dnes je 16.12.2017 a svátek má Albína

Jaké svatební šaty si přichystala Marchesa na jaro 2018?

V jarní svatební sérii šatů Marchesa můžeme pozorovat nový trend - vrstvení velké sukně přes malou. Vychytávka pro moderní nevěsty.

Právě se díváme na přeměnu - žena se ve svatebních šatech nechce jen na chvíli ukázat při obřadu, zároveň nemá čas se převlékat. Takže idea krátké sukně, přes kterou se přehodí druhá a zaváže se okolo pasu, je naprosto aktuální,” řekla návrhářka Craig AOL Lifestyle. Dokonale praktické, viďte?

Další část svatební kolekce, na níž si návrhářky nahnaly body, je skutečnost, že myslely na všechny součásti svatebního dne. Od předsvatební párty a koktejlek až po opravdové svatební róby na velké finále. Přes rozdílné střihy všem modelům Marchesy zůstává jedno společné - vyvolávají silný dojem a zanechají ve vás vzpomínky. O tom by také svatební šaty měly být... Nezapomenutelné!

Neposkvrněnost optické bílé vyhrála nad trendy smetanovými odstíny a návrhářky se rozhodly zůstat u nejpopulárnější tradice. Rukávky doplnily nadýchanými volánky, přidaly 3D krajky a dlouhé vlečky. Vdávat se v šatech Marchesa je sen...

vogue.com

SVATBY SVATEBNÍ ŠATY MARCHESA SVATBA JARO 2018

Související články

Nevěsta na scénu - svatební kolekce Elie Saab podzim 2018

14 modelů dokazující naprosto perfektní řemeslnou práci si v rámci podzimní Bridal kolekce 2018 připravil Libanonec Elie Saab.

Celý článek

Oscar de la Renta vnesl do svatební kolekce trochu nekonvenčnosti

Svatební šaty většinou návrháři berou vážně a stejně přistupují i k jejich prezentaci. Značka Oscar de la Renta se od vážnosti trochu oprostila a upustila i z přísných konvencí.

Celý článek

Aktuálně: Serena Williams se vdala v McQueen šatech, Miranda Kerr znovu těhotná, CK pop-up store

Serena Williams má za sebou svatbu v nádherné róbě od Alexandera McQueena, Miranda Kerr čeká další miminko a jak vypadá zboží ve vánočním Calvin Klein pop-up storu? 

Celý článek

Zoe Kravitz a Laetitia Casta v nespoutané jarní módě Saint Laurent

Zoe Kravitz a Laetitia Casta jsou nové tváře jarní kampaně značky Saint Laurent. Nafotil je známý fotograf David Sims.

Celý článek

Giorgio Armani má jaro 2018 v mlze

Fotografku Sarah Moon si pro své kampaně volají slavné domy jako například Dior, Chanel, Issey Miyake a nyní i Giorgio Armani. Možná právě proto, že je skutečnou umělkyní.

Celý článek

Britský herec Joe Alwyn v kampani Prada

Jarní kampaň s názvem „Ascension“ pro pánskou módu přináší doposud ne příliš známého britského herce.

Celý článek

Temná i plná života - podzimní kolekce Terezy Sabáčkové Female Heart

V sobotu 28. října módní návrhářka Tereza Sabáčková uvedla svou kolekci večerních a svatebních šatů v prostorách křížové chodby Dominikánského kláštera v Českých Budějovicích.

Celý článek

Tory Burch nad sportovní kolekcí přemýšlela více prakticky

Odvážné vzory, výrazné barvy, zodpovědný výkon a technický design přinesla jarní sportovní kolekce Tory Burch.

Celý článek