dnes je 12.05.2021 a svátek má Pankrác

Jaká máma, taková dcera – oblečení pro obě

Přidat na Seznam.cz
Baby boom mezi herečkami a zpěvačkami způsobil revoluci v oblékání!  

Svět už se dávno nezajímá jen o hollywoodské celebrity, ale také o jejich malé ratolesti. To, co si oblékne Harper, Ivy Blue nebo třeba i britská princeznička Charlotte, je většinou do pár dní, ne-li do pár hodin beznadějně vyprodané. Slavné matky přenášejí svůj styl na své děti a ačkoli ty nechodí na chlup stejně oblékané jako jejich maminky, vypadají dost stylově a skvostně. Pojďme se spolu podívat na pár příkladů z Hollywoodu, kterými by se měla každá matka inspirovat. Ať už je vám blízká luxusní dokonalost nebo pohodlná ležérnost, jistě se alespoň v jedné slavné mámě zhlédnete!

Nejlepší bude začít s Victorií Beckham a její dcerkou Harper. Pokud měl někdo už v kolébce předurčeno, že bude malou módní ikonou, byla to právě Harper. Victoria se ze zpěvačky převtělila do návrhářky, nutno poznamenat, že velmi úspěšné a talentované. A její styl se odráží i v šatníku Harper, která snad nikdy nemůže prohlásit, že nemá co na sebe.

Dalším dobrým příkladem stylového dua máma-dcera je Nicole Richie a Harlow. Osmiletá Harlow je dokonalou kopií své mámy a je jasné, že styl rebelky má v genech, umí se ale obléknout i jak princezna. A jelikož Nicole docela slušně ,,fušuje" i do návrhářství, nemusí se Harlow bát, že by jí máma v módě poradila špatně.

Když se podíváte na staré fotky malé Beyoncé, poznáte, že její dcera Ivy Blue jí jako z oka vypadla. Když se Ivy narodila, dělala si média legraci, že bude lepší, když bude Ivy vypadat jako Beyoncé než jako její táta Jay Z - po něm má naštěstí jen vlasy. A styl tak nějak po obou rodičích, přeci jen se oba v módní branži pohybují už celkem dlouhou dobu.

Znáte herečku Jennifer Garner a její dcery Violet a Seraphinu? I ty jsou věrnou kopií, vzhledově i v oblékání. Jennifer ve volném čase razí v oblékání především pohodlnost a praktičnost, to samé její dcerky. Nelámou si hlavu s nějakými trendy a luxusními značkami, Jennifer si na nic nehraje a obléká je jako "obyčejné" ratolesti.

Jako vejce vejci si jsou podobné Reese Witherspoon a její dcera Ava. Té bude letos už sedmnáct a zdědila ty nejlepší geny obou svých rodičů, nicméně větší zásluhu na jejím vzhledu má právě Reese. Reese je známá svým dobrým vkusem, obléká se perfektně i na obyčejné pochůzky po městě a její garderobu si už začala vypůjčovat i Ava.

,,Řekla jsem už žádné fotografie!" To je nejčastější hláška teprve dvouleté North West. Člověk to zkrátka s těmi paparazzi fotografy nemá jednoduché, když je potomkem Kim Kardashian a Kanyeho Westa. Někdo si ve dvou letech hraje s panenkami a učí se lžičkou s jídlem trefit do pusy, někdo odhání fotografy a dostává dárky od světových návrhářů.

Foto: marieclaire.co.uk, popsugar.com, dailymail.co.uk, celebritybabyscoop.com
nydailynews.com, eonline.com, glamour.es

Přidat na Seznam.cz
OBLEČENÍ STYL TRENDY MATKY DĚTI CELEBRITY KIM KARDASHIAN NORTH WEST VICTORIA BECKHAM HARPER NICOLE RICHIE HARLOW DĚTSKÁ INSPIRACE

Související články

Shackets. Košile nebo bunda? Jarní nezbytnost vašeho šatníku.

Shackets je jedním z posledních trendů, který pohltil sociální sítě, ale také ulice všech velkých metropolí. Nechte se inspirovat a na jaro si pořiďte podobný kousek.

Celý článek

„Podpora, zázemí, radost a úspěch,“ shrnuje náročný rok 2020 maminka a zakladatelka malé prosperující rodinné firmy O my dear s.r.o. Jana Baťková

Značka, která jejími slovy vznikla z lásky k tvoření, již funguje třetím rokem a nabízí na svém e-shopu nejen půvabné hrací kolotoče nad postýlku, ale také dřevěné hrazdičky s hračkami, barevné variace kousátek či originální dekorativní dřevěná světla.

Celý článek

Módní trendy pro rok 2021

Jaké budou trendy v tomto roce? Co můžete očekávat a co možná mnohé překvapí? Letos to nejsou žádné puntíky ani proužky, vracíme se totiž k přírodě.

Celý článek

Co si obléci na Vánoce?

Do Štědrého dne zbývá už jen pár dní a vy stále přemýšlíte co na sebe? V dnešním článku naleznete potřebnou inspiraci. Nenechávejte vše na poslední chvíli, ať nejste ve stresu. Na Vánoce to musí každému slušet...

Celý článek

Doma je doma: Eliška Podzimková a Michal Škapa navrhli originální trička a bodýčka na podporu pěstounství

Česká republika je jednou z mála zemí v Evropě, která umisťuje děti do ústavní péče. Studie však dokazují, že dětem především prospívá, když vyrůstají v prostředí domova. Tomuto tématu se proto rozhodla věnovat kampaň #domajedoma, která představuje veřejnosti benefity domácí, rodinné či pěstounské péče o děti, oproti péči ústavní.

Celý článek

Každý během života mění své názory, ale i módní trendy, proč tomu tak je?

Móda i názory se během života mění. Člověk se vyvíjí, a tak i jeho vkus a priority s ním. Móda se střídá v našem životě možná více než si uvědomujeme. Začíná to v dětství a končí stářím.

Celý článek

Podzimní čistka oblečení

Tak jako fungují jarní a podzimní detoxy těla, tak je zapotřebí i čistka šatníku. Myslete na úklid oblečení už na podzim nebo se před Vánocemi zblázníte.

Celý článek

Jak váš šatník odhalí vaši osobnost?

Možnosti, jak odhalit osobnost a vlastnosti člověka existuje mnoho, ale podle oblečení to jde jedna báseň. Možná nemáte ani tušení, co vše o sobě prozrazujete.

Celý článek