dnes je 08.05.2021

Jarní Mercedes-Benz Prague Fashion Week pokračuje

Přidat na Seznam.cz
Zveme všechny profesionály a nadšence pro módu na sobotní odpoledne a večer mezinárodního festivalu české a slovenské módy, kterého se zúčastní i významné osobnosti módního průmyslu ze zahraničí.

Sobotní program nás zve do Ateliéru na Strahově (Ateliér A1) na přehlídky vítězů ceny Czech Grand Design 2014, značek La Formela a Chatty, návrhářů Lukáše Lindnera a Lukáše Macháčka, ale také na přehlídku tvorby jednoho z nejznámějších módních návrhářů Jakuba Polanky.

Přehlídky od 16.00

Za značkou LaFormela stojí tři designéři z Čech a Slovenska - Antonín Soukup, Miroslava Kohutiarová a Katarína Ravasová. V jejich rukou vzniká tvorba výrazně ženského stylu, zároveň smyslná, odvážná a rebelská.  

Rukopis tvorby předního českého návrháře Lukáše Lindnera je jedinečný, nezaměnitelný, se smyslem pro elegantní, ale zároveň zajímavou módu. 

AKTUÁLNÍ FOTO ZDE

Přehlídky od 18.00

Značka a módní studio CHATTY dvou návrhářek Anny Tuškové a Radky Sirkové se zaměřují ve své tvorbě hlavně na stylovou městskou módu, specializují se na důkladné technologicky inovativní zpracování denimu, nápadité střihy a propracovanost barev a materiálů.  

Lukáš Macháček patří neodmyslitelně ke špičkám módního průmyslu. Jeho tvorba preferuje jednoduchost, kvalitu, nadčasovost, kombinovatelnost a nositelnost. 

AKTUÁLNÍ FOTO ZDE

Přehlídka ve 21.00

Jeden z nejnadanějších talentů mladé generace návrhářů Jakub Polanka přináší do své tvorby neotřelé nápady a řídí se současným životním a módním stylem.  

AKTUÁLNÍ INFORMACE A FOTOGALERII PŘIPRAVUJEME... 

Přidat na Seznam.cz
MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK PRAGUE FASHION WEEK LAFORMELA LUKÁŠ LINDNER LUKÁŠ MACHÁČEK CHATTY JAKUB POLANKA MÓDA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY MÓDNÍ NÁVRHÁŘ

Související články

MBPFW: Metaforická proměna Jakuba Polanky i dobrodružství LAFORMELA sklízí úspěch. Velký potlesk si získal i mladý návrhář Lukáš Krnáč

Mercedes-Benz Prague Fashion week ve své nové digitální podobě proběhl v aktuálních dnech. Podívejme se společně na krátký sestřih těch nejlepších přehlídek.

Celý článek

Nezapomenutelné okamžiky v historii krásy a módy: Jane Fonda v módní mini sukni

Americká herečka, módní influencerka i politická aktivistka ve svém věku 83 let stále udává módní trendy. Který z nich je nezapomenutelný?

Celý článek

Projekt TVORBOU odráží potřebu smysluplně vracet oblečení zpět mezi lidi

Projekt Veroniky Matějkové vznikl jako reakce na fenomén fast fashion. Původně zamýšlená upcyklační platforma ve své současné podobě vintage shopu odráží potřebu smysluplně vracet oblečení zpět mezi lidi.

Celý článek

Herečka Andrea Růžičková přináší ve spojení s módní značkou Tedys stylový Hacafrák

Herečka a fotografka Andrea Růžičková ve spojení s českou módní značkou Tedys navrhuje a tvoří nové módní kousky pod taktovkou kolekce #nARuby. Hlavní slovo zde má Hacafrák.

Celý článek

5 nejnovějších trendů sezóny na jaro/léto 2021 bez rozdílu konfekční velikosti

I mezi nejžádanějšími modelkami světa najdeme krásné a plné ženské tvary z kategorie plus size. Podívejte se na nejnovější módní trendy bez rozdílu konfekční velikosti.

Celý článek

Jarní sezóna FW21 v novém duchu aneb MBPFW ve stylu Drive-in Cinema.

Blíží se nám konec dubna, a to znamená příchod očekávaného Mercedez-Benz Prague Fashion Weeku pro jarní sezónu FW21.

Celý článek

Stylové a měkoučké oblečení s vášní pro design si na jaře i v létě zamilujete

Designérka Zuzana Bačkádyová přináší novou kolekci slovenské značky LULL pro každodenní nošení. Tyhle kousky jsou pohodlné, stylové a zároveň s respektem k udržitelné módě.

Celý článek

Denimová kolekce australské módní značky Zimmermann

Síla denimu v podání australské značky Zimmermann vás nadchne natolik, že nebudete chtít nosit nic jiného. Nadčasové modely, které budou stylové nejednu sezónu.

Celý článek