dnes je 02.03.2021 a svátek má Anežka

Jaká máma, taková dcera – oblečení pro obě

Přidat na Seznam.cz
Baby boom mezi herečkami a zpěvačkami způsobil revoluci v oblékání!  

Svět už se dávno nezajímá jen o hollywoodské celebrity, ale také o jejich malé ratolesti. To, co si oblékne Harper, Ivy Blue nebo třeba i britská princeznička Charlotte, je většinou do pár dní, ne-li do pár hodin beznadějně vyprodané. Slavné matky přenášejí svůj styl na své děti a ačkoli ty nechodí na chlup stejně oblékané jako jejich maminky, vypadají dost stylově a skvostně. Pojďme se spolu podívat na pár příkladů z Hollywoodu, kterými by se měla každá matka inspirovat. Ať už je vám blízká luxusní dokonalost nebo pohodlná ležérnost, jistě se alespoň v jedné slavné mámě zhlédnete!

Nejlepší bude začít s Victorií Beckham a její dcerkou Harper. Pokud měl někdo už v kolébce předurčeno, že bude malou módní ikonou, byla to právě Harper. Victoria se ze zpěvačky převtělila do návrhářky, nutno poznamenat, že velmi úspěšné a talentované. A její styl se odráží i v šatníku Harper, která snad nikdy nemůže prohlásit, že nemá co na sebe.

Dalším dobrým příkladem stylového dua máma-dcera je Nicole Richie a Harlow. Osmiletá Harlow je dokonalou kopií své mámy a je jasné, že styl rebelky má v genech, umí se ale obléknout i jak princezna. A jelikož Nicole docela slušně ,,fušuje" i do návrhářství, nemusí se Harlow bát, že by jí máma v módě poradila špatně.

Když se podíváte na staré fotky malé Beyoncé, poznáte, že její dcera Ivy Blue jí jako z oka vypadla. Když se Ivy narodila, dělala si média legraci, že bude lepší, když bude Ivy vypadat jako Beyoncé než jako její táta Jay Z - po něm má naštěstí jen vlasy. A styl tak nějak po obou rodičích, přeci jen se oba v módní branži pohybují už celkem dlouhou dobu.

Znáte herečku Jennifer Garner a její dcery Violet a Seraphinu? I ty jsou věrnou kopií, vzhledově i v oblékání. Jennifer ve volném čase razí v oblékání především pohodlnost a praktičnost, to samé její dcerky. Nelámou si hlavu s nějakými trendy a luxusními značkami, Jennifer si na nic nehraje a obléká je jako "obyčejné" ratolesti.

Jako vejce vejci si jsou podobné Reese Witherspoon a její dcera Ava. Té bude letos už sedmnáct a zdědila ty nejlepší geny obou svých rodičů, nicméně větší zásluhu na jejím vzhledu má právě Reese. Reese je známá svým dobrým vkusem, obléká se perfektně i na obyčejné pochůzky po městě a její garderobu si už začala vypůjčovat i Ava.

,,Řekla jsem už žádné fotografie!" To je nejčastější hláška teprve dvouleté North West. Člověk to zkrátka s těmi paparazzi fotografy nemá jednoduché, když je potomkem Kim Kardashian a Kanyeho Westa. Někdo si ve dvou letech hraje s panenkami a učí se lžičkou s jídlem trefit do pusy, někdo odhání fotografy a dostává dárky od světových návrhářů.

Foto: marieclaire.co.uk, popsugar.com, dailymail.co.uk, celebritybabyscoop.com
nydailynews.com, eonline.com, glamour.es

Přidat na Seznam.cz
OBLEČENÍ STYL TRENDY MATKY DĚTI CELEBRITY KIM KARDASHIAN NORTH WEST VICTORIA BECKHAM HARPER NICOLE RICHIE HARLOW DĚTSKÁ INSPIRACE

Související články

„Podpora, zázemí, radost a úspěch,“ shrnuje náročný rok 2020 maminka a zakladatelka malé prosperující rodinné firmy O my dear s.r.o. Jana Baťková

Značka, která jejími slovy vznikla z lásky k tvoření, již funguje třetím rokem a nabízí na svém e-shopu nejen půvabné hrací kolotoče nad postýlku, ale také dřevěné hrazdičky s hračkami, barevné variace kousátek či originální dekorativní dřevěná světla.

Celý článek

Módní trendy pro rok 2021

Jaké budou trendy v tomto roce? Co můžete očekávat a co možná mnohé překvapí? Letos to nejsou žádné puntíky ani proužky, vracíme se totiž k přírodě.

Celý článek

Co si obléci na Vánoce?

Do Štědrého dne zbývá už jen pár dní a vy stále přemýšlíte co na sebe? V dnešním článku naleznete potřebnou inspiraci. Nenechávejte vše na poslední chvíli, ať nejste ve stresu. Na Vánoce to musí každému slušet...

Celý článek

Doma je doma: Eliška Podzimková a Michal Škapa navrhli originální trička a bodýčka na podporu pěstounství

Česká republika je jednou z mála zemí v Evropě, která umisťuje děti do ústavní péče. Studie však dokazují, že dětem především prospívá, když vyrůstají v prostředí domova. Tomuto tématu se proto rozhodla věnovat kampaň #domajedoma, která představuje veřejnosti benefity domácí, rodinné či pěstounské péče o děti, oproti péči ústavní.

Celý článek

Každý během života mění své názory, ale i módní trendy, proč tomu tak je?

Móda i názory se během života mění. Člověk se vyvíjí, a tak i jeho vkus a priority s ním. Móda se střídá v našem životě možná více než si uvědomujeme. Začíná to v dětství a končí stářím.

Celý článek

Podzimní čistka oblečení

Tak jako fungují jarní a podzimní detoxy těla, tak je zapotřebí i čistka šatníku. Myslete na úklid oblečení už na podzim nebo se před Vánocemi zblázníte.

Celý článek

Jak váš šatník odhalí vaši osobnost?

Možnosti, jak odhalit osobnost a vlastnosti člověka existuje mnoho, ale podle oblečení to jde jedna báseň. Možná nemáte ani tušení, co vše o sobě prozrazujete.

Celý článek

Nejhorší módní přešlapy

Řekli jsme si o tom, jaké oblečení nám nejvíce sluší a že skrze módu také ukazujeme svoji osobnost. Jak to je, když někdo přestřelí? Na to se můžete podívat v dnešním článku.

Celý článek