dnes je 25.06.2019 a svátek má Ivan

Jaké trendy nabídne jarní H&Mko?

Přidat na Seznam.cz
David Beckham svým vytříbeným stylem strhává v nové kampani H&M na svou stranu masu lidí.

Vůbec nezáleží na tom, kde se zrovna nachází, kam jde nebo co má právě na sobě. Všichni v okolí Davida Beckhama přijímají jeho vytříbený styl, s nímž se ochotně ztotožňují.

Takový je scénář krátkého videa, které do světa právě vypouští módní řetězec H&M.

Ani tentokrát reklama, jež je předzvěstí blížícího se uvedení nejnovější kolekce Modern Essentials selected by David Beckham, nepostrádá notnou dávku vtipu, který si po předchozí spolupráci s Kevinem Hartem, bývalou fotbalovou hvězdou, zdá se oblíbila.

 


Především zde ale nechybí ani stěžejní kousky z kolekce, která dokonale zastoupí zimníky a další vrstvy oblečení, jež jsme během chladné zimy unosili, ale na jaře poputují zpátky do skříně. Lehké bundy, sportovně elegantní mikiny, bavlněné kalhoty a trendy obuv v první jarní dny jistě každý ocení. Co dalšího a zajímavého nám ale H&M nabídne, budeme s jistotou vědět až 18. února, kdy se kompletní kolekce objeví na oficiálních stránkách módního řetězce.

#SelectedbyBeckham

 

Přidat na Seznam.cz
PÁNSKÉ OBLEČENÍ PÁNSKÁ MÓDA JARNÍ KOLEKCE H&M NOVÁ KOLEKCE H&M DAVID BECKHAM

Související články

Berlínská móda je sexy

V hlavním městě našeho západního souseda se lidé ničeho nebojí. Nebojí se jiných kultur, kýče ani zanedbanosti. Může se stát, že nepoznáte rozdíl mezi bezdomovcem a mladíkem kráčejícím na přednášku na univerzitu. A úplně klidně okolo vás na kole projede úplně nahý člověk. A nikdo se neotočí.

Celý článek

Nová pánská kolekce Givenchy Jaro 2020 odhaluje tajemství korejského undergroundu

První plně pánská kolekce od návrhářky Clare Waight Keller - to je kolekce Givenchy jaro 2020. Společným jmenovatelem byl styl v devadesátkách v korejské módě a designu.

Celý článek

Zákulisí pánských přehlídek v Londýně pro jaro 2020 bylo plné překvapení

Pozadí přehlídek na týdnech módy bývá často lepším vodítkem do duše návrháře, než je samotná módní show. Londýnský týden toho nejlepšího z pánské módy kypěl nápady, nepřestával překvapovat a získal si veřejnost svou promyšleností.

Celý článek

Letní pánské trendy: Jak nosit kraťasy?

Připravili jsme pro vás stručného průvodce světem pánských šortek. Jak vybrat ten správný střih, který vám padne jako ulitý a čemu se vyvarovat? I když neexistují přísná pravidla pro nošení kraťasů, je dobré mít na paměti pár věcí…

Celý článek

Originální letní střihy z vlastní dílny? Tyhle látky jsou k tomu jako stvořené!

Baví vás šití, tvorba vlastních návrhů a jejich realizace? Jste vlastně taková malá švadlenka sobě samé, nebo jen nejbližší rodině? Pak by vám tyto látky neměly uniknout.

Celý článek

Ukrajinská módní značka KSENIA SCHNAIDER dobývá Evropu

Protichůdné rysy kolekce v myšlence post-sovětské mentality a eklektického plážového oblečení vytvořilo kolekci, kterou sourozenecké duo Ksenia a Anton Schnaider představuje se vší hrdostí.

Celý článek

Mladá návrhářka Michaela Hriňová vytvořila kolekci pro 100CLASS concept store

Cesta, která slovenskou návrhářku čekala, aby se propracovala k vysněnému povolání, nebyla snadná. V tomto případě však platí, že trpělivost růže přináší!

Celý článek

Věhlasná jména jako Giorgio Armani a Kate Moss poprvé na jedné lodi

Opravdu je to poprvé, kdy se italský módní dům rozhodl spolupracovat s TOP modelkou Kate Moss. Podzimní kampaň tak dostane nový nádech.

Celý článek