dnes je 21.03.2019 a svátek má Radek

Jarní kampaň značky Coach míří na pouť

Přidat na Seznam.cz
Módní značka Coach si pro svou jarní kampaň roku 2019 zajela do Los Angeles na klasickou pouť plnou kolotočů.

Sluncem zalité snímky plné rozmanitého obsazení modelů vyfotil Craig McDean. Svou inspiraci fotograf hledal v tzv. road tripech na západ. Jen si vzpomeňte na svá dětská léta, když vás rodiče brali na pouť nebo když kolotoče přijely na malé náměstí vaší vesnice. Tahle pouť je však v něčem jiná, je totiž zcela opuštěná.

Kiko Mizuhara, Guan Xiaotong, Adut Akech, Sora Choi, Indira Scott, Fran Summers a Kiki Willems tvoří jedinečné obsazení. Modelky na sobě mají květinami potištěné šaty volnějších střihů plné výrazných volánů. Hnědé kabátky i vesty s „rozřezanými zády“, klasické kabelky, ale také barevný pletený svetr jsou tím, čeho si rozhodně všimnete. Jarní kampaň dopřává pohled na krásné páskové lodičky, ale také na kotníkové kozačky. Jeden nikdy neví, jaké nás čekají teploty, a tak značka Coach vsází na jistotu v podobě širokého spektra možností.

V jádru spíše jemné a nevýrazné odstíny modelů jako by ani nepatřily k jaru. Ne vždy ale máme náladu nosit kanárkově žlutou, a proto od nás tahle kampaň dostává jedničku.

coach.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA COACH JARO 2019 VOLÁNY KVĚTINOVÉ ŠATY

Související články

Monika Marešová na dobrodružné cestě značky H&M

Monika Marešová se vydala na dobrodružnou cestu do americké Sedony, kde byla součástí nové myšlenky ke kolekci značky H&M.

Celý článek

Calvin Klein se chystá výhradně do digitálního prostoru a neplánuje žádné přehlídky

Americký návrhář s fenomenálním úspěchem po celé generace se rozhodl ustoupit od klasických přehlídek. Calvin Klein plánuje masovou produkci a pouze digitální prezentaci. 

Celý článek

Tři základní kousky, které v jarním šatníku nesmí chybět

Bez kterých důležitých módních kousků se na jaře neobejdete? Co je jednoduché na nošení a slušivé zároveň? Tyto módní nutnosti udělají revoluci ve vašem šatníku.

Celý článek

V eklektické kolekci Louis Vuitton se mísila moderní pařížská architektura

Diváci, kteří byli pozváni na přehlídku módního domu Louis Vuitton, zažili zvláštní podívanou. Pod Louvrem se jim naskytla příležitost vidět repliku slavného Centre Pompidou, ale také to, jak kreativní ředitel Ghesquière vnímá módu.

Celý článek

Temná romantika i něžné vzpomínky na dětství u Alexandra McQueen

Definitivní dokonalost krejčoviny byla stvořena u Alexandra McQueen. Sofistikované střihy, nabírání látek a asymetrie jsou vítězné kombinace. Návrhářka Burton se inspirovala svým dětstvím.

Celý článek
Valentino Fall Ready-to-Wear 2019

Valentino v nové kolekci elegantně propojil umění s módou

Dechberucí přehlídka francouzského módního domu Valentino měla vše: příběh, nádherné róby a kvalitní materiály. Není divu, že se stala jednou z nejlepších show v rámci pařížského týdne módy.

Celý článek

Kůže jako hlavní materiál v nové podzimní kolekci Hermés

Francouzská značka Hermès představila jednu z nejelegantnějších kolekcí v rámci pařížského týdne módy. Sbírka v sobě snoubila kódy módního domu, ale zároveň zobrazila eleganci v novém moderním pojetí. 

Celý článek

Alberta Ferretti vykročila s podzimní kolekcí 2019 ze své komfortní zóny

Bílé komplety, asymetrie, přemíra kůže i večerní róby pokryté kovovými odlesky do posledního centimetru. I taková je poslední kolekce italské módní návrhářky. 

Celý článek