dnes je 20.10.2017 a svátek má Vendelín

Jaké svatební šaty si přichystala Marchesa na jaro 2018?

V jarní svatební sérii šatů Marchesa můžeme pozorovat nový trend - vrstvení velké sukně přes malou. Vychytávka pro moderní nevěsty.

Právě se díváme na přeměnu - žena se ve svatebních šatech nechce jen na chvíli ukázat při obřadu, zároveň nemá čas se převlékat. Takže idea krátké sukně, přes kterou se přehodí druhá a zaváže se okolo pasu, je naprosto aktuální,” řekla návrhářka Craig AOL Lifestyle. Dokonale praktické, viďte?

Další část svatební kolekce, na níž si návrhářky nahnaly body, je skutečnost, že myslely na všechny součásti svatebního dne. Od předsvatební párty a koktejlek až po opravdové svatební róby na velké finále. Přes rozdílné střihy všem modelům Marchesy zůstává jedno společné - vyvolávají silný dojem a zanechají ve vás vzpomínky. O tom by také svatební šaty měly být... Nezapomenutelné!

Neposkvrněnost optické bílé vyhrála nad trendy smetanovými odstíny a návrhářky se rozhodly zůstat u nejpopulárnější tradice. Rukávky doplnily nadýchanými volánky, přidaly 3D krajky a dlouhé vlečky. Vdávat se v šatech Marchesa je sen...

vogue.com

SVATBY SVATEBNÍ ŠATY MARCHESA SVATBA JARO 2018

Související články

Limitovaná kolekce svatebních šatů Etro volá romantické snílky

Není pro každého, je osobitá, jemná, romantická a svým způsobem krásná. Nezaujme všechny, ale ty které ano, ty si ji zamilují.

Celý článek

Alexander McQueen předvedl na jaro 2018 nevšední podobu patchworku

Značka Alexander McQueen v rámci podzimního fashion weeku předvedla kolekci hodnou svého jména. 

Celý článek