dnes je 21.03.2019 a svátek má Radek

Jak vytvořit stylový look i během zimních měsíců

Přidat na Seznam.cz
Každá žena se jistě dostala do situace, kdy stála před otevřenou skříní, která byla plná oblečení, ale i přesto celou situaci zhodnotila jako katastrofu. Jak i v zimě vytvořit stylový look?

Často u nás žen nastává pocit, že nemáme nic na sebe. Nejlépe pak v tu nejnevhodnější dobu, tedy ráno před odchodem do práce. V zimě se dost často tyto pocity umocní, protože přece jen je to období, kdy většina z nás sahá po tmavém oblečení nebo logicky po teplých kouscích. Začarovaný kruh.

V jedné ruce dosrkáváte ranní kávu a v druhé držíte ty krásné hedvábné šaty, které jste si pořídila na léto. Do léta ale ještě daleko. Jak tedy vytvořit stylový look i v zimních měsících? 

V podobných tápajících momentech je dobré mít vymyšlených několik outfitů, po kterých můžete ihned sáhnout. Ovšem aby každý den nebyl úplně stejný, máme pro vás trochu zimní inspirace.

Kabát

Na zimu určitě investujte do kvalitního vlněného kabátu. Pokud máte namířeno na důležitou schůzku, zvolte nějaký v decentních barvách - camel, šedá nebo černá bude ideální volbou. Jinak se nemusíte bát sáhnout po něčem odvážnějším. 

Basic

Není nic jednoduššího než sáhnout po basic kouscích, které by neměly chybět ve vašem šatníku. Na těch se dá postavit celý váš den. Padnoucí košile - nejlépe pánského střihu a vypasovaná. Košili lze zaměnit za hedvábnou blůzu. Tmavé úzké kalhoty. V zimě nejlépe vlněné. Kvalitní sako, které se vám neztratí po celý rok, takže se do něj vyplatí investovat. V základech bychom mohly samozřejmě pokračovat, ale tohle je takové rychlé trio, pokud budete ráno opět v nesnázích. 

Sukně

Pokud klesnou teploty pod bod mrazu, neznamená to, že sukně či šaty musíte ukládat na dno vašeho šatníku. Zvolte sukni v midi délce, nejlépe vlněnou. Bude vypadat skvěle s vysokými kozačkami a vy zůstanete stále v teple.

Detail

Nejen tmavé oblečení dokážou oživit ty správné doplňky - v zimě tedy nejlépe šála, klobouk nebo stylové rukavice. Nepodceňujte proto sílu detailu

pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
ZIMA STYLOVÝ LOOK INSPIRACE DÁMSKÉ KABÁTY DOPLŇKY SUKNĚ STREET STYLE BASIC

Související články

Home office: jak pracovat efektivně i z domova

Home office - jeden z nejskloňovanějších pracovních výrazů poslední doby. Jak co nejefektivněji pracovat z pohodlí domova?

Celý článek

Jak nejpřirozeněji zesvětlit vlasy

Vlasy - věčné téma všech žen. Zkrátit, natočit, zesvětlit, vyžehlit nebo úplně obarvit? Dokážeme se o nich bavit dlouhé hodiny.

Celý článek

Pět jednoduchých účesů, když spěcháte do práce

Každý z nás má někdy bad hair day. Pokud spěcháte do práce a nevíte si rady s vašimi vlasy, připravili jsme pět jednoduchých účesů, kterými rozhodně nic nezkazíte.

Celý článek

5 elegantních účesů pro muže

Účesy a vlasy jsou všeobecně tématem, které zajímá ženy stejně jako muže. Možná to nebude tak vyrovnané, ale vysvětlení pro to máme - vlasy koruna krásy. 

Celý článek

Tyto kapitánské čepice si zamilujete na první pohled

I v případě, že nejste vyslovenou milovnicí pokrývek hlavy, tedy kloboučků, čepic a kšiltovek, těmto kouskům byste měla věnovat alespoň minimální zájem. Jsou totiž fantastické.

Celý článek

Do letadla pohodlně, ale stylově!

K překonávání velkých vzdáleností letadlem je zapotřebí hlavně pohodlí. Jak vypadat během letu stále dobře, ale cítit se jako doma?

Celý článek

Top trendy v barvení vlasů

Přemýšlíte o změně barvy vlasů nebo jen lehkém oživení? S jarem totiž míváme větší chuť experimentovat. 

Celý článek

Ranní rituály, díky kterým budete ráda vstávat z postele

Několik malých změn a vaše nálada bude již od probuzení na té správně vlně. Po celý den budete plní elánu a v dobré náladě. A jak na to?

Celý článek