dnes je 18.02.2019 a svátek má Gizela

Jak si vybrat dioptrické brýle

Dioptrické brýle jsou záležitostí, kterou si pořizujeme na delší dobu než jednu sezónu, i když samozřejmě i v této oblasti se módní trendy střídají. Jak a na co se připravit při koupi prvních brýlí?

Pokud vaše první návštěva není přímo u očního lékaře, není výjimkou, že i v kvalitní optice vám optometrista změří zrak. Každopádně pokud jste tento krok absolvovali u svého lékaře, je nutné s sebou vzít před koupí brýlí vyplněný lékařský předpis na dioptrickou pomůcku. Tento předpis je platný 3 měsíce od jeho vydání. Pokud je vystaven právě lékařem, je část ceny dioptrické pomůcky hrazena pojišťovnou, a to v závislosti na počtu dioptrií. Neznamená to tedy, že byste za tento předpis získali vybrané brýle zdarma.

A jak si vlastně nejlepé vybrat tu správnou optiku? Jistě ve svém okolí máte někoho, kdo brýle nosí. I v tomto případě bude dobře fungovat doporučení. Vyhraďte si čas a navštivte několik optik ve svém okolí nebo optiky na doporučení od vašich přátel. Přece jen se jedná i o módní doplněk, který budete nosit každý den. Takže je důležité, abyste si vybrali brýle, ve kterých se budete cítit dobře. Zkuste si jich několik, vyfoťte se nebo si vezměte na pomoc někoho blízkého, kdo by vám řekl svůj názor. Nechte si také poradit od zkušeného personálu. Pokud budete ve správné optice nikdy vás neodmítnou, ba naopak ochotně vysvětlí a s trpělivostí budou nosit další a další modely.

Myslete také na to, že ne vždy je značka zárukou kvality. Zkuste tedy optiku, ve které můžete pořídit veškerý sortiment a vše si tak v klidu a na jednom místě promyslet. Nám se svou nabídkou a širokým sortimentem osvědčila  Optika Zoom.

Před samotnou koupí by vaše další otázka měla směřovat na případnou reklamaci či následný servis v podobě úpravy. Pokud by něco z těchto služeb mělo být problémem, nákup raději zvažte. 

optikazoom.cz; pinterest.com

 

 

 

OPTIKA ZOOM DIOPTRICKÉ BRÝLE OPTIKA JAK VYBRAT BRÝLE TRENDY 2018 INSPIRACE DOPLŇKY

Související články

Ranní rituály, díky kterým budete ráda vstávat z postele

Několik malých změn a vaše nálada bude již od probuzení na té správně vlně. Po celý den budete plní elánu a v dobré náladě. A jak na to?

Celý článek

Nová kolekce Reebok v rukách Victorie Beckham

Dlouho očekávaná, a především vydařená spolupráce. Sportovní značka Reebok se spojila s Victorií Beckham a věděli proč. 

Celý článek

Učitel stylu: Filip Vaněk

Všemi stále vnímán jako stylista celebrit. Opak je pravdou. Filip Vaněk má ve svém portfoliu hlavně obyčejné smrtelníky. Takže dámy, jak že dlouhá je čekací doba k nejvyhledávanějšímu stylistovi u nás?

Celý článek

Zaměřeno na oční linky

Jedno z nejoblíbenějších líčení, které když dostanete do ruky, nebudete chtít už jiné. Pár jednoduchých tahů. Jen s těmi nejlepšími pomocníky docílíte perfektní linky.

Celý článek
pánský účes 2019

Trendy pánské účesy, které milují i ženy

Pánové, váháte co s vlasy, co by vám slušelo a co se bude tento rok nosit? Máme pro vás trendy pánské účesy, které na vás budou milovat i ženy.

Celý článek

Rtěnka podle znamení zvěrokruhu

S novým rokem přicházejí také nové začátky a nepopsaná kapitola s číslem 2019. Jak je začít co nejstylověji? Máme pro vás několik tipů na rtěnky podle znamení zvěrokruhu. Hvězdy jsou mocné!

Celý článek

Nejstylovější účes: Drdol

Ať už máte krátké, střední nebo dlouhé vlasy, stačí pár šikovných pohybů a je jisté, že budete vypadat skvěle. Máme pro vás několik jednoduchých tipů, jak dosáhnout perfektního účesu.

Celý článek

Péče o pleť během zimy

Také bojujete během zimy se suchou pokožkou a stále hledáte toho pravého pomocníka pro maximální hydrataci? Máme pro vás několik tipů, které zaručeně fungují.

Celý článek