dnes je 19.12.2018 a svátek má Ester

Jak si vybrat dioptrické brýle

Dioptrické brýle jsou záležitostí, kterou si pořizujeme na delší dobu než jednu sezónu, i když samozřejmě i v této oblasti se módní trendy střídají. Jak a na co se připravit při koupi prvních brýlí?

Pokud vaše první návštěva není přímo u očního lékaře, není výjimkou, že i v kvalitní optice vám optometrista změří zrak. Každopádně pokud jste tento krok absolvovali u svého lékaře, je nutné s sebou vzít před koupí brýlí vyplněný lékařský předpis na dioptrickou pomůcku. Tento předpis je platný 3 měsíce od jeho vydání. Pokud je vystaven právě lékařem, je část ceny dioptrické pomůcky hrazena pojišťovnou, a to v závislosti na počtu dioptrií. Neznamená to tedy, že byste za tento předpis získali vybrané brýle zdarma.

A jak si vlastně nejlepé vybrat tu správnou optiku? Jistě ve svém okolí máte někoho, kdo brýle nosí. I v tomto případě bude dobře fungovat doporučení. Vyhraďte si čas a navštivte několik optik ve svém okolí nebo optiky na doporučení od vašich přátel. Přece jen se jedná i o módní doplněk, který budete nosit každý den. Takže je důležité, abyste si vybrali brýle, ve kterých se budete cítit dobře. Zkuste si jich několik, vyfoťte se nebo si vezměte na pomoc někoho blízkého, kdo by vám řekl svůj názor. Nechte si také poradit od zkušeného personálu. Pokud budete ve správné optice nikdy vás neodmítnou, ba naopak ochotně vysvětlí a s trpělivostí budou nosit další a další modely.

Myslete také na to, že ne vždy je značka zárukou kvality. Zkuste tedy optiku, ve které můžete pořídit veškerý sortiment a vše si tak v klidu a na jednom místě promyslet. Nám se svou nabídkou a širokým sortimentem osvědčila  Optika Zoom.

Před samotnou koupí by vaše další otázka měla směřovat na případnou reklamaci či následný servis v podobě úpravy. Pokud by něco z těchto služeb mělo být problémem, nákup raději zvažte. 

optikazoom.cz; pinterest.com

 

 

 

OPTIKA ZOOM DIOPTRICKÉ BRÝLE OPTIKA JAK VYBRAT BRÝLE TRENDY 2018 INSPIRACE DOPLŇKY

Související články

Trendy roku 2018: Co si nechat na další sezónu

Na konci roku je ten správný čas na chvilkové balancování před otevřenou skříní a popřemýšlení, co nám do ní ten rok 2018 zavál. Co by se v ní mohlo udržet i další rok, a co bychom z ní, hlavně my ženy, měly naopak co nejrychleji zase odstranit.

Celý článek

Zara a její další beauty krok

Po dalších módních řetězcích přichází nyní i ZARA se svou vlastní kolekcí krásy. O co se jedná, s kým se spojila a na co se můžete těšit?

Celý článek

Skandinávský styl oblékání: Záchrana v mrazivém počasí

Královna zima vládne Skandinávii po celý rok a tamní lidé mají skvělé tipy na to, jak zůstat v teple každý den. Vyzrajte na mráz také!

 

Celý článek

Inspirace pro muže: Jak se nosí košile v zimě?

S podzimem jsme se nadobro rozloučili a poslední listopadové dny budou ve znamení chladných dnů. To si žádá změnu vašeho šatníku. Jak vybrat správnou pánskou košili do mrazivého počasí?

Celý článek

Třpytivá inspirace pro ženy, muže i ty nejmenší

Kvapem se blíží sváteční čas a s ním i mnoho společenských příležitostí. Právě v tento čas je důležité zazářit!

Celý článek

Zlato a stříbro jsou prosincové Must have

Vánoční koledy, třpytivé obchodní výlohy, oslavy konce roku i pravá vánoční atmosféra u sklenky svařeného vína jsou tím, co provází měsíc prosinec. K tomu nesmí chybět ani dostatek zlata a stříbra.

Celý článek

Trendy šperky pro rok 2019

Jsou dva tábory žen, a to ty, které šperky milují a ty, které přílišné zdobení a třpyt nemusí. Ve všem je dobré najít nějaký kompromis, rovnováhu. Móda není výjimkou.

Celý článek

Vánoční stromky podle designerů

Čas neúprosně utíká a Vánoce už pomalu, ale jistě klepou na dveře. Pokud se na nákup vánočního stromku teprve chystáte, nechte se inspirovat díly z rukou velkých módních domů.

Celý článek