dnes je 19.09.2021 a svátek má Zita

Jaké doplňky a šperky si vybrat pro dokonalý letní vzhled?

Přidat na Seznam.cz
Jste milovnice všech krásných šperků a doplňků? Pak je tento článek přímo pro vás. Jaké jsou letní trendy a s čím určitě nešlápnete vedle? To vše vám prozradí magazín Móda.

zdroj foto: pexels.com

Léto volá po nějakém krásném šperku, tak z čeho všeho můžete vybírat? Dáváte přednost výrazným kouskům nebo minimalistickému vzhledu? Možná jste spíše přírodní typ nebo chcete více poukázat na své ženství a něžnost. To vše můžete pomocí šperků vyjádřit. Nechte je mluvit za vás!

Ženské tělo

Od léta jsou nejvíce trendy šperky s motivy těla, a to především ženského těla. Jedná se o smyslné tvary, jakou jsou ruce, prsa, zadek nebo oči. Šperky poukazují na ženskou krásu a zároveň oslavují intimitu, sexualitu a sílu ženství. Co říkáte na náhrdelníky nebo náramky s tímto motivem? Pokud se vám zamlouvají, tak značka má i originální kousky, jako je například váza ve tvaru ženského těla.

 

Oheň nebo voda

Pro všechny rebelky. Dalším oblíbeným hitem jsou přírodní živly. Mezi nejžádanější patří nebezpečný oheň nebo divoká voda. Jsou to ideální šperky pro pohodové letní dny. Kdo by nemiloval přírodní motivy? Mimo jiné mají i šperky s motivy meditace, vesmíru, slunce, měsíce či lunárního kalendáře.

 

Nevšední perly

Značka Antipearle, která nechybí na fotkách žádné známé influencerky. Jedná se o krásné perlové šperky v originálním pojetí. Promyšlené kombinace se zlatem nebo stříbrem s nevšedními tvary vás dostanou. Za autorskou tvorbou exkluzivních šperků stojí česká designérka a fotografka Markéta Dlouhá Márová.

 

Duhové barvy

Možností číslo čtyři jsou pro vás pastelové barvy, které připomínají sladké bonbóny nebo osvěžující zmrzlinu. Čím výraznější a barevnější jsou, tím lépe. V těchto špercích se nenajde žádná minimalistka, ale žena, která má ráda výrazné šperky.

 

Šátky, šátky a zase šátky

Je snad něco roztomilejšího a zároveň sexy než šátek ve vlasech? Krásně rozzáří váš outfit, především pokud máte ve zvyku nosit jednu barvu. Šátek si můžete jen tak zavázat do vlasů, stáhnout do culíku nebo vytvořit originální drdol. V létě jako pokrývka hlavy není vůbec k zahození! Máte už i vy svůj šátek?

Přidat na Seznam.cz
ŠPERKY DOPLŇKY A ŠPERKY ŠÁTEK DO VLASŮ LETNÍ TRENDY ŠPERKY NA LÉTO PERLY ANTIPEARLE

Související články

Objevte kouzlo módních doplňků

Zdá se vám, že nosíte stále pár kousků oblečení dokola a ráda byste svůj outfit oživila? Nemusíte nutně nakupovat nové a nové oblečení. Stačí zvolit vhodný doplněk, díky němuž vykouzlíte oděvu svěží vzhled.

Celý článek

Osvěžující spojení Veuve Clicquot se značkou trendy barevných pláštěnek K-WAY®

V jedné z neočekávaných spolupráci sezóny se setkalo slunce s deštěm. Šampaňský dům Veuve Clicquot, proslulý svou ikonicky žlutou vinětou připomínající sluneční záři, se spojil se značkou pestrobarevných trendy pláštěnek K-WAY®.

Celý článek

FASHION MUST HAVE: Září je měsícem módy!

Babí léto, láska, příroda, ale také největší módní týden v Praze. To vše vyjadřuje září. Připravte si lehké kabátky, načerpejte poslední sluneční paprsky a obklopte se láskou i módou. Nebo také láskou k módě.

Celý článek

Herečka Lily Collins je novou ambasadorkou domu Cartier

Svobodomyslná, energická a autentická, kdo jiný by lépe ztělesnil kreativní dualitu kolekce nových šperků Clash [Un]Limited i francouzský neoklasicismus kabelky Double C de Cartier.

Celý článek

Irský herec Cillian Murphy vypráví příběh prostřednictvím nové kampaně značky Montblanc

Kolekce UltraBlack odkrývá styl jako módní vyjádření a zároveň v sobě ukrývá příběh dvou výjimečných osobností, se kterými značka nově navázala spolupráci. Mezi nimi zejména se hvězdou seriálu Peaky Blinders.

Celý článek

Slamák: hrdina letních outfitů

Chrání váš obličej ve velkém stylu, i přírodu. Naším hrdinou léta 2021 je bezesporu slaměný klobouk. Poradíme stylové kombinace, se kterými se můžete rozloučit s létem i přivítat podzim.

Celý článek

Česká značka FOLBEUR zahalila kabelku MACARON GRAND ORO do zlatého kování

Kabelka ze zlata? Přesně takovou si teď můžete pořídit z řady menších kabelek v kolekci Folbeur Macaron Grand. Tato česká značka zná touhy žen velice dobře.

Celý článek

Petra Kvitová nám ještě před odletem na olympiádu prozradila svůj talisman pro štětí

Petra Kvitová ve čtvrtek zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Ještě před tím se však zastavila pro nové šperky a na krátký rozhovor, jaké šperky ráda kupuje a zda má svůj talisman pro štěstí.

Celý článek