dnes je 21.07.2018 a svátek má Vítězslav

Jaké svatební šaty si přichystala Marchesa na jaro 2018?

V jarní svatební sérii šatů Marchesa můžeme pozorovat nový trend - vrstvení velké sukně přes malou. Vychytávka pro moderní nevěsty.

Právě se díváme na přeměnu - žena se ve svatebních šatech nechce jen na chvíli ukázat při obřadu, zároveň nemá čas se převlékat. Takže idea krátké sukně, přes kterou se přehodí druhá a zaváže se okolo pasu, je naprosto aktuální,” řekla návrhářka Craig AOL Lifestyle. Dokonale praktické, viďte?

Další část svatební kolekce, na níž si návrhářky nahnaly body, je skutečnost, že myslely na všechny součásti svatebního dne. Od předsvatební párty a koktejlek až po opravdové svatební róby na velké finále. Přes rozdílné střihy všem modelům Marchesy zůstává jedno společné - vyvolávají silný dojem a zanechají ve vás vzpomínky. O tom by také svatební šaty měly být... Nezapomenutelné!

Neposkvrněnost optické bílé vyhrála nad trendy smetanovými odstíny a návrhářky se rozhodly zůstat u nejpopulárnější tradice. Rukávky doplnily nadýchanými volánky, přidaly 3D krajky a dlouhé vlečky. Vdávat se v šatech Marchesa je sen...

vogue.com

SVATBY SVATEBNÍ ŠATY MARCHESA SVATBA JARO 2018

Související články

Hailey Baldwin a Justin Bieber se zasnoubili

Čeká nás tedy pořádná svatba. Zpěvák a idol dívek Justin Bieber si vezme topmodelku Hailey Baldwin. Zasnoubení oznámili na Instagramu.

Celý článek

Jarní kolekce české značky Design Dictat

Minimalismus, šněrování, geometrické prvky i variabilita. Nejen tohle, ale daleko více najdete v letní kolekci české mladé značky Design Dictat.

Celý článek

Dilara Findikoglu - alternativní svatební kolekce

Londýnsko-turecká designérka Dilara Findikoglu představila svou novou svatební kolekci, která je plná barokních prvků. 

 

Celý článek

Nová letní kolekce SeeChicWear od Martiny Vrábelové

To se povedlo. Mladá módní návrhářka Martina Vrábelová nafotila novou kolekci svatebních a společenských šatů. Pojďte se s námi na tu krásu podívat. 

Celý článek

Stella McCartney začne prodávat repliky večerních svatebních šatů Meghan Markle

Na svůj svatební den oblékla Meghan hned dvoje šaty. Kromě těch svatebních od Givenchy se večer převlékla do dlouhých šatů Stella McCartney. Právě ty si bude možné pořídit.

Celý článek

5 svatebních trendů pro sezónu 2018 podle návrhářů

Svatební sezóna 2018 už je v plném proudu a pomalými krůčky se blížíme k jejímu vrcholu. Jaké nejvýraznější prvky si pro nás připravili světoví návrháři?

Celý článek

10 bodů, na které myslet při výběru svatebních šatů

Výběr svatebních šatů může být stresující. Jde přeci o váš den D, kdy se máte cítit jedinečná. Těchto 10 bodů vám výběr ulehčí.

Celý článek

Velkolepost a hra detailů ve svatební kolekci Zuhair Murad 2019

Libanonský návrhář Zuhair Murad je přeborníkem v krajce, ženskosti, detailním zdobení a svatebních šatech obecně. Jarní kolekce 2019 není výjimkou.

Celý článek