dnes je 23.11.2017 a svátek má Klement

Jaké tištěné módní magazíny číst v Česku?

Tištěné módní magazíny si stále drží své jméno, některé možná trochu upadají, jiné sílí. Jaké top tři časopisy můžete číst v češtině?

ELLE

Česká mutace světového časopisu Elle slaví letos už 23 let. A dá se říci, že mezi čtenářkami stále zaujímá první místo co do módních časopisů. Kromě tištěného časopisu můžete Elle číst také online. Novinky vám neuniknou při sledování Facebooku a žádoucí pohled do backstage tvorby časopisu a redakce Elle získáte na Instagramu

MARIE CLAIRE

Marie Claire vás měsíc co měsíc zasvětí do tradičních tajů módy, celebrit, kosmetiky a nahlédnete také do kuchyně a zacestujete si po celém světě. Všechny rubriky pochopitelně mají styl a šmrnc, co jiného byste mohli očekávat od módního magazínu. Novinky můžete sledovat na jejich Facebooku i Instagramu

MARIANNE

Marianne je ryze český časopis, ke kterému tíhnou více ženy po třicítce, což byl po dlouhou dobu také hlavní slogan časopisu; Život začíná po 30. Pod vedením šéfredaktorky Moniky Mudranincové si každý měsíc můžete přečíst velkou várku článků na společenská a vztahová témata, načerpat inspiraci pro svůj šatník i kosmetickou zásuvku a tradičně nechybí ani recepty nebo design a cestování. Nakouknout můžete také na Instagram a Facebook

Foto: archiv časopisů

LIFESTYLE MÓDNÍ ČASOPISY MÓDNÍ MAGAZÍN ELLE MARIE CLAIRE MARIANNE ČASOPIS INSPIRACE

Související články

Nebesky nádherné plesové šaty

Snila jste někdy o šatech, které by byly jako z jednoho z Popelčiných oříšků? Můžete je mít. Dají se snadno sehnat třeba na Zootu a jejich cena není závratná. 

Celý článek

Jojo, kelímky na pití nebo pálky - exkluzivní předměty s designem Tiffany & Co.

Známá společnost Tiffany & Co. přišla s netradičním nápadem, ve svém designu navrhla několik předmětů denní potřeby. 

Celý článek

Zazařte na letošních plesech v okouzlujících šatech

Plesy, bály, večírky se známými a také obchodní banquety. Ať už vás během letošní plesové sezóny čeká jakákoli večerní událost, poradíme, jaké si na ni koupit šaty.

Celý článek

Jak se nosí culottes?

Žádné neforemné kamaše, ale trendy módní culottes. Letos se rozmohly také v České republice. Jak je nosit, abyste v nich nevypadala jako skřítek z pohádky?

Celý článek

Jak a proč vytvářet módní nástěnky

Módní nástěnka. Metaforicky i doslovně. Záleží, jak si pojem fashion mood board chcete přeložit.

Celý článek

OBRAZEM: Drobná elegantní tetování

Tetování se rozmáhá víc a víc. Přemýšlíte, co si necháte vytetovat? Máme pár tipů na drobná a elegantní tetování. 

Celý článek

Jaké líčení se hodí na podzim a zimu?

Oblíbené letní lesky i pastelové oční stíny většinou směřují na dno kosmetických zásuvek. Čím je nahradit, abyste se i na podzim a v zimě cítila ve svém líčení dobře a trendy?

Celý článek

Listopad k nám zavál další Must Haves

Listopadové MUST HAVES přinášejí ideu pravé podzimní pohody. Klid, teplou šálu, hrnek horkého čaje, voňavou svíčku a pohodlný polštář. Předpokládáme, že si nebudete stěžovat!

Celý článek