dnes je 16.12.2018 a svátek má Albína

Jarní kampaň na spodní prádlo Calvin Klein 2018

Calvin Klein přichází s bohatou kampaní na své spodní prádlo pro muže i pro ženy. 

Abbey Lee Kershaw, Timo Baumann, Ine Neefs, Alicia Burke a Lukas Marschall zamířili v rámci focení jarní kampaně spodního prádla Calvin Klein do stodoly. Zapózovali v tradičních střizích spodního prádla. Pánové předvedli obepnuté boxerky a nátělníky. Dámy oblékly především košíčkové podprsenky v neutrální hnědé, černé a bílé. Ukázaly i několik zajímavě střižených podprsenek včetně jednoho krajkovaného bralettu ve spojení s gumou Calvin Klein a bílý sportovní model s průstřihem. O styling fotek se postarala Melanie Ward. Kampaň působí jednoduše, což odpovídá standardům Calvin Klein Underwear. Díky dřevěnému pozadí se však povedlo týmu vnést do fotek více nápadu. 

streeters.com

DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA CALVIN KLEIN JARO 2018 KAMPAŇ SPODNÍ PRÁDLO

Související články

Milý Ježíšku... Aneb, jaké dárky si přejí redaktorky Móda.cz

Ještě pořád bádáte, co koupit své drahé polovičce k Vánocům? Možná vám bude ideální inspirací to, co by si přály ženy z redakce Móda.cz.

Celý článek

Petra Němcová je součástí nové kampaně Max Factor

Naše krásná česká supermodelka se stala tváří nové řasenky od známé značky v Americe. Ale nejen to. Patří i mezi inspirativní ženy!

 

Celý článek

Zpověď: Jak vidí Tereza Kostková módu a její pohled na kosmetiku

Oblíbená herečka a moderátorka Tereza Kostková jen tak nepodléhá módním trendům. My jí zastihli před představením FRANKIE & JOHNNY v divadle v Rytířské 

Celý článek

Dior pánská přehlídka Pre Fall 2019 byla ohromným úspěchem

Pravidla se mají porušovat. To dokázal nový návrhář Kim Jones v čele pánské sekce Dior. Tokio žaslo nad jeho kreativitou a zbytek světa na sebe nenechal dlouho čekat!

Celý článek

Nejen růžové tváře budou okouzlovat během svátků!

Růžová je barva volnosti a energie. Na oblečení a doplňcích působí jako něžné pohlazení. Svátky budou naplněny láskou a slavnostní náladou!

Celý článek

Skandinávský styl oblékání: Záchrana v mrazivém počasí

Královna zima vládne Skandinávii po celý rok a tamní lidé mají skvělé tipy na to, jak zůstat v teple každý den. Vyzrajte na mráz také!

 

Celý článek

Dokonalé prádlo i moderní legíny potěší na Vánoce každou ženu!

Základem ženského šatníku je dokonale padnoucí spodní prádlo. Kde ho koupit? A co třeba moderní sexy legíny? Máme skvělé tipy!

 

Celý článek

Obálka prosincového čísla české ELLE volá po sportovním duchu

Představte si jarní měsíce na jihu, někde daleko u moře. Opírající se sluníčko už má svou sílu, ale moře ještě dostatečně teplé není. Na pláž si vezmete kromě sportovních legín a topu i větrovku.

Celý článek