší pleti v co nejlepší kondici!

Celý článek

Jak používat lesk na rty, abyste dosáhla perfektního výsledku?

Milujete lesk na rty? Máte vždy alespoň jeden po ruce a neumíte si bez něj představit běžnou činnost? Naprosto vám rozumíme, připravili jsme pro vás pár tipů, jak dosáhnout ještě lepšího výsledku.

Celý článek