dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Přidat na Seznam.cz
Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Foto: Vogue official, Getty Images

Jennifer Lopez je ikonou sama o sobě. Její hvězda začala strmě stoupat po ztvárnění ikonické zpěvačky Seleny, která byla též hispánského původu. V novém dokumentu Netflix s názvem Poločas provází J-Lo diváky zákulisím svého dětství, kariéry i osobního života. V neposlední řadě se exkluzivně vyjadřuje k tématu Super Bowlu, kde v roce 2020 vystoupila s emotivní symbolikou politického vzdoru. V neposlední řadě se také probírá její první střetnutí s "oskarovskou smetánkou". V roce 2019 si totiž zahrála v ikonickém filmu Zlatokopky, za tento film však nakonec nominaci na Oskara neproměnila. Byla však oceněna Zlatým glóbem.

 

V neposlední řadě musíme připomenout, že v tomto týdnu médii prolétla čerstvá novinka o zpěvaččině svatbě. Provdala se za nikoho jiného než za hollywoodskou hvězdu Bena Afflecka. My jsme se rozhodli podívat na šatník Jennifer Lopez. Comeback divy začíná!

1. Kočičí outfit na premiéře dokumentu Poločas

Dokument měl premiéru v New Yorku v rámci Tribeca Film Festival, který každoročně pořádá Tribeca Productions. Černá róba se saténovými sandály byla od Toma Forda.

Foto: Noam Galai, via Getty Images

2. Letní outfit

Na Instagramu J-Lo se začátkem června objevila fotografie, na které si Jennifer vybírá své outfity. Velmi ikonické jsou zelené šaty od značky Cult Gaia, sandály ze své vlastní kolekce a jedinečným kloboukem od Nicka Fouqueta. Zahradní pohoda nebo Coachella? Kdo ví!

 

3. Svatba podle J-Lo

Jeniffer Lopez se také před více než 4 měsíci účastnila speciálního promítání filmu Marry Me. Objevila se zde i se svým dnes již právoplatným manželem Benem. Tématické aranžmá si žádá tématické šaty, proto možná J-Lo zvolila krátké krajkové šaty v bílé barvě od Giambattisty Valli.  Celý look doplnila unikátními kousky od Diora.

4. Šaty pro Jimmyho

V loňském roce se J-Lo objevila na obrazovkách Američanů v show The Tonight Show starring Jimmy Fallon v ikonických červených šatech jako z Carmen. Šaty byly od designérky Normy Kamali s doplňky od Tiffanyho.

Foto: GettyImages

5. Pravá Jennifer

Jennifer Lopez umí však nosit i barvy. V letošním roce se objevila na natáčení talkshow Live with Kelly and Ryan v růžovém outfitu. Růžové bermudy, otevřené růžové sáčko i vysoké růžové podpatky od Jimmy Choa stvořily outfit, pod který by se mohla podepsat El Woodsová. 

Foto: GettyImages

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ZE SVĚTA CELEBRIT JENNIFER LOPEZ NETFLIX SVATBA

Související články

Jsem vždy ráda, když se potkám s hodnými a pracovitými lidmi, říká senátorka Miluše Horská

Je velmi aktivní, srdce má na pravém místě, cení si základních lidských hodnot a snaží se pomáhat. Zastavit na chvíli senátorku Miluši Horskou není úplně snadný úkol, nám se to však podařilo a zeptali jsme se jí na její cit k módě, k handicapovaným dětem i na to, kde ráda tráví svůj volný čas.

Celý článek

V Británii udává trendy královská rodina a smetánka, u nás chtějí zákazníci svobodu a originalitu, říká modistka Hana Škorpilová

Modistka Hana Škorpilová je bezesporu špičkou ve svém oboru. V Praze vede vlastní modistickou školu, kde se můžete naučit nejen základy výroby klobouků. Hlavní je kreativní duše i chuť naučit se tradiční řemeslo třeba v modernějším pojetí.

Celý článek

Člověk by měl všechno dělat naplno, vědomě a nejlíp jak dovede, říká podnikatel Dalibor Uhlíř

Dlouholetý manažer a podnikatel, sportovní nadšenec a člověk, který žije tady a teď. Dalibor Uhlíř se vydal cestou kandidatury do senátu České republiky, nás však více zajímalo, jak vnímá módu svou i svých dětí a jaká je jeho životní mantra.

Celý článek

Jak královna Alžběta II. definovala svůj vlastní módní odkaz

70 let královny Alžběty II. na trůnu nebylo charakterizováno pouze její působivou vládou a významnou diplomacií. Móda Její Výsosti v průběhu let důsledně upřednostňovala královskou eleganci před módními výstřelky, díky čemuž je nyní nejvíce ikonickým odkazem královské rodiny na světě.

Celý článek

Kalendář Pirelli na rok 2023 nafotilo 14 supermodelek

49. ročník projektu Pirelli bude obsahovat snímky pořízené australskou fotografkou Emmou Summerton a je zaměřený na 14 nejvýznamnějších hvězd z řad modelingu.

Celý článek

Stylová Millie Bobby Brown je od své role Eleven ze seriálu Stranger Things k nepoznání. Jemná blondýnka miluje módu

Ve chvíli, kdy Eleven odloží Hopperovy flanelové košile a Mikovy džínsy, stává se z ní nejlépe oblékaná dívka v Hawkinsu. A když zrovna nehraje Eleven, je i Millie Bobby Brown jedním z nejstylovějších lidí v Hollywoodu.

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Z rivalek nejlepší kamarádky. Kašáková a Buranská společně pomáhají dětem z dětských domovů

Modeling rozhodně není jenom o rivalitě, právě naopak. Modelky v rámci soutěže často potkají spřízněné duše, se kterými sdílí své koníčky i radosti. Ne jinak je tomu i Veroniky Kašákové a Nikoly Buranské.

Celý článek