dnes je 24.03.2019 a svátek má Gabriel

Jarní kampaň na spodní prádlo Calvin Klein 2018

Přidat na Seznam.cz
Calvin Klein přichází s bohatou kampaní na své spodní prádlo pro muže i pro ženy. 

Abbey Lee Kershaw, Timo Baumann, Ine Neefs, Alicia Burke a Lukas Marschall zamířili v rámci focení jarní kampaně spodního prádla Calvin Klein do stodoly. Zapózovali v tradičních střizích spodního prádla. Pánové předvedli obepnuté boxerky a nátělníky. Dámy oblékly především košíčkové podprsenky v neutrální hnědé, černé a bílé. Ukázaly i několik zajímavě střižených podprsenek včetně jednoho krajkovaného bralettu ve spojení s gumou Calvin Klein a bílý sportovní model s průstřihem. O styling fotek se postarala Melanie Ward. Kampaň působí jednoduše, což odpovídá standardům Calvin Klein Underwear. Díky dřevěnému pozadí se však povedlo týmu vnést do fotek více nápadu. 

streeters.com

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA CALVIN KLEIN JARO 2018 KAMPAŇ SPODNÍ PRÁDLO

Související články

Jak se ponořit do velkého jarního trendu džínoviny

Návrháři zahrnuli džínovinu do svých kolekcí na všech týdnech módy a je obrovským hitem! Jaké se nosí střihy džínů a jiných oděvů z klasické modré látky, vám poradí tento článek.

Celý článek

Monika Marešová na dobrodružné cestě značky H&M

Monika Marešová se vydala na dobrodružnou cestu do americké Sedony, kde byla součástí nové myšlenky ke kolekci značky H&M.

Celý článek

Herečka Dominika Býmová o své kolekci White Sage

Dominika Býmová přichází se svou vlastní kolekcí ekologicky co nejméně závadného oblečení, šitou z kvalitních přírodních materiálů. Svou práci představí na pop-up Life is Fashion, který již třetím rokem představuje nové a nadějné české návrháře.

Celý článek

Calvin Klein se chystá výhradně do digitálního prostoru a neplánuje žádné přehlídky

Americký návrhář s fenomenálním úspěchem po celé generace se rozhodl ustoupit od klasických přehlídek. Calvin Klein plánuje masovou produkci a pouze digitální prezentaci. 

Celý článek

Tři základní kousky, které v jarním šatníku nesmí chybět

Bez kterých důležitých módních kousků se na jaře neobejdete? Co je jednoduché na nošení a slušivé zároveň? Tyto módní nutnosti udělají revoluci ve vašem šatníku.

Celý článek

Šaty a noční košilky ze snové spolupráce Ester Geislerové a Josefiny Bakošové

Není to poprvé, kdy se herečka Ester Geislerová a módní návrhářka Josefina Bakošová daly dohromady. A my doufáme, že ani naposledy.

Celý článek

Mirka Talavašková: Variabilita pomocí pár kvalitních kousků je řešení udržitelné módy a nadbytečného odpadu

Česká návrhářka Mirka Talavašková svou módu posouvá na východ, kde sklízí čím dál větší úspěch. Jaké byly její začátky a co plánuje v horizontu tří let?

Celý článek

Francouzská stylistka a editorka francouzské Vogue Géraldine Saglio vytvořila kolekci vzývající nómádky

Zavřete na chvíli oči a představte si divokou přírodu, vyprahlou a rozpálenou zem od slunce, tváře ošlehané větrem a nekonečno svobody, kterou vám tento pocit přináší. Pokud jste se do tohoto pocitu dokázala vžít, pak vám tahle móda uhrane.

Celý článek