dnes je 18.01.2021 a svátek má Vladislav

Jaké jsou letošní trendy Vánoc?

Přidat na Seznam.cz
Vánoční dekorace, ozdoby a krásná atmosféra. I když letošní Vánoce budou jiné, než jsme všichni zvyklí, tak přichází krásné období plné radosti, prvního sněhu a dobrého jídla. Jaké letošní barvy zvítězily a co si nesmíte nechat ujít?

zdroj: pexels.com

Letošní Vánoce budou o něco jiné než ty předešlé, ale nenecháte si přece zkazit vánoční atmosféru. Snažte si užít svátky v klidu a pohodě se svými nejbližšími. Jaké trendy letos frčí?

Letošní barvy Vánoc jsou modrá a růžová

Pro některé je to možná překvapení, ale letošní barvu Vánoc vyhrála modrá. Ať už jde o námořnickou modř, světlou či tyrkysovou, skvěle navodí vánoční atmosféru. Má uklidňující účinky a vnese do vašeho bytu pohodovou náladu, kterou přesně každý potřebuje. Krásně ji zkombinujete například se stříbrnou nebo zlatou barvou.

zdroj: pinterest.com

Další barevnou variantou je právě růžová barva. Muži ji asi příliš neocení, ale ženám světle růžová zvedne hned náladu. Vytvoří romantickou a zároveň sladkou atmosféru a krásně vypadá v kombinaci s bílou nebo měděnou barvou. V trendech se doporučuje i růžová spolu s eukalyptovou barvou, jejíž pastelové odstíny polahodí oku.

zdroj: pinterest.com

Nestárnoucí klasika

Jestli patříte mezi ty, kteří mají raději klasiku, tak u ní zůstaňte. Návrat k tradicím má tento rok určitě svůj smysl a nestárnoucí kombinace červené a zelené nikdy nevypadne z kurzu. Vypadá skvěle na adventním věci, stromečku i v prostoru vašeho domova. Tak jakou barvu zvolíte letos vy?

zdroj: pexels.com

Betlémy a vesničky kam se podíváš

Časy, kdy každý měl svůj malý betlém se opět vrátily. Tento rok se nostalgicky ohlédneme zpět, a právě vánoční vesničky a betlémy se stávají čím dál víc oblíbenější. Bohužel jsme se nedočkali tradičních vánočních trhů, jak je všichni známe, proto si malý kousek Vánoc vezmeme k sobě domů. Ti šikovnější z nás si mohou takovou vánoční vesničku dokonce vyrobit. Troufnete si na to?

zdroj: pixbay.com

Přidat na Seznam.cz
VÁNOCE 2020 VÁNOCE VÁNOČNÍ BARVY MODRÁ RŮŽOVÁ KLASICKÉ VÁNOCE VÝZDOBA ŠŤASTNÉ A VESELÉ

Související články

Co jste nevěděli o oblíbených vánočních klasikách

Sváteční pohoda je tu a s ní i neodmyslitelné vánoční klasiky s legendárními hláškami. Za filmovým plátnem se ale skrývají věci, které jste o vašich oblíbených vánočních filmech netušili. Zpracovali jsme pro vás pikantní zajímavosti ze zákulisí...

Celý článek

Kapr nejen na Vánoce: sladkovodní ryby jako součást zdravého jídelníčku

Blíží se Štědrý den a mnoho domácností si jej neumí představit bez tradiční štědrovečerní večeře - smažený kapr s bramborovým salátem. Večeře sice tradiční, ale nutričně plná prázdných kalorií. Sladkovodní ryby jako takové jsou přitom podle odborníků zdravější než některé ryby mořské.

Celý článek

Co si obléci na Vánoce?

Do Štědrého dne zbývá už jen pár dní a vy stále přemýšlíte co na sebe? V dnešním článku naleznete potřebnou inspiraci. Nenechávejte vše na poslední chvíli, ať nejste ve stresu. Na Vánoce to musí každému slušet...

Celý článek

5 tipů, jak vyrobit krásné vánoční dárky

Chcete tyto Vánoce udělat něco speciálního? Co takhle vlastnoručně vyrobené dárky? Každého potěší vaše snaha i úsilí, vyřádíte své kreativní já, a navíc ušetříte spoustu peněz.

Celý článek

Domácí pohodlíčko aneb dupačky pro dospělé - ideál letošního vánočního dárku

Blíží se Vánoce a s ním i hon na vánoční dárky. Letos je všechno trochu jiné. Většina z nás musela letošní rok strávit převážně v našich domovech. Pohodlí je a bude pro nás velmi důležité a my vám poradíme, jak jej můžete darovat pod stromeček svým blízkým i sami sobě.

Celý článek

Dárky, se kterými letos potěšíte své blízké

Vánoční dárky letos budeme asi řešit hlavně online. A vlastně, proč ne? Užijte si nakupování z pohodlí domova. My vám to alespoň trochu usnadníme. Dali jsme dohromady více jak 20 tipů na vánoční dárky, se kterými letos určitě potěšíte své blízké.

Celý článek

Splní každé e-přání: dárková karta do Centra Černý Most je letos poprvé k zakoupení on-line

Dárková karta, kterou bylo dosud možné pořídit jen v Centru Černý Most, je nově součástí on-line nabídky populárního e-shopu Mall.cz. Limitovanou vánoční edici dárkové karty si tak nyní zákazníci mohou objednat kdykoli z pohodlí domova a svým blízkým darovat to, co doopravdy chtějí nebo potřebují.

Celý článek

Šaty a léto: nejlepší kombinace. Jaké barvy letos vybrat?

Trendy letošního léta jsou plné zářivých barev. Kdy jindy je také ten pravý čas na to, se trochu odvázat a popustit pomyslnou uzdu všem barvám. Nechte se inspirovat outfity, které jsme pro vás vybrali.

Celý článek