dnes je 20.08.2022 a svátek má Bernard

Jak vytvořit šatník hodný skutečné sneakerhead? Poznejte SneakerStudio!

Přidat na Seznam.cz
Pokud patříš k fanouškům streetstyle’u a sníš o skříni plné vysoce kvalitních produktů v městské estetice, musíš navštívit obchod SneakerStudio! Je to dokonalá volba pro každého milovníka pouliční estetiky.

Bez ohledu na to, zda si ceníte spolehlivosti značek jako adidas, Nike nebo Puma anebo radši dáváte přednost originálním designům od skandinávských značek, v nabídce tohoto polského distributora najdete vše, co by sneakerhead mohl chtít.

Doplňte svůj šatník o výrobky od legendárních značek

Značky jako adidas, Reebok, Vans nebo Converse není třeba představovat. Jsou velmi populární po celém světě. Jejich výrobky dychtivě používají jak sportovci, tak uživatelé, kteří především hledají pohodlí a atraktivní design. Bez ohledu na to, zda patříte do první nebo do druhé skupiny, v nabídkách legendárních značek si určitě najdete něco pro sebe.

Vynikněte z davu díky výrobkům úzce specializovaných značek

Streetstyle není jen adidas. Městskou estetiku v dnešní době pohltily značky specializující se na módu high end, díky nimž teď najdete sportovní výrobky také v sortimentu Karl Lagerfeld anebo Rick Owens. Pokud chcete ve své pouliční stylizaci vyniknout z davu, podívejte se, jaké návrhy pro vás připravily méně známé značky, jako je například Scandinavian Wood Wood nebo Han Kjobenhavn! Máte také k dispozici výrobky značek dodávajících na trh oblečení ve vojenském stylu, například Maharishi nebo Alpha Industries.

Karl Lagerfeld - Forever Karl 

Ulehčete si život

Vzhledem k tomu, že veškerý tento bohatý sortiment na vás čeká online, nemusíte stát ve frontách a trápit se, že něco není na skladě. Transparentní rozložení webové stránky sneakerstudio.pl vám usnadní hledání a výběr produktů, které vás zajímají a  vaše objednávka bude rychle zpracována. Pokud překročíte částku 150 PLN, nebudete za zásilku platit nic - a co víc, v případě nesprávné velikosti nebo jiného problému máte až 30 dní na vrácení.


Levi's® Ss Rib Baby Tee

Nabídka Streetwear to nejsou jen boty a oblečení

Nabídka SneakerStudio oplývá sportovní obuví a městským oblečením v různých stylech. Jak fanoušek všestranného minimalismu, tak člověk, který si cení extravagance, si mezi dostupnými produkty najde něco pro sebe. Je však třeba připomenout, že obuv a oblečení nestačí k vytvoření unikátní osobní stylizaci. Budete také potřebovat praktické doplňky, jako jsou čepice, ledvinky, batohy nebo peněženky. V sortimentu obchodu jsou dostupné také atraktivní plavky, spodní prádlo a originální ponožky.

Vytvořte si svůj vlastní jedinečný styl!

Široká nabídka obuvi a oblečení dostupného v obchodě SneakerStudio vám umožní sestavit naprosto jedinečné oblečení, kterým se nikdo jiný pochlubit nemůže. Nebojte se neobvyklých kombinací a motivů, která zdůrazní vaši osobnost! Pamatujte, že streetwear je především o individualismu a nonkonformismu!

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA SNEAKERS BOTY SNEAKERSTUDIO.CZ ONLINE NÁKUPY

Související články

Stvořena pro ženu

Jemná krajka a smyslná výšivka nás zdobí už pár staletí. Krajky a výšivky jsou obrazy snů, fantazie a touhy.

Celý článek

Jane Fonda a JaQuel Knight vyzívají s novou sportovní značkou H&M MOVE celý svět k pohybu!

Společnost H&M si dala nový cíl, rozhýbat celý svět. Proto dnes celosvětově uvádí na trh svou novou značku H&M MOVE. Po jejím boku stojí i dvě americké hvězdy Jane Fonda a JaQuel Knight.

Celý článek

Vše, co byste měli vědět o zvonáčích

Existují módní kousky, které si budeme vždy spojovat s určitou dobou. Ne jinak je tomu u širokých nohavic neboli zvonáčů. Kde se tento styl vlastně vzal a proč?

Celý článek

Svět fantazie a drzý humor spojuje Mimoně se značkou Levi’s

Chaotická skupinka malých žlutých mimoňů se v kinech právě teď pyšní svým novým filmem, který je zasazený do 70. let. Značka Levi’s se rozhodla tuto premiéru oslavit po mimoňovsku.

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Columbia přináší pohodovou kolekci oblečení na cesty a dobrodružný život ve vanu nebo kempu

Akční léto plné cest, dobrodružství a objevování krás pobytu v přírodě s přáteli či rodinou je rok od roku populárnější. Značka Columbia proto přináší ucelenou kolekci Camplife, díky které si užijete každý moment navzdory náladám počasí.  

Celý článek

Jak se obléknout na brunch? Inspirujte se u známých osobností ve Varech

Existuje spousta společenských akcí s jasně daným dress code. Pokud jde o to, co si vzít na brunch, pravidla jsou méně přísná, avšak pokud ještě váháte, podívejte se, jak probíhal brunch v Karlových Varech.

Celý článek

Přitažlivost Ferrari využívá společnost k vybudování své módní značky

Luxusní životní styl značky Ferrari udává jasný směr i cíl. V předvečer milánského týdne mužské módy představila značka svou aktuální kolekci.

Celý článek