dnes je 16.01.2022 a svátek má Ctirad

Jak vypadá indikátor úspěchu a neúspěchu nejen z pohledu módy

Přidat na Seznam.cz
Každý ve svém životě po něčem touží. Někdo chce být úspěšný obchodník, jiný zase uznávaný malíř a některé ženy chtějí být prostě mámou. Ať už je naše cesta jakákoliv, tak úspěšní a neúspěšní lidé se od sebe velmi liší.

Jaký je rozdíl mezi úspěšným a neúspěšným člověkem? Zapomeňte na pohlaví, věk, národnost či ekonomické zařazení ve společnosti a soustřeďte se na to, co je opravdu důležité.

To, co vidíme

Protože jsme online módní magazín, je potřeba zmínit, že vzhled i šaty dělají člověka. Těžko zapůsobíte na svého šéfa, pokud přijdete ve špinavých věcech a s účesem, jako byste právě vstali. Úspěšní lidé o sebe pečují, ale zase to nepřehánějí. Přece jen je to slupka celé naší sebeprezentace.

To, co nevidíme

Dalším důležitým bodem jsou ty věci, které jen tak neukazujeme na povrch. Jako je například vděčnost, optimismus, vřelé chování, upřímnost a schopnost poprosit či poděkovat. Naopak neúspěšní lidé pouze kritizují, nárokují si zásluhy jiných, myslí si, že vše vědí nejlépe a pomlouvají ostatní.

Nic není 100%

Nikdo samozřejmě není dokonalý a nelze vše zvládat na 100 %, ale pokud se z pravé části (na obrázku) přemístíte na levou, úspěch vás určitě nemine. Je důležité mluvit o svých plánech a denně číst další informace, sdílet je se světem a neustále se učit novým věcem. Člověk většinou nemá nikdy nic zadarmo a je potřeba za vše bojovat.

Ani oblečení není vše, ale…

Ať už jste žena, nebo muž, běžte do boje stylově. Něžné pohlaví se může vyzbrojit ostrými podpatky a trendy kabelkami. Muži nahodí sako, vypnou televizi a hrdě si půjdou za svými sny. Pokud nebudeme pracovat na našem kariérním i osobním růstu, nikdy se nepohneme z místa, a to ani v těch nejdražších a nejkrásnějších botách.

Zdroj foto: Pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
úspěch POZITIVNÍ MYŠLENÍ INDIKÁTOR ÚSPĚCHU JAK SE NEOBLÉKAT RADY REDAKCE

Související články

Mají novoroční předsevzetí smysl, nebo nás čeká neúspěch

Rok se s rokem sešel a opět tu máme první lednové dny, kdy většina lidí plánuje a sní o novém roce. Buď patříte do skupiny plánovačů nebo skeptiků. Mají novoroční předsevzetí vůbec smysl?

Celý článek

Užijte si poslední den v roce s našimi tipy na domácí silvestrovské pohoštění

Silvestr si obvykle spojujeme s dobrým jídlem a pitím. Pokud jej trávíte doma, záleží kolik času, energie a peněz chcete do silvestrovského pohoštění investovat. Možností je mnoho. Možná se rozhodnete pro jedno či více vepřových kolen, tisíc minijednohubek nebo neotřelé variace tradičních chlebíčků.

Celý článek

Mýty o vánočních tradicích: Kde se vzaly naše typické české Vánoce?

Blíží se nejkrásnější svátky v roce a všechny ulice září ozdobami a voní dobrou náladou. Zároveň si ovšem nejde nevšimnout, že se zejména v posledních letech míchají dohromady různé tradice, některé zvyky se zapomínají, a zároveň je nahrazují ty nové.

Celý článek

Outfity na firemní vánoční večírek v kanceláři i online 2021

Žijeme v podivné době. Ale Vánoce a vánoční večírky si vzít nenecháme! Své k tomu řekne i móda. Věděli jste, že můžete mít styl i za dodržování karantény či vládních nařízení? Poradíme jak.

Celý článek

Neumíte si Vánoce bez knížek představit? My také ne, proto přinášíme aktuální knižní novinky

KNIHOMÁNIE je každoročně vrcholem knižní sezóny. Jejím hlavním cílem je nabídnout čtenářům to nejlepší, co přináší podzimní knižní trh, a také podpořit knihkupce v kamenných prodejnách.

Celý článek

FASHION MUST HAVE: PROSINEC V OBJETÍ VŮNÍ

Cinkání zvonečků, vůně cukroví a koledy provází prosinec stejně jako láskyplný čas k sobě a svým nejbližším. Udělejte svůj prosinec výjimečným.

Celý článek

Advent 2021 s kreativními adventními kalendáři Vánoce počkají na vás

Jak poznáte, že se Vánoce opravdu blíží? Trh je na chvíli zahlcen nabídkou adventních kalendářů nejrůznějších druhů. S námi vyberete ten pravý pro vás.

Celý článek

Sedm tipů, jak bojovat se zamlžováním brýlí při nošení respirátoru 

Nosíte brýle a zároveň se chráníte respirátorem? Pak nejspíš řešíte i problém se zamlžování brýlí. Jak nepříjemnou situaci zvládnout radí optometristka Kristýna Štěbetáková.

Celý článek