dnes je 12.08.2022 a svátek má Klára

Jana Minaříková přeje v nové kolekci Všechno nejlepší

Přidat na Seznam.cz
Jaké barvy obléknete letos na jaře? Co takhle klasickou černou, svěží mentolovou nebo decentní béžovou, které se zmocnily jarních novinek módní návrhářky Jany Minaříkové?

Návrhářka Jana Minaříková, tvořící výhradně atmosférickou prêt-à- porter módu s důrazem na kvalitní materiály a netradiční střihy, představuje svou již dvanáctou kolekci nazvanou Všechno nejlepší, v níž se vrací ke všem svým předchozím návrhům, z nichž ty nejlepší přepracovala a vrátila zpět v současném kontextu, v nových materiálech a barvách.

Právě hra s materiály a kontexty jsou pro Janinu aktuální tvorbu typické, není tedy divu, že je zcela zřetelná jak v případě velmi oblíbených elegantních topů s výrazným výstřihem, elegantních malých černých, oživených krajkou v rukávech, tak i ve vrcholných modelech, dvojici společenských a svatebních šatů, které ale vlastně šaty nejsou.

  

  

Aktuální modely dodržují Janin typický rukopis, který reprezentuje čisté linie, jednoduchou barevnost, precizní zpracování, kvalitní materiály a především také nositelnost. Minimalismus ale rozhodně neznamená potlačení ženskosti. Naopak, čisté linie zvýrazňují postavu a nechávají prostor pro náladu, hru a improvizaci. Uzly a řasení, tolik typické spíše pro minulé roky, nyní ustupují do pozadí a objevují se proužky.

Tváří jarní kolekce je známá herečka Marie Doležalová, vítězka loňské série StarDance. Na fotografiích vystupují i Janiny skutečné zákaznice.

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ NÁVRHÁŘI ČESKÁ MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA JANA MINAŘÍKOVÁ JARNÍ TRENDY MALÉ ČERNÉ ELEGANTNÍ MÓDA TOPY

Související články

O plus size módu je stále větší zájem aneb trendy pro ženy s křivkami

V posledních letech se svět módy stal mnohem otevřenější a dostupnější, jelikož značky rozšiřují své řady oblečení. A že už bylo opravdu na čase! Jaké trendy jsou letos nejvíc v kurzu a co sluší ženám s větší konfekční velikostí XL? To vše se dozvíte v dnešním článku. Načerpejte s námi inspiraci.

Celý článek

Mladí návrháři z UTB a TUL přemýšlí nad identitou člověka i historií

Přehlídkový den 6. září na MBPFW přinesl tvorbu dalších módních návrhářů a zástupců předních textilních škol u nás. Jejich alternativní pohled i kreativita uchvátila nejen obecenstvo ale i samotné mistry návrhářského řemesla.

Celý článek

Nová udržitelná kolekce značky LEEDA je svěží a minimalistická

Nová kolekce značky Leeda už je tu! Můžete se těšit na minimalistické střihy, svěží a jasné barvy, a to vše s ohledem na udržitelnost.

Celý článek

Trendy krátké sestřihy na rok 2021 inspirované vaší oblíbenou celebritou

Taky se už těšíte na návštěvu svého kadeřníka? Abychom vám to nekonečné čekání zkrátili, připravili jsme tipy na trendy krátké sestřihy na jaro 2021. A inspiraci bereme od těch nejpovolanějších - celebrit.

Celý článek

5 věcí, které nesmí chybět ve vašem jarním šatníku

S něčím starým se rozloučíme a něco nového přivítáme - tentokrát v našem šatníku. Jaké kousky si pořídit na letošní jaro?

 

Celý článek

Talentovaná módní návrhářka Zuzana Osako představuje novou kolekci jaro/léto 2021

Tradice letos nejen v modré. Oděvní návrhářka a ilustrátorka prostě miluje český folklor a historii. Svou novou kolekci šatů tentokrát oživila o modrou barvu.

Celý článek

Chanel představil jarní kampaň v hlavní roli s Charlotte Casiraghi, dcerou monacké princezny

Kreativní ředitelka Virginie Viard představila novou múzu a ambasadorku módního domu Chanel. Je jí dcera monacké princezny Caroline a vnučka již zesnulé Grace Kelly - Charlotte Casiraghi. 

Celý článek

Hermès představil novou verzi nadčasových hodinek Nantucket

Francouzský módní dům Hermès vytvořil zcela novou verzi hodinek, která v sobě snoubí dva ikonické modely. Jedním z nich jsou obdélníkové hodinky a druhým řetězový řemínek. 

Celý článek