dnes je 20.02.2018 a svátek má Oldřich

Jaké tištěné módní magazíny číst v Česku?

Tištěné módní magazíny si stále drží své jméno, některé možná trochu upadají, jiné sílí. Jaké top tři časopisy můžete číst v češtině?

ELLE

Česká mutace světového časopisu Elle slaví letos už 23 let. A dá se říci, že mezi čtenářkami stále zaujímá první místo co do módních časopisů. Kromě tištěného časopisu můžete Elle číst také online. Novinky vám neuniknou při sledování Facebooku a žádoucí pohled do backstage tvorby časopisu a redakce Elle získáte na Instagramu

MARIE CLAIRE

Marie Claire vás měsíc co měsíc zasvětí do tradičních tajů módy, celebrit, kosmetiky a nahlédnete také do kuchyně a zacestujete si po celém světě. Všechny rubriky pochopitelně mají styl a šmrnc, co jiného byste mohli očekávat od módního magazínu. Novinky můžete sledovat na jejich Facebooku i Instagramu

MARIANNE

Marianne je ryze český časopis, ke kterému tíhnou více ženy po třicítce, což byl po dlouhou dobu také hlavní slogan časopisu; Život začíná po 30. Pod vedením šéfredaktorky Moniky Mudranincové si každý měsíc můžete přečíst velkou várku článků na společenská a vztahová témata, načerpat inspiraci pro svůj šatník i kosmetickou zásuvku a tradičně nechybí ani recepty nebo design a cestování. Nakouknout můžete také na Instagram a Facebook

Foto: archiv časopisů

LIFESTYLE MÓDNÍ ČASOPISY MÓDNÍ MAGAZÍN ELLE MARIE CLAIRE MARIANNE ČASOPIS INSPIRACE

Související články

Modelka Edita Vilkeviciute jako femme fatale pro časopis Porter

Magazín Porter u nás příliš neznáme, díky svému editoriálu v jarním vydání si však zaslouží pozornost. Modelka Edita Vilkeviciute si v něm zapózovala jako pravá femme fatale.

Celý článek

Jaký módní magazín v Česku prodá nejvíce výtisků?

Jaký módní časopis v České republice měsíčně vytiskne nejvíce? A kolik to je? Kdo má největší čtenost a pro jaké věkové skupiny jsou časopisy určené? 

Celý článek

Oslava v zimě? Zkuste upéct vlastní Raffaello dort!

Čeká vás v nejbližších dnech oslava narozenin někoho blízkého? Věřte, že vlastnoručně upečeným dortem mu uděláte jedinečnou radost.

Celý článek

Únorové Must Haves podlehly černobílé

V záplavě růžové a červené, které se k nám s prvními únorovými dny blíží, jsme neodolali a podlehli. Jejich pravému opaku. Černé a bílé. 

Celý článek

Pánský styl v dámském šatníku

Že ženy přebírají prvky z pánské módy, to není žádná novinka. Jaké maskulinní prvky by si však měly zařadit do šatníku natrvalo, a jak docílit pánského stylu?

Celý článek

Valentýnské menu

Svátek zamilovaných se blíží a vy nevíte, čím udělat své drahé polovičce radost? Věřte, že heslo: „Láska prochází žaludkem“ opravdu platí, proto přichystejte speciální valentýnské menu.

Celý článek

Bydlení ve stylu FARMHOUSE

Nebaví vás už šedivé zimní dny? Chcete si vylepšit své bydlení podle nových trendů? Zkuste to třeba ve stylu farmhouse. Uvidíte, že se budete cítit báječně.

Celý článek

Jak se v zimě kombinují lehké a těžké materiály

Jak v zimě vrstvit těžké a lehké materiály? Máme pro vás pár tipů, jak zůstat v teple a vypadat stylově.

Celý článek