dnes je 18.09.2019 a svátek má Kryštof

Jaké trendy nabídne jarní H&Mko?

Přidat na Seznam.cz
David Beckham svým vytříbeným stylem strhává v nové kampani H&M na svou stranu masu lidí.

Vůbec nezáleží na tom, kde se zrovna nachází, kam jde nebo co má právě na sobě. Všichni v okolí Davida Beckhama přijímají jeho vytříbený styl, s nímž se ochotně ztotožňují.

Takový je scénář krátkého videa, které do světa právě vypouští módní řetězec H&M.

Ani tentokrát reklama, jež je předzvěstí blížícího se uvedení nejnovější kolekce Modern Essentials selected by David Beckham, nepostrádá notnou dávku vtipu, který si po předchozí spolupráci s Kevinem Hartem, bývalou fotbalovou hvězdou, zdá se oblíbila.

 


Především zde ale nechybí ani stěžejní kousky z kolekce, která dokonale zastoupí zimníky a další vrstvy oblečení, jež jsme během chladné zimy unosili, ale na jaře poputují zpátky do skříně. Lehké bundy, sportovně elegantní mikiny, bavlněné kalhoty a trendy obuv v první jarní dny jistě každý ocení. Co dalšího a zajímavého nám ale H&M nabídne, budeme s jistotou vědět až 18. února, kdy se kompletní kolekce objeví na oficiálních stránkách módního řetězce.

#SelectedbyBeckham

 

Přidat na Seznam.cz
PÁNSKÉ OBLEČENÍ PÁNSKÁ MÓDA JARNÍ KOLEKCE H&M NOVÁ KOLEKCE H&M DAVID BECKHAM

Související články

Tradice, evoluce a revoluce v podzimní a zimní kolekci Pietro Filipi

Značku Pietro Filipi není třeba představovat. Mají svůj osobitý styl, za kterým si stojí. O tom vypovídá i aktuální kolekce pro podzim / zimu 2019 – 2020. Najdeme v ní originalitu, nadčasovost i hravost.

Celý článek

Návrhářka Lenka Kohoutová se svou značkou Cockerel znovu dobývá Paříž

Veletrh Maison & Object v Paříži je v plném proudu. Snoubí špičkovou práci designérů a novinky ze světa módy i designu. Nechybí zde ani české zastoupení. Stejně jako před rokem zde aktuálně představuje svou novou kolekci i značka Cockerel.

Celý článek

Nová exkluzivní kolekce od H&M objevuje retro v moderním chaosu New Yorku

Retro v moderním stylu? H&M říká ano. V podzimně zbarvených ulicích New Yorku nafotili nádhernou magickou kolekci. V hlavní roli modelka Adut Achet a fotograf Christian MacDonald.

Celý článek

Pietro Filipi představilo vydařenou pánskou i dámskou kolekci

Renomovaná česká módní značka Pietro Filipi uzavřela program, který byl k vidění v historické Invalidovně v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week.

Celý článek

Vydejte se na podzim do Skotska společně se značkou Mango

Skotská vysočina, rozevláté modelky a modelové, nádherná příroda a krásné i praktické podzimní kousky, to je Mango pro podzim a zimu 2019.

Celý článek

Značka Marc O’Polo plánuje mezinárodní růst, proto znovu vsadila na Annu Ewers

Podzim i zima pomaloučku začínají klepat na dveře. I kdybychom tuto skutečnost v myšlenkách ještě oddálili, možná bychom se mohli alespoň začít poohlížet po parádních sezónních kouscích. Například u značky Marc O’Polo.

Celý článek

Queens a lokální móda jdou ruku v ruce! Společně s návrhářkou Michaelou Hriňovou připravuje týdenní pop up store

Spolupráce Queensu se slovenskou návrhářkou Michaelou Hriňovou, která vyvrcholí týdenním pop upem v Praze je tím, co nás v nadcházejících dnech čeká. Lokální podpora funguje v tomto směru na sto procent!  

Celý článek

Modelka Cara Taylor v kampani Richard Allan x H&M inspirované šedesátými lety

Módní řetězec H&M se spojil s britskou značkou Richard Allan a vznikla kampaň silně inspirovaná šedesátými lety v hlavní roli s modelkou Carou Taylor. Snímky nafocené v ulicích Londýna působí hravým a bezstarostným dojmem. 

Celý článek