dnes je 11.07.2020 a svátek má Olga

Jak si správně vybrat řasenku, a na co si dát pozor

Přidat na Seznam.cz
Řasenka dokáže s očima vykouzlit divy, ale to jen v případě, když použijete tu správnou variantu. Je potřeba se především zamyslet, jaké máte řasy a co konkrétně potřebují. Svůdný pohled pak vykouzlíte snadno a rychle.

Řasenka je klasickou rutinou většiny žen. Stačí si jen vybírat to, co si vaše řasy zaslouží. Potřebujete je natočit, prodloužit, dodat jim objem nebo je nadzvednout?

Krátké řasy

Problémem většiny žen jsou krátké řasy. Nepropadejte panice, v dnešní době to není žádný oříšek. Zaměřte se spíše na prodlužující řasenky s tenkým kartáčkem, který je krásně prodlouží.

Řídké řasy

Nemáte problém s délkou ale spíše s hustotou řas? Pak sáhněte po extra objemové řasence, která situaci zachrání. Vybírejte si široké a husté kartáčky, jen pozor na vrstvení, nechcete působit zmalovaně.

Citlivé oči

Patříte do skupiny žen, kterým vadí řasenka? Štípe vás, nebo dokonce pálí? Tyto nepříjemnosti mohou zažívat i ženy, které nosí kontaktní čočky. Vy potřebujete řasenku pro citlivé oči, nejlepší je sáhnout po přírodních složkách a problém je pryč.

Dlouhé řasy

Příroda vám nadělila, ale nevíte, jakou řasenku zvolit? Pokud máte opravdu dlouhé řasy, bude vám stačit jen jejich jemné obtažení. Řasenku si před tím utřete do kapesníčku a až poté zlehka aplikujte.

Správná technika

Vybrala jste si svoji kategorii? Tak teď přijde na řadu technika. Otřete štětinky o okraj – zbavíte se tak přebytečných vrstev a žmolků. Nejlepší jsou dlouhé a pomalé tahy. Je lepší si vzít malé zrcátko a ze spodu v oblasti brady sledovat své vrchní řasy. Nezapomeňte nalíčit řasy jak z vrchní, tak spodní strany i u kořínků. Pokud oči zavřete, půjde to vidět, především jestli jste světlý typ. Nepumpujte v lahvičce štětečkem, protože do ní vháníte příliš vzduchu a ona pak může rychleji vyschnout. V případě, že přetáhnete, nechte řasenku zaschnout a až pak ji otřete vatovou tyčinkou, jinak se šmouha rozmaže.

Zdroj foto: Pinterest.com, Pixbay.com

Přidat na Seznam.cz
JAK SI NALÍČIT ŘASY JAKOU ŘASENKU VYBRAT ŘASENKA SPRÁVNÁ VOLBA ŘASENKY ŘÍDKÉ ŘASY OBJEMOVÁ ŘASENKA CITLIVÉ OČI KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY

Související články

Kokosový olej jako skvělý pomocník nejen pro pleť i zuby

Sen každé z nás, mít jenom jeden kouzelný produkt, který funguje na vše. Levný, účinný a ještě když krásně voní. Co více si přát? Možná vás překvapí, na co vše můžete kokosový olej použít!

Celý článek

Jak přivést letní líčení k dokonalosti

V létě sice některé vrstvy make-upu odkládáme, ale zároveň potřebujeme své pleti dodat dostatečnou hydrataci a ochranu. Přinášíme výběr pěti produktů, které vám toto léto perfektně poslouží.

Celý článek

Dopřejte svým chodidlům potřebnou péči! Tisíckrát vám to vrátí

Unavené a těžké nohy se zrohovatělou kůži nejspíš důvěrně znáte. A my zase známe tři vitalizující výrobky, které jim dopřejí maximální regeneraci. Značka Kneipp uvedla novou řadu péče o chodidla, která je ideální pro domácí manikúru.

Celý článek

Krásná Lily-Rose Depp se stala tváří nové kampaně značky Chanel

Dcera slavného herce Johnny Deppa, který před pár dny oslavil své 56. narozeniny, propůjčila svou tvář do reklamy na novou rtěnku Chanel.

Celý článek

Krásná v každém věku. Nová beauty kampaň Dior s Gisele Bündchen a její maminkou

Brazilská supermodelka Gisele Bündchen je společně se svou maminkou tváří pleťového séra značky Dior. Decentní fotografie dvou rozdílných generací ukazují, že krásná můžete být v každém věku.

Celý článek

Ekobox je krabička plná ekologických a zero-waste produktů

Záleží vám na životním prostředí, vnímáte nezbytnost recyklace, bezobalových vychytávek a minimum nebezpečné chemie? Pojďte se seznámit s Ekoboxem!

Celý článek

Zadržování vody v těle - úhlavní nepřítel hubnutí i zdravého životního stylu

Zadržování vody je velkým strašákem především těch z nás, které se neúspěšně snaží hubnout. Zadržování vody v těle je přirozený obranný mechanismus našeho metabolismu, se kterým se musíme naučit pracovat. V tomto článku se podíváme na příčiny tohoto jevu a účinnou obranu.

Celý článek

Nejlepší produkty na odlíčení

Odstranění make-upu a nečistot je jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť. Vybrali jsme proto několik produktů na odlíčení, které si určitě zamilujete stejně jako my.

Celý článek