dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Jarní Mercedes-Benz Prague Fashion Week pokračuje

Přidat na Seznam.cz
Zveme všechny profesionály a nadšence pro módu na sobotní odpoledne a večer mezinárodního festivalu české a slovenské módy, kterého se zúčastní i významné osobnosti módního průmyslu ze zahraničí.

Sobotní program nás zve do Ateliéru na Strahově (Ateliér A1) na přehlídky vítězů ceny Czech Grand Design 2014, značek La Formela a Chatty, návrhářů Lukáše Lindnera a Lukáše Macháčka, ale také na přehlídku tvorby jednoho z nejznámějších módních návrhářů Jakuba Polanky.

Přehlídky od 16.00

Za značkou LaFormela stojí tři designéři z Čech a Slovenska - Antonín Soukup, Miroslava Kohutiarová a Katarína Ravasová. V jejich rukou vzniká tvorba výrazně ženského stylu, zároveň smyslná, odvážná a rebelská.  

Rukopis tvorby předního českého návrháře Lukáše Lindnera je jedinečný, nezaměnitelný, se smyslem pro elegantní, ale zároveň zajímavou módu. 

AKTUÁLNÍ FOTO ZDE

Přehlídky od 18.00

Značka a módní studio CHATTY dvou návrhářek Anny Tuškové a Radky Sirkové se zaměřují ve své tvorbě hlavně na stylovou městskou módu, specializují se na důkladné technologicky inovativní zpracování denimu, nápadité střihy a propracovanost barev a materiálů.  

Lukáš Macháček patří neodmyslitelně ke špičkám módního průmyslu. Jeho tvorba preferuje jednoduchost, kvalitu, nadčasovost, kombinovatelnost a nositelnost. 

AKTUÁLNÍ FOTO ZDE

Přehlídka ve 21.00

Jeden z nejnadanějších talentů mladé generace návrhářů Jakub Polanka přináší do své tvorby neotřelé nápady a řídí se současným životním a módním stylem.  

AKTUÁLNÍ INFORMACE A FOTOGALERII PŘIPRAVUJEME... 

Přidat na Seznam.cz
MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK PRAGUE FASHION WEEK LAFORMELA LUKÁŠ LINDNER LUKÁŠ MACHÁČEK CHATTY JAKUB POLANKA MÓDA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY MÓDNÍ NÁVRHÁŘ

Související články

Zalando kolekce nové generace

NEJNOVĚJŠÍ KAMPAŇ ZALANDO „PORTRÉTY NOVÉ GENERACE“

Exkluzivně pro Zalando vytvořil pařížský stylista Edem Dossou a jeho kreativní přátelé Justin French, Laurence Kleinknecht, Dourane a Melissa Bon nejnovější designérské trendy.

Celý článek
Cestovní zavazadla

PODZIM V NEW YORKU NEBO V ŘÍMĚ? VYBERTE S NÁMI CESTOVNÍ ZAVAZADLO

Podzim je velice příjemným obdobím pro cestování. V září také začíná obchodní rok a tím začíná ve velkém i cestování pracovní. Připravili jsme pro vás se Zalandem tipy na krásná, praktická a ikonická cestovní zavazadla.

Celý článek

Hodnoty, které sdíleli Cara Delevingne a Karl Lagerfeld, odráží kolekce CARA LOVES KARL

Pouto mezi zesnulým návrhářem Karlem Lagerfeldem a modelkou Carou Delevingne je ztělesněno v řadě kolekcí. I tentokrát se Cara dívá do budoucnosti v kampani, která vznikla k udržitelné a bezpohlavní kolekci.

Celý článek
Pánská kolekce LV

NOVÁ PÁNSKÁ KOLEKCE LOUIS VUITTON TVOŘENA VIRGILEM ABLOHEM

Hudba je múzou a metaforou módy. Prostupuje kompletním odkazem tvorby Virgila Abloha pro značku Louis Vuitton. V této virtuózní nové pánské kolekci se snoubí hudba s módou novým, svěžím způsobem.

Celý článek

EMAwomenswear se zabývá mimo jiné i nadměrnými velikostmi do č. 64

Alžběta Vlášková je devětadvacetiletá podnikatelka, která se díky své píli a řadě zkušenostem, jako módní návrhářka a oděvní technolog, rozhodla založit módní značku s dámskou konfekcí. A přesto, že ji pandemie na chvíli zpomalila, ve výsledku ji posunula o mnoho dál.  

Celý článek
Zalando kampaň

OBJEVTE SÍLU OKAMŽIKU V NOVÉ ZALANDO KOLEKCI

Paloma Elsesser je hvězdou nové ZALANDO kampaně ,,Objevte sílu okamžiku''. Kampaň oslavuje osobní módní momenty, které nám přináší radost v každodenním životě.

Celý článek

Jak královna Alžběta II. definovala svůj vlastní módní odkaz

70 let královny Alžběty II. na trůnu nebylo charakterizováno pouze její působivou vládou a významnou diplomacií. Móda Její Výsosti v průběhu let důsledně upřednostňovala královskou eleganci před módními výstřelky, díky čemuž je nyní nejvíce ikonickým odkazem královské rodiny na světě.

Celý článek

Kolekce od 4F a Anny Lewandowské podtrhuje sílu ženskosti

Značka 4F představuje další spolupráci s Annou Lewandowskou - kolekci, která je výrazná jak formou, tak i použitím barev. Její univerzální charakter, který kombinuje sportovní komfort s módním nádechem, umožňuje tvořit neomezené množství outfitů.

Celý článek