dnes je 20.01.2021 a svátek má Ilona

Jaké tištěné módní magazíny číst v Česku?

Přidat na Seznam.cz
Tištěné módní magazíny si stále drží své jméno, některé možná trochu upadají, jiné sílí. Jaké top tři časopisy můžete číst v češtině?

ELLE

Česká mutace světového časopisu Elle slaví letos už 23 let. A dá se říci, že mezi čtenářkami stále zaujímá první místo co do módních časopisů. Kromě tištěného časopisu můžete Elle číst také online. Novinky vám neuniknou při sledování Facebooku a žádoucí pohled do backstage tvorby časopisu a redakce Elle získáte na Instagramu

MARIE CLAIRE

Marie Claire vás měsíc co měsíc zasvětí do tradičních tajů módy, celebrit, kosmetiky a nahlédnete také do kuchyně a zacestujete si po celém světě. Všechny rubriky pochopitelně mají styl a šmrnc, co jiného byste mohli očekávat od módního magazínu. Novinky můžete sledovat na jejich Facebooku i Instagramu

MARIANNE

Marianne je ryze český časopis, ke kterému tíhnou více ženy po třicítce, což byl po dlouhou dobu také hlavní slogan časopisu; Život začíná po 30. Pod vedením šéfredaktorky Moniky Mudranincové si každý měsíc můžete přečíst velkou várku článků na společenská a vztahová témata, načerpat inspiraci pro svůj šatník i kosmetickou zásuvku a tradičně nechybí ani recepty nebo design a cestování. Nakouknout můžete také na Instagram a Facebook

Foto: archiv časopisů

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE MÓDNÍ ČASOPISY MÓDNÍ MAGAZÍN ELLE MARIE CLAIRE MARIANNE ČASOPIS INSPIRACE

Související články

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek

Maximalistický luxus s kapkou vášně pro hory. To je spolupráce Gucci a The North Face

Extravagantní outdoorový piknik. Přesně tak si představte novou kolekci, která vznikla ve spolupráci značky Gucci a The North Face. 

Celý článek

Džínový speciál: 8 typů džín, ze kterých si vybere každá žena

Mom jeans, boyfriend, slouchy, skinny. Také se ve všech těch střizích a pojmenování nevyznáte? Stále tápete, jaký střih je pro vás ten pravý a jak ho nejlépe kombinovat, aby vynikly vaše přednosti, a naopak o nedostatcích jste věděla jen vy?

Celý článek

Díky zdravé snídani nastartujete svůj den správným směrem

Se zdravou snídaní si zajistíte velké množství potřebných živin, vitamínů i minerálů. Pokud také patříte mezi ty, kteří snídani nemohou nebo nechtějí věnovat dostatek pozornosti, bude pro vás tohle řešení naprosto ideální.

Celý článek

Výbava na hory, co si nezapomenout vzít s sebou aneb 7 nejdůležitějších věcí

Zimní sezóna je už v plném proudu, tak snad se brzy dostaneme na hory. Co je důležité vzít si s sebou? To se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Veganská kůže aneb další krok k udržitelnosti

Možná jste se už s pojmem veganská kůže setkali, možná je pro vás úplnou novinkou. Nebudeme si povídat o levné kožence z PVC nebo o čemkoliv, co by neobstálo v udržitelném šatníku. Řeč bude o materiálu, kvůli kterému neumírají žádná zvířata, má skvělé vlastnosti a je stále oblíbenější nejen mezi ekologickými aktivisty.

Celý článek

Ikonické šperky britské královské rodiny a jejich historie

Luxusní šperky patří ke královské rodině od nepaměti. Dědí se u nich z generace na generaci a mnohé z nich mají přes tisíc let, ale přesto stále věrně slouží. Podívejte se na ikonické šperky, na které britská královská rodina nedá dopustit. 

Celý článek

Restaurace Food Lab uvádí ve spolupráci s projektem Jsem žena, jsem bohyně. Charitativní menu podle celebrit

Začátkem října proběhla v pražské restauraci FOOD LAB výstava spojená se křtem knihy Jsem žena, jsem Bohyně a kalendáře Jsem žena, jsem Evropa. Restaurace na nápojový lístek na stálo zařadila speciálně namíchaný koktejl Evropa, ze kterého jdou v průběhu roku procenta na tři charity zapojené do projektu – Nadační fond AutTalk, Nadační fond Be Charity a Nadace Krása pomoci.

Celý článek